Sīkumi un niekumi tam, kā atgādināt savam mīļotajam cilvēkam to, cik ļoti, ļoti tu viņu… Vēlams ieteikumus izmantot arī ikdienā, nevis tikai kā vienreizēju gada pasākumu. Daļa ieteikumu ir tādi, kurus paveikt var abi – viens otram, tāpēc raksts būs noderīgs gan Viņai, gan Viņam:

 

 1. Sagatavo Mīļzīmītes (ar norādi, kā atrast nākošo), lai visas dienas garumā sagatavotu savu mīļoto vīrieti karstam vakaram.
 2. Uztaisi ēdienkarti vakariņām, kuras pagatavosiet kopā. Iekļauj arī receptes, kurās neizlaid tādas sastāvdaļas, kā „10 skūpsti pirms sagriežam tomātus”, „novelkam kreklu”.
 3. Dāvājiet viens otram maigu, mīlestības pilnu masāžu. Sagatavojiet vidi, nepārsātinot to ar pārsmaržīgām svecēm.
 4. Pārliecinoties, ka mīļotais cilvēks noteikti tajā brīdī ieslēgs attiecīgo frekvenci, velti kādu jums nozīmīgu dziesmu par radio.
 5. Sagatavo aploksnes ar „Izlasi mani, kad…” (… iedomājies par mani, …esi noskumis, …laukā līst, … kad es vēl guļu, utml.), iesaiņo kastītē un uzdāvini, lai lieto to norādītajos brīžos.
 6. Uzspēlējiet spēli „Patiesība vai Uzdrošināšanās”. Tēmas izdomājiet un uzrakstiet uz papīra gabaliņiem, protams, gana pikantas un jautrību rosinošas, kas, visticamāk, aizvedīs pie kā ļoti patīkama nakts garumā.
 7. Uzrakstiet viens otram dzejoli (vai tikai tu viņam).
 8. Izdekorējiet guļamistabu „ar pipariņu”- pieklusināts apgaismojums, viss nepieciešamais kārdinošām, erotiskām rotaļām. Vienojieties, ka šajā vakarā uzdrīkstēsieties viens otram vairāk ļauties un atklāt kā citas dienas.
 9. Kuponi ! Sagatavojiet katrs 10 kuponus un tad ar tiem „tirgojaties”. Piedāvājiet „trauku mazgāšana”, „īpašu vakariņu pagatavošana”, „striptīzs”, „erotiskā masāža”, „randiņa noorganizēšana”.
 10. Pikniks iekštelpās? Protams!
 11. Nepatīk hokejs, bet viņam patīk? Uzdāvini 2 biļetes un aizej kopā ar viņu! Vai arī: tev nepatīk opera, bet mīļotajai patīk? Uzdāvini biļetes! Izdarot laiku pa laikam ko tādu, kas otram ir tīkams, bet tevi neuzrunā, parādīsi, ka cieni otra vēlmes, un tas būs vēl viens veids, kā parādīt savu mīlestību.
 12. Foto sesija! Nevis studijā, bet pašu mājoklī. Sagatavojiet gaismas, fotoaparātu un atribūtiku. Bildējiet viens otru, pārģērbieties, taisīt kopbildes. Visticamāk, bildes arī paliks jūsu acīm, bet – kas par jauku piedzīvojumu un atmiņām!
 13. Jums noteikti ir kāda filma, kas abiem patīk! Sarīkojiet sev ballīti šīs filmas tematikā. Pārģērbieties, iejūtieties lomās, izspēlējiet savu scenārija līniju. Jūs esat kinozvaigznes paši savā filmā!
 14. Klasika jeb filmu vakars! Ja vienam patīk romantika, bet otram – spriedzes filmas… Apvienojiet! Ir filmas, kurās ir gan mīlestība, gan pakaļdzīšanās. Piemēram „Romeo Must Die”.
 15. Dāvanu medības! Dodieties abi kopā viens otram iegādāt ko mīļu. Vienojieties par budžetu un uzklausiet mīļotā cilvēka vēlmes, bet dāvanu izvēloties ar otra līdzdalību. Pēcāk ieturiet jaukas vakariņas vai apmeklējiet kino. Mans ieteikums: „izķemmējiet” nevis lielveikalus, bet gan mazos veikaliņus, jo tajos var atrast ko patiesi interesantu, sirsnīgu un neatkārtojamu.
 16. Jauka dāvana, ko otram sagatavot: fotosalonā izprintēt lielu bildi (vienu vai mozaīkveida), kas atgādina par kādu jums abiem nozīmīgu, jauku mirkli. Rāmītī iekšā un banti apkārt!
 17. Uzdāvini abonementu uz pāru dejām.
 18. Kāršu vakars. Fonā „ABBA” dziesma: vinnētājs paņem visu!
 19. Stilīgās vakariņas – šo vienu vakaru gadā parūpējieties par īpaši saskaņotu apģērbu. Ļaujieties idejām un smiekliem. Pēc vakariņām, protams, vienam otru vajadzēs arī izģērbt…
