Varam uztvert šo ar smaidu, BET – atcerēsimies, ka katrā jokā ir daļa patiesības. Vai ne, dāmas?

VĪRIEŠA UZVĀRDS IR AR VIŅU UZ MŪŽU8-Outdoor-Wedding-Photos-Colorado

Ko tur liegties, mums, sievietēm ir pieņemts – pēc laulībām pāriet vīra uzvārdā vai to pievienot savam. BET – tas ne vienmēr ir tik vienkārši! Ko darīt, ja šis uzvārds nešķiet tikpat simpātisks kā savējais? Ko darīt, ja sava identitāte, ar kuru tevi pazina kopš dzimšanas līdz pat šai lielajai dienai ir tik mīļa un dārga?! Lūk, viņiem – par to galva nav jālauza!

 

VIŅA TELEFONA SARUNA VIDĒJI ILGST 30 SEKUNDES, KURU LAIKĀ VISU IR IZDEVIES NOSKAIDROT UN NOKĀRTOT

135023584-Man-on-phone1

Jā, jā – teiksi, ko niekus, ka arī stiprā dzimuma pārstāvji bieži sazvanās ar draugiem un apspriež ar viņiem dažādas nianses, taču nenoliegsi, ja viņš to arī dara visai bieži, saruna nekad neieilgst tik ilgi, ka sākotnējais saziņas temats ir kļuvis otršķirīgs, ko tur – divdesmitais pēc savas nozīmības! Un šīs sarunas ne vienmēr mums sagādā prieku, galu galā – dažkārt tas ir visai nogurdinoši…

 

PIECU DIENU ATVAĻINĀJUMAM PIETIEK AR VIENĀM DŽINSENĒM

1408351698629_wps_7_C6E3H0_USA_New_Jersey_Jer

Mode un stils no vienas puses ir sievietes trumpis, no otras – lielais posts un galvassāpes. Ja arī tu, dodoties ar mīļoto uz dažām dienām kaut kur, galu galā līdzi paņem teju visu iedzīvi, iespējams, ar zināmu skaudību uzlūko viņa nelielo ceļojuma somu un spēju – vienmēr tāpat izskatīties tik labi!

 

 

JA KĀDS AIZMIRST VĪRIETI UZAICINĀT KAUT KUR, VIŅI AIZVIEN VAR PALIKT DRAUGI

men-talking

Nē, tas nestrādā sieviešu pasaulē! Pat, ja mēs paliksim draudzenes, visticamāk, mazāks vai lielāks aizvainojuma plankums skrubinās mūsu draudzības pamatus. Tā nu tas ir! Neliedzies!

 

 

VIENS MATU SAKĀRTOJUMS – VAIRĀKUS GADUS VAI PAT… DESMITUS

Mens-step-6

Vai tas nostrādātu ar sievieti? Nu, nē! Ja vien mēs vēlētos dzirdēt piezīmes par vecmodīgumu un pārlieku konservatīvismu! Taču viņš, atradis sev vispiemērotāko matu griezumu, šādi izskatās lieliski daudzus gadus bez jebkādām izmaiņām. Nu, kāpēc tā?!

 

 

GATAVOJOTIES VIESĪBĀM, VIŅŠ VISU NEPIECIEŠAMO SPĒJ IEGĀDĀTIES 30 MINŪŠU LAIKĀ

man-in-supermarket

Vai arī tavu mīļoto cilvēku parasti veikalā vada kaujinieciska apņēmība un dzelžains plāns – iegādāties vien visu nepieciešamo nevis morāli un, jā, galu galā arī fiziski – aizklīst pie citām, nu ar šīm svinībām nemaz nesaistītām lietām? Visticamāk, šī nu būs reize, kad viņa gribasspēks ir, jo īpaši uzslavējams, jo naudas maciņā – t.i. ģimenes budžetā noteikti paliks vairāk!

 

 

JA VIŅŠ BURZIŅĀ IERAUGA, KA VĒL KĀDAM STIPRĀ DZIMUMA PĀRSTĀVIM MUGURĀ IR TIEŠI TĀDS PATS KREKLS, NEKRĪT IZMISUMĀ!

black-leather-jacket-for-men

Visticamāk, viņi kļūst nevis par ienaidniekiem, kuri demonstratīvi uzgriezīs viens otram muguru, bet gan par čomiem, jo tas, ka vēl kādam citam ir tikpat laba gaume kā viņam, liecina vien par to, ka šiem cilvēkiem ir daudz kas kopīgs ārpus modes aktualitātēm!

 

 

 

 

Nerunāsim nemaz par dažādām tīri fizioloģiskām mūsu atšķirībām…! 🙂

Iepriekšējais rakstsPārsteidzoša aptauja: 96% sieviešu neuzskata sevi par skaistām
Nākamais rakstsMĒNESS DIĒTA: dabas enerģija svara zaudēšanai