Uzzini, ko tev 2019. – Cūkas gadā – paredzējušas zvaigznes!

 

AUNS (21. 03. – 20. 04.)

 

2019. tev būs ļoti aizraujošs gads! Tomēr neieslīgsti eiforijā, jo daudzas veiksmes un uzvaras var pavadīt arī vilšanās. Esi piesardzīgs gada pirmajā pusē, tā var nest dažādus negatīvus notikumus un izaicinājumus. Lai gan – pateicoties savam raksturam un īpašībām – tu visu uzveiksi! Otrajā gada pusē liktenis piespēlēs iespēju sākt jaunu dzīvi, vadoties vien pēc savām iekšējām pārliecībām. Būtiskākais ir saglabāt pozitīvu skatījumu uz dzīvi un neatlaidīgi virzīties pretī saviem mērķiem!

KARJERA: gads var iesākties ar saspringtu atmosfēru karjeras jautājumos, dažādiem konfliktiem un strīdiem. Gatavojies satraukumiem un stresam, tomēr, gada otrajā pusē vari mainīt šo situāciju, visticamāk, izvēloties citu darba vietu vai pat nodarbošanos. Ja gada sākumā tev var būt finansiālas problēmas, turpmāk viss nokārtosies.  

MĪLESTĪBA: miers, kas kombinēsies ar šaubām un konfliktsituācijām, tā varētu raksturot tavu 2019. gada mīlas dzīvi! Uzklausi partneri un izrādi, ka tev šis cilvēks ir nozīmīgs. Iespējams, šajā gadā jūsu ģimenē gaidāma bērna ienākšana. Ja esi vientuļš, šogad viss var mainīties, tev ir visas iespējas satikt piemērotu partneri. Visticamāk, tas notiks mīlestības apdvestajā pavasarī.

VESELĪBA: īpašu uzmanību savai veselībai velti gada pirmajā pusē, kad var rasties dažādi sarežģījumi. Palēnām viss nokārtosies.

 

VĒRSIS (21. 04. – 21.05.)

Šis būs īstais gads, lai tu varētu realizēt savus plānus un attīstīt potenciālu! Nenobīsties no ceļā liktajiem šķēršļiem, jo, lai kaut ko sasniegtu ir jāpārvar kā kāpumi, tā kritumi, tas tikai stiprinās un rūdīs tavu gribu. Pat, ja dažkārt šķitīs, ka nesamais ir pārlieku smags, un radīsies doma pamest iesākto, tikai pacietību! 2019. gada sākums tev būs grūts, tomēr turpmākajos mēnešos viss stabilizēsies. Šogad tev var rasties konflikti ar radiniekiem, neļauj tiem traucēt visam pārējam tavā dzīvē. Tāpat centies apvaldīt savu spītīgo dabu!

KARJERA: 2019. gads šajā jomā būs visai saspringts, tomēr tas būs īstais laiks, lai pilnveidotu sevi profesionālajā jomā. Ja rodas problēmas, paļaujies un kolēģu palīdzību, nekautrējies jautāt pēc padoma. Šajā gadā zvaigznes aicina tevi būt piesardzīgai ar nekustamā īpašuma iegādi, kā arī situācijās, kad nepieciešama kredīta noformēšana. Apdomā visu – divas, trīs un pat četras reizes!

MĪLESTĪBA: tavā jūtu pasaulē, visticamāk, valdīs nemiers. Iespējams, liktenis piespēlēs dažādus pārbaudījumus, īpaši, ja veidojat attiecības no attāluma. Iemācies kļūt saprotošāka un iejūtīgāka! Ja tev nav pastāvīga partnera, romantiskas attiecības var izveidoties pavasara sākumā.

VESELĪBA: esi piesardzīgs, ja tev ir kādas hroniskas saslimšanas, uzmani šīs problēmas un savlaicīgi dodies pie speciālistiem. Šis gads mudina tevi pievērsties veselīgākam dzīves stilam.

 

DVĪŅI (22. 05. – 21. 06.)

 

2019. gadā droši turpini iesāktos darbus un projektus, pievēršot īpašu uzmanību dažādām sīkām niansēm, kas ir būtiskākas nekā tu, iespējams, domāji. Pielieto savas mākslinieciskās prasmes un dotības.

KARJERA: Šis būs lielisks gads, lai nostiprinātu savas karjeras pozīcijas, sasniegtu panākumus materiālajā jomā. Neieslīgsti apmierinātībā! Tevi tāpat sagaida dažādi pārbaudījumi un šķēršļi, tomēr viss palēnām nokārtosies. Iespējams, tevi sagaida jauns, vilinošs darba piedāvājums. 2019. gadā esi piesardzīgs, neļaujot kādam materiālajā ziņā izmantot tevi.