 20. Vīna vakars. Iegādājieties degustēšanai vairāku veidu vīnus, augļus un sieru. Sagatavojiet špikerus, lai viens otru iztaujātu: kas tas ir par vīnu, kāda garša. Ļaujieties sulīgiem aprakstiem. Jo īpaši noderēs acu aizsējs. Uzmanību: vīnu lietojiet tikai tik daudz, cik pie degustēšanas piederīgi, lai nesanāk šmuce ar miglainām atmiņām par šo vakaru un galvassāpēm nākamajā rītā.
 21. Desertu vakars! Visa veida jums tīkami deserti (mini kūciņas, šokolādes asorti), skaisti izkārtoti, lēnām baudīti. Pašu galveno desertu – mīlas priekus, izbaudiet jo īpaši filigrāni un izsmalcināti.
 22. Apmeklējiet kopīgi jogas klasi, lai iemācītos meditēt un palīdzēt viens otram pārvarēt stresu.
 23. Uzbūvējiet „štābiņu”! Vai bērnību atceraties? Kad no gultas pufiem un segām būvējāt paslēptuves, rīkojāt spilvenu kaujas? Uz priekšu!
 24. Vēlmju kolāža. Sagatavojiet dažādus izgriezumus no žurnāliem, kas sasaucas ar to, ko vēlētos sasniegt, paveikt, izbaudīt kopā. Pavadiet vakara daļu būvējot savu kopīgo Sapņu Pili!
 25. Disko balle divatā? Jā! Jāsagatavo mūzikas saraksts, jāiekārto lielākā telpa un jāsagatavo neliels bārs. Dejojiet, izspēlējiet lomu spēles (bārmenis – vientuļa meitene, svešinieks un meitene no laukiem pirmo reizi klubā utt.) – ļaujieties fantāzijai un dabiskam priekam.
 26. Ejiet pastaigā! Uztaisiet savu romantiskās pastaigas karti – programmiņu. Sagatavojiet līdzi kādu blašķi ar dzērienu, pa ceļam – iegādājieties kādu karstmaizi. Un, roku rokā, izbaudiet pastaigu ar interesantiem pieturas punktiem. Tā teikt – neliela ekskursija.
 27. Stundu pa stundai! Nevariet pavadīt visu dienu kopā? Vienojieties, ka ik stundu viens otram sūtīsiet kādu ziņu, veltīsiet zvanu vai atsūtīsiet ar kurjeru kaut ko mīļu. Bet dienas beigās kā kulminācija – tikšanās!
 28. Kairinošā lasāmstunda. Izvēlieties kādu erotisko literatūru, kuru lasīt viens otram priekšā. Lasiet izteiksmīgi, ar pieskārieniem sev ar žestiem. Noteikums – nekādu savstarpēju pieskārienu, kamēr nav izlasīts līdz galam.
 29. Gultas diena! Pavadiet visu dienu gultā. Izslēdziet telefonus, sagatavojiet visu jau pa rokai maltītēm, našķojaties, laiskojaties. Tā ir diena jums un nedalītai intimitātei.
 30. Mazliet banāli, bet pat vīrieši to novērtēs. Reizi gadā uzdāvināt sev un mīļotajam cilvēkam SPA apmeklējumu (ar nakšņošanu vai bez) būtu patiesi lieliski!
 31. Izmēģināt ko jaunu un jautru! Nedomājiet par to, kā tas izskatās vai skan no malas. Ejiet uz karaoki, apmeklējiet brīvās skatuves vietas vai kādu radošu pasākumu, kaut vai karnevālu.
 32. Mazās, mīļās muļķībiņas! Amizierējaties, ķiķiniet, jokojieties un ļaujieties bērnišķīgumam. Spilvenu kaujas, pārģērbšanās jautrošanās vai dauzīšanās ar ēdienu.
 33. Atmiņu klade. Kāpēc gan nē? Ierīkojiet kopīgu atmiņu kladi, kura stāv konkrētā vietā un katru dienu abi kaut ko ierakstiet. Par otru, par kopīgiem dienas mirkļiem. Pēc gada tā būs skaista dāvana jums abiem. Un tā – gadu no gada.
 34. Slepus ieraksti kādu mīlas balādi savā izpildījumā. Vai norunā izteiksmīgi dzejoli. Uzdāvini to diskā ar mīļu kartīti klāt.
 35. Ierakstiet video veltījumu viens otram. Lai tas skumīgos mirkļos kļūst par brīnišķīgu atgādinājumu, kas viss jau ir labi! Veiciet arī kopīgu video sveicienu sev kā pārim pēc gada. Lai tā kļust par kārtējo mīļpilno parašu.
 36. Ja Sirsniņdiena – tad Sirsniņdiena! Pacentieties visur radīt un saskatīt, parādīt viens otram sirds veida zīmes. Izcepiet omleti vai pankūku sirds formā, pie ledusskapja un uz spilvena, somā – zīmītes šajā simbolikā. Un vēl, un vēl…
