Kāds ražīgs un vientuļš spermas donors saka, ka viņam nācies upurēt savu mīlas dzīvi, lai kļūtu par 180 bērnu tēvu. 180 (!) bērnu tēvs nāk klajā ar skaidrojumu – kā un kāpēc

Džo Donors, kurš nevēlas atklāt savu uzvārdu, ir ziedojis spermu jau 13 gadus.

52 gadus vecais vīrietis to dara, izmantojot vairākas metodes, kas ietver dabisko apaugļošanu (seksuālu), daļēju apaugļošanu (piekļūstot ejakulācijai ar masturbācijas palīdzību, pirms ejakulācijas saņēmējā) un mākslīgo apaugļošanu. Rezultātā viņš saka, ka viņš nevar strādāt pilnas slodzes darbu vai veidot un uzturēt savu mīlas dzīvi.

“Ir vienmēr jābūt gatavam, ja kādai dāmai pēkšņi notiktu ovulācija — nav laika romantikai,” viņš paskaidroja.

Džo, kurš tika nodēvēts par “Lielbritānijas ražīgāko tēti”, sacīja, ka cilvēki gadu gaitā ir izteikuši nežēlīgus komentārus, liekot domāt, ka viņam tas viss ir tikai seksa dēļ. Bet viņš apgalvo, ka tas tā nemaz nav.

“Esmu pārliecināts, ka daudzi, kuri lasīs par mani, domās, ka mana dzīve ir liels saldējums, ko laizīt,” Džo sacīja izdevumam “What’s The Jam”.

“Es īpaši jūtos sāpināts, kad mani kritiķi saka, ka es ziedoju tikai seksa dēļ. Varētu domāt, ka es kā dabiskais donors daudz nododos šai nodarbei. Bet es vienmēr esmu teicis, ka, ja vēlaties daudz laika seksam, jums vajadzētu iegūt draudzeni vai apprecēties, jo es parasti satieku sievietes tikai vienu vai divas reizes mēnesī. Tā kā mana sperma ir ārkārtīgi efektīva, ja man paveiksies, es satikšu jauko dāmu tikai vienu vai divas reizes, un tad viņa paliek stāvoklī, un es viņu varētu neredzēt gadu vai divus, kad viņa vēlēsies otru bērnu. Tomēr, tā kā es pavadu daudz laika, palīdzot sievietēm aprēķināt labāko laiku ieņemšanai, un dažreiz ovulācijas laiki var mainīties, man vienmēr jābūt gatavam palīdzēt, un tas apgrūtina manu pieejamību attiecībām ar sievietēm ārpus spermas ziedojumiem. Tas var būt diezgan vientuļi. Esmu pametis savu mīlas dzīvi, lai šādā nesavtīgā veidā palīdzētu citiem, un pat tajās retajās reizēs, kad ir īss dzimumakts, es pat nesaņemu skūpstu vai apmīļošanu,” viņš atklāj.

Džo, kurš dzīvo Ņūkāslā, savus kritiķus raksturoja kā “tastatūras karotājus” un piebilda: “Internets spēj dehumanizēt cilvēkus. Cilvēkiem ir ļoti viegli tiešsaistē izteikt aizvainojošus komentārus, ko viņi neteiktu, ja satiktos ar mani aci pret aci, jo es viņiem nešķietu īsts cilvēks. Kad kāds sēž aiz datora ekrāna un lasa par kādu citu, kurš, šķiet, tiek uz priekšu, ir pilnīgi normāli, ka vēlamies viņu sodīt un izšaut pret viņu savu žulti. Kad kāds ziedo asinis, viņš var saņemt glāzi apelsīnu sulas vai T-kreklu, un viņš var justies lepns, pastāstot draugiem par savu brīvprātīgo darbību. Neviens viņus nekad neapsūdz asiņu ziedošanā, lai saņemtu apelsīnu sulu, T-kreklus vai publisku uzslavēšanu. Kāpēc tad viņi uztraucas par mani? Es domāju, ka tie lasītāji, kuri pret mani ir kritiskāki, ir tie, kuri klusībā visvairāk vēlētos ar mani apmainīties vietām!”

Ziedotājs paskaidroja, ka vēl viens izplatīts nepareizs uzskats ir tāds, ka viņa centieni ienes daudz skaidras naudas. “Tā kā savu dzīvi esmu veltījis savam savdabīgajam labdarības veidam, lai iztiktu, man ir jāskatās arī dažādi gadījuma darbi. Spermas ziedošanā pavadītais laiks padara neiespējamu nostrādāt darbu, kas ir no deviņiem līdz pieciem. Mani ceļa izdevumi dažreiz tiek atlīdzināti, dažreiz nē. Taču kopumā es jūtos kā Hamberas admirālis, jo dzīvoju dzīvi, kuru mīlu. Ir daudzi veidi, kā būt bagātam bez naudas – esmu daudz bagātāks ar pieredzi, ceļojot pa visu pasauli. Un es jūtos bagātāks, spēlējot svarīgu lomu grūtnieču un viņu ģimeņu dzīvē, nekā es justos, strādājot no 9 līdz 5 birojā,” viņš teica.

180 (!) bērnu tēvs nāk klajā ar skaidrojumu – kā un kāpēc

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsVēl divu latviešu bankas kontos ieripojušas brangas naudas summas
Nākamais rakstsUz Akmens tilta bojāgājušais – pavisam jauns un bez atbilstošas vadītāja apliecības