MĪLESTĪBA: 2019. gads saliks visus punktus uz i tavā jūtu pasaulē! Tas ir īstais laiks, lai izvērtētu vai attiecībās, ja tajās nejūties īsti laimīga un esat vairāk pretinieki nekā sabiedrotie – nav pienācis laiks iet katram uz savu pusi. Ja esi laimīgi precējies vai apmierināts pastāvošajā attiecību modelī, šis gads būs harmonisks un mierīgs. Gada pirmā puse var nest konfliktus un problēmas ar atvasēm, bet viss atrisināsies. Ja esi vientuļš, tev ir lieliskas izredzes mainīt savu attiecību statusu vasarā. Ļaujies šīm attiecībām, neaizmirstot, ka saistības ir joma, kura jākopj gluži kā telpaugs, veltot tām rūpes un uzmanību.

VESELĪBA: 2019. gadā noteikti veic profilaktisko veselības pārbaudi, lai neielaistu kādus radušos sarežģījumus!

 

VĒZIS (22. 06.  – 22. 07.)

 

2019. gads tev būs būtisku pārmaiņu laiks, gluži kā starta punkts, lai uzsāktu visu no jauna. Tev veiksies un tas ir pats būtiskākais, tomēr neaizmirsti ieguldīt darbu un pūles, lai sasniegtu vēlamo! Ļauj šim gadam atklāt tevī jaunas nianses un kvalitātes.

KARJERA: gada sākumā tu darīsi visu, lai izmainītu ierasto lietu kārtību, to, kas tevi neapmierina esošajā darba vidē. Tu vēlēsies sasniegt savā karjerā jaunus horizontus. Tieši gada otrā puse var nest jaunus izaicinājumus un iesējas, piemēram, lielisku darba piedāvājumu, šajā laikā arī ievērojami uzlabosies tava materiālā situācija.

MĪLESTĪBA: šo jomu zvaigznes paredz visai mainīgu. Gada pirmā puse solās būt gana aizraujoša un mīlestības pilna, taču – otra iezīmē iespējamas problēmas un domstarpības. Tu darīsi visu, lai atrisinātu šo situāciju un, visticamāk, drīz vien atkal būsiet uz viena viļņa. Ja esi no attiecībām brīvs, ziemas nogalē var uzplaukt spēcīgas jūtas. Kā attīstīsies šīs attiecības, vispirms, ir atkarīgs tikai no tevis paša! 

VESELĪBA: 2019. gads tev neparedz veselības problēmas tomēr raugi, lai nepārstrādājies un nepārpūlies, ievēro mērenību it visā.

 

LAUVA (23. 07. – 23. 08.)

 

Cūkas gads ir paredzējis tev smagu darbu un, iespējams, tas prasīs pārvērtēt savas uzvedības un rīcības motīvus. Šajā gadā tev ir jākļūst pieticīgākam! 2019. gads ļaus tev ieskatīties sevī un, iespējams, saskatīt lietas, kas ir izskaužamas.

KARJERA: šajā jomā 2019. gads tev ir sagādājis dažādus pārbaudījumus. Iespējamas domstarpības ar kolēģiem, ļoti ticams, ka nonāksi viņu aprunāšanas un intrigu centrā. Esi pieklājīgs un koleģiāls, neatklājot par sevi lieku informāciju. Gada otrā pusē viss ievērojami mainīsies un nokārtosies. Iespējams, tevi sagaida jauna darba piedāvājums. Materiālajā ziņā šis gads būs viduvējs, ja būsi apdomīgs, līdzekļu pietiks it visam.

MĪLESTĪBA: Cūciņa ir nolēmusi pamatīgi pārbaudīt tavu jūtu pasauli! Tu, visticamāk, nespēsi saprast otru pusīti, tāpat, kā partneris – tevi, kas sekmēs dažādus konfliktus un nepatīkamas situācijas. Pastāv iespēja, ka jūsu attiecības izjuks. Ja esi vientuļš, 2019. gadā vari satikt kādu, ar kuru izveidot lieliskas attiecības. Īpaši – vasarā vai rudens sākumā.  

VESELĪBA: šis ir lielisks laiks, lai uzlabotu veselību, pievērstos veselīgam dzīvesveidam.

 

JAUNAVA (24. 08. – 23. 09.)