 37. Uzrakstiet viens otram „15 iemesli, kāpēc es Tevi ļoti mīlu!”. Uzskaitiet visu, kas liek sirdij pacelties spārnos jau iedomājoties vien par otru.
 38. Klusējiet! Pavisam nopietni. Klusēšana var būt ļoti satuvinoša un intīma. Sarunājieties tikai ar acu skatieniem, pieskārieniem, glāstiem un mīmiku. Izbaudiet viens otra tuvatni, sajūtiet otra klātbūtni ar visu ķermeni un garu. Tā var būt tikai stunda, tas var būt viss vakars vai pat diena.
 39. Sakiet „Paldies!”. Atcerieties katru nieku un niansi, kas liek justies pateicīgam par otra esību. Par to, ka iznesa miskasti; par to, ka pagatavoja vakariņas; par to, ka katru dienu liek smaidīt vai klusē brīžos, kad otrs jūtas nomākts… Par visu, visu!
 40. Alaidiet solījumus! Sākumā skan jancīgi, bet… Reizēm savstarpējās attiecībās mēs klusi uzmetam lūpu, jo otrs ir kaut ko kādā brīdī apsolījis vai mēs no viņa gaidām par daudz. Atbrīvojiet otru no līdzšinējiem solījumiem. Tas, vai dosiet vietu jauniem – paliek jūsu ziņā. Bet palaižot visu veco, lieko, jūs varat tālāk ceļu iet bez rūgtuma un pārmetumiem. Dariet to no sirds! Šis ieteikums ļoti ieteicams ir arī ikdienā – periodiski vai pat katru dienu. Tas pats attiecas arī uz Piedošanu.
 41. Aplidojiet viens otru! Ja esat kādu brīdi kopā, tas palīdzēs palūkoties ar svaigu skatienu vienam uz otru. Esiet kautrīgi, pucējieties, ejiet uz randiņu, rakstiet īsziņas visas dienas garumā un vakarā izbaudiet tīkamo satraukumu. Tumšā stunda. Uz mainām – katrs vienu stundu pavadiet ar aizsietām acīm. Izbaudiet to, ko otrs ar jums dara. Baro vai pieskaras, ved uz pārsteiguma vietu. Paļaujieties un izbaudiet!
 42. Tērvetes dabas parks! Izrādās, arī ziemā tā ir lieliska vieta romantiskai pastaigai. Svaigs gaiss, roku rokā un 3 stundas prom no pilsētu steigas un rosības.
 43. Pavediniet viens otru! Tieši tā – izsmalcināti, lēni, maigi vai kaislīgi. Izbaudot, ļaujoties, ķircinoties. Par steigu un saspringum un aizmirstiet.
 44. Noīrējiet numuriņu! Lieliska iespēja atiet no ikdienas rutīnas, izbaudīt zināmu devas vieglprātības un nesatraukties ne par ko.
 45. Piesātina rīta un/ vai vakara duša. Nevis vanna, bet duša. Izbaudiet ūdens un pieskārienus, lēni, kairinoši nomazgājiet viens otru. Turpinājumu paši izdomāsiet…
 46. Tāpat kā pastaiga vakarā, izbaudiet naksnīgu izbraucienu. Ārpus pilsētas, ja nakts debesis ir skaidras, lai apskatītu zvaigznes. Līdzi paķeriet maizītes,karti, karstu tēju vai kafiju. Klaiņojiet un esiet divi vien. Galvenais – lai degvielas pietiek!
 47. Vēlreiz izspēlējiet pirmo jūsu tikšanos! Atsauciet atmiņā pašus mazākos sīkumus, izvēlieties vidi, vietu, apģērbu, pat smaržas un apstākļus. Atcerieties iepazīšanās sākumu no A-Z. Turpiniet savu Stāstu ar jaunām vēsmām.
 48. Aizbrauciet uz slidotavu. Tas ir tīkams veids kā apvienot atpūtu ar fiziskām aktivitātēm, paplašinot jūsu kopības plašumus.
 49. Ja kaut vienam no jums tīk dzīvnieki, aizbrauciet uz dzīvnieku patversmi un izstaidziniet kādu četrkājaino dzīves pabērnu. Dāvājiet mīlestību un uzmanību kopā tiem, kuriem tās ir trūcis un šobrīd ir vajadzīga ļoti, ļoti!
 50. Atzīstieties Mīlestībā! Ik mīļu tās dienas mirkli – jebkādos veidos, kādi vien ienāk prātā. Ja ikdienā bieži vien mēs cenšamies šos vārdus retā izteikt, tad ļaujiet šajā dienā plūst pāri šiem vārdiem.

 

Mīliet, mīļie, mīliet viens otru!

Iepriekšējais rakstsVēl viena īpaša Valentīndienas dāvana! Nāc pēc savas karikatūras!
Nākamais rakstsMidltones otrā grūtniecība: izplata būtiskus jaunumus