 

2019. gads tev paredz smagus pārbaudījumus, tas būs laiks, kad jāpaliek uzticīgai savām vērtībām un nešaubīgi jāvirzās pretī mērķiem. Neatlaidība un rakstura stingrība, tas, kas tev šajā gadā būs visvairāk nepieciešams! Lai atvieglotu savu dzīvi, neatliec problēmu atrisināšanu.

KARJERA: arī šajā jomā tevi sagaida pamatīga cīņa! Zvaigznes paredz konfliktus ar priekšniecību vai kādu darba hierarhijā augstāk stāvošu personu. Esi piesardzīgs, izvēloties sabiedrotos, jo daudzi, kas šķietami būs tavā pusē, patiesībā nebūs tev lojāli. Tomēr tādi nebūs visi un tieši kāda persona var palīdzēt atrisināt radušās problēmas. Karjeras problēmas var likt aizdomāties par savas dzīves visai radikālu pārmainīšanu, iespējams, jaunu mācību uzsākšanu. Esi piesardzīgs finansiālajā domā! Uzlūko šīs problēmas, kā iespēju sakārtot savu dzīvi!

MĪLESTĪBA: 2019. gadā arī mīlestības jautājumi radīs virkni galvassāpju. Šis būs laiks, kad saasināsies daudzas jūsu nesaskaņas un domstarpības. Iespējams, sapratīsi, ka tavas attiecības nav nemaz tik spīdošas, kā domāji, ka jūs vieno ne tas, ko tu vēlies un jūs sagaida šķiršanās. Tomēr, ja jūs patiesībā vieno mīlestība, cieņa un uzticība – nekas nespēs jūs šķirt. Gada otra puse nesīs pozitīvas vēsmas partnerattiecības. Vientuļajiem vasaras beigās vai rudens sākumā ir iespēja sastapt kādu īpašu cilvēku.  

VESELĪBA: iespējami veselības sarežģījumi, kas, visticamāk, saistīti ar pastiprinātu stresu.

 

SVARI (23.09. – 22.10.)

 

Cūkas gadā tev ir jāizmanto izdevība, lai īstenotu visas savas ieceres un plānus. Lai gan būs lietas, kas nepadosies viegli, nenovirzies no sava mērķa sasniegšanas! Tikai uz priekšu!

KARJERA: 2019. gadā karjeras jomā tevi sagaida sīva cīņa un konkurence. Tev būs jāpierāda, ka esi labs, vērtīgs darbinieks, kurš spēj piedāvāt inovatīvus risinājumus darba optimizācijai. Iespējami konflikti ar kolēģiem un/vai priekšniecību, tomēr viss nokārtosies. Finansiālais stāvoklis būs stabils.

MĪLESTĪBA: šis gads nes kā mieru, tā dažādas problēmas. Un ļoti ticams, ja karjerā būs sarežģījumi – mīlestības sfērā jutīsies gandarīta un otrādi, gluži kā Mērfija likumā! Ja ar partneri nebūsiet patiesi vienoti un atklāti viens pret otru, aizdomāsieties par šķiršanos. Šis ir lielisks laiks, laulību noslēgšanai. Ja esi vientuļš, tieši ziemas beigās vai pavasara iesākumā vari satikt interesantu partneri, kas ātri vien iekaros tavas simpātiskas līdz sirds dziļumiem.

VESELĪBA: viss būs tikai un vienīgi tavās rokās, esi piesardzīgs un tad viss būs kārtībā!

 

SKORPIONS (23.10. – 21.11.)

 

2019. gads tev paredz jaunas iespējas, tomēr tev ir jānokārto visas attiecības ar aizejošo 2018. gadu. Pabeidz visu iesākto! Viss šajā gadā būs tikai un vienīgi atkarīgs no tevis, tomēr tevi noteikti pavadīs arī veiksme. Meklē sevi un tev viss izdosies!

KARJERA: Cūkas gads šajā jomā tev, visticamāk, sāksies jauns posms. Tas ir lielisks laiks, lai pārtrauktu lietas, kas nenes vēlamos augļus. Pārtrauc neveiksmīgos projektus, lieki netērējot savu potenciālu. Iespējamas intrigas un nesaskaņas darbā. Daudzi vēlēsies nostādīt tevi nepareizā gaismā. Gada otra puse paredz finansiālās jomas uzlabošanos, pozitīvas izmaiņas karjeras jautājumos.

MĪLESTĪBA: mīlas dzīve 2019. gadā būs visai mierīga un harmoniska, jūs būsiet īsteni sabiedrotie, kopīgi virzīsieties pa dzīvi, skatoties vienā virzienā. Neļauj saviem tuviniekiem pārlieku bāzt degunu jūsu partnerattiecībās. Ja esi no attiecībām brīvs, tevi var sagaidīt pastiprināta pretējā dzimuma interese, tomēr esi piesardzīgs un lēnprātīgs. Visticamāk, ka stabilas un ilglaicīgas attiecības var izveidoties ziemā.

VESELĪBA: esi piesardzīgs un viss būs kārtībā.

 

STRĒLNIEKS (22.11. – 21.12.)

 

Šis gads tev būs izaicinājumiem pilns, tu vai nu sasniegsi kalnu virsotnes vai paliksi teju bešā! Tev ir jābūt gatavam uz visu, nekrītot panikā, bet virzoties tik uz priekšu! Ja jūti, ka pats netiec ar visu galā, paļaujies uz saviem tuvākajiem, viņu stiprajiem pleciem.

KARJERA: 2019. – karjeras jomā tev būs pārbaudījumu un neparedzamu notikumu gads. Cūka brīdina, ka šogad ir jābūt piesardzīgam, neuzķeroties uz riskantiem darījumiem. Taču dažkārt ir vērts izkāpt no ierastās komforta zonas un ļauties pārdomātam riskam  jo kā zināms, kas neriskē, nedzer šampanieti! Šis ir tavs veiksmes gads karjeras jomā, izmanto to! Finansiālā ziņā gads iesāksies visai nestabili, bet viss mainīsies – otrajā pusē.

MĪLESTĪBA: attiecību un mīlestības joma 2019. gadā nesīs daudz pārbaudījumu. Īpaši piesardzīgiem jābūt tiem, kuru saistības ir jaunas, vēl nav pārbaudītas. Tev var rasties problēmas ar atvasēm, tomēr esi pacietīgs, gada otra puse nesīs nepieciešamo harmoniju. Ja esi no attiecībām brīvs, īstais laiks situācijas mainīšanai būs vasarā.

VESELĪBA: Cūka paredz veselības sarežģījumus. Pievērs uzmanību savai garīgajai, emocionālajai pasaulei un nepārpūlies! Neatstāj bez ievērības galvas sāpes, meklē to rašanās cēloņus.

 

MEŽĀZIS (22.12. – 19.01.)

 

Šis būs īsts pārbaudījumu gads, kas galu galā atstās tevi – uzvarētājos! Gada pirmā puse var šķist grūta cīņa dažādās dzīves jomās, bet viss atrisināsies. 2019. gadā neļauj citiem ļaunprātīgi apkraut tevi ar savām problēmām, neļauj izmantot sevi!

KARJERA: Cūkas gads šajā jomā būs visai nestabils. Gads iesāksies īpaši stresains un tev, visticamāk, būs dažādas problēmas un sarežģījumi kā ar kolēģiem, tā priekšniecību. Esi piesardzīgs un lēnprātīgs, visu rūpīgi apsver un apdomā un tikai tad pieņem būtiskus lēmumus. Gada otra puse nesīs pozitīvas pārmaiņas un nogludinās radušās problēmas. Iespējams, mainīsi darba vietu vai dosies sen pelnītā atvaļinājumā. Ja esi plānojis doties peļņā uz ārzemēm, šis būs īstais laiks šādam izaicinājumam. Esi piesardzīgs ar naudu!

MĪLESTĪBA: līdzīgi kā karjeras jautājumos, arī partnerattiecībās var iet kā ellē, visticamāk, ka nesaskaņas starp jums provocēs apkārtējie, tas būs citu speciāli izraisīts uzbrukums. Neļaujiet citiem jaukties jūsu attiecībās! Ja esi vientuļš, vasaras nogalē vai rudens sākumā vari atrast kādu sirdij tuvu cilvēku, iespējams, to vienīgo un īsto.

VESELĪBA: 2019. gads veselības jautājumos solās būt mierīgs. Sargi sevi, rūpējies par savu labsajūtu un viss būs kārtībā.

 

ŪDENSVĪRS (20.01. – 18.02.)

 

Šis gads tev būs ļoti veiksmīgs, līdzīgi kā iepriekšējais. Tev veiksies teju visās dzīves jomās.

KARJERA: palēnām, maziem solīšiem, bet tu virzīsies augšup. Turpini iesākto, līdzšinējā tempā un apjomā un viss būs kārtībā. Koncentrējies vien uz saviem mērķiem, ne citu rīcību. Ļoti ticams, ka tevi sagaidīs pakāpšanās pa karjeras kāpnēm vai materiāli izdevīgs darba piedāvājums. Finansiālā joma būs stabila un problēmas neparedz, tomēr tas nenozīmē, ka vari mesties otrā grāvīkļūt neapdomīgi izšķērdīgs.

MĪLESTĪBA: šajā sfērā viss ir atkarīgs tikai un vienīgi no tevis paša, ko tu vēlies jūtu pasaulē! Tāpat neatstāj attiecību sfēru otrajā plānā, koncentrējoties vien uz karjeras sfēru, jo tieši šis var būt daudzu šajā horoskopa zīmē dzimušo klupšanas akmens. Atrodi laiku saviem vistuvākajiem! Neapzodz savas attiecības. Ja tev nav partnera, tieši gada otra puse ir vispiemērotākā, lai ļautos kaislei un mīlestībai.

VESELĪBA: sargi savu imūnsistēmu!

 

ZIVIS (19.02. – 20.03.)

 

2019. gads tev būs visai interesants, taču nepastāvīgs. Ļoti ticams, ka mainīsi savus ierastos uzskatus un skatījumu uz daudzām lietām, iespējams, pat ļoti radikāli. Lai viss noritētu veiksmīgi, tev pirms jaunā gada iesākšanās ir jānokārto visas saistības.

KARJERA: šī dzīves sfēra paredz 2019. gadā pamatīgas pārmaiņas. Iespējami konflikti ar kolēģiem. Daži šī horoskopa pārstāvji var uzsākt dienesta romānu, taču tas pie nekā laba nenovedīs, vien radīs liekus sarežģījumus! Visticamāk, ka Cūkas gada otrajā pusē būsi īpaši neapmierināts ar notiekošo karjeras jomā, mudinot mainīt darba vietu vai darbības sfēru. Ja jūti, ka tas ir nepieciešams tavai iekšējai harmonijai, rīkojies, zvaigznes ir tam labvēlīgas! Finansiālā joma būs stabila.

MĪLESTĪBA: jūtu pasaulē tev 2019. gadā viss būs kārtībā! Lielisks laiks, kad ne tikai mainīt savus dzīves uzskatus, bet arī dažādotu savu jūtu pasauli, atsvaidzinātu mīlestības jomu, mīlestības ritmos pukstošais un plaukstošais pavasaris ir vispiemērotākais laiks tam! Ņem no attiecībām to ko vēlies, radi to kopā ar partneri! No attiecībām brīvajām šī horoskopa pārstāvjiem ir lieliskas iespējas sastapt savu otru pusīti tieši ziemas noslēgumā, kā arī pavasara sākumā.

VESELĪBA: Cūka tev sagādājusi pārbaudījumus, tāpēc esi īpaši piesardzīgs un rūpējies par sevi!

 

BrīvBrīdis.lv novēl tev veiksmīgu Jauno, 2019.  gadu!

Sabiedrība

Latvijas populārākā grupa “Prāta Vētra” izplata svarīgu paziņojumu

  Šī gada vasarā “Prāta Vētra” dosies koncerttūrē “Gads bez kalendāra” un uzstāsies piecās Latvijas pilsētās...
Elektrība

Arī vairāki letāli gadījumi – sākoties brīvlaikam, “Sadales tīkls” izplata svarīgu paziņojumu

  Sākoties vasaras brīvlaikam un atvaļinājumu laikam, kad cilvēki mēdz kļūt izklaidīgāki, AS "Sadales tīkls" atgādina...

Liels pavērsiens populārā mūziķa Eilanda dzīvē

  Grupa “The Hobos” kopā ar Ralfu Eilandu apvienojušies, lai šovasar klausītājiem sniegtu 3 koncertus –...

Tirdzniecības centrs “Alfa” nāk klajā ar paziņojumu pircējiem

  Iepirkšanās centrs “AKROPOLE Alfa” savā nomnieku lokā uzņēmis vairākus jaunus veikalus – “Frame Ģimenes optika”,...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl nedēļa sākusies ar ļoti skumju ziņu

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 20.maija plkst. 6.30 līdz 23. maijam plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...
Foto:Flickr.com/Nomad YC /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

  Auns Šodien būsi pārlieku runīgs. Ja tev tuvumā pagadīsies kāds „spiegs”, viņam pavisam noteikti izdosies savākt...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪNIJAM

Kādi notikumu un dzīves pavērsieni jūnijā sagaida tieši tevi, uzzini šī mēneša horoskopā!   Auns Pagājušajā mēnesī tev,...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...