Vispirms atceries, ka ir labi, ja tev ir tāda draudzene, ar kuru vari pārrunāt jebkuru lietu, arī visintīmāko. Reizēm dalīšanās pieredzē ir īpaši nepieciešama. Taču bez visa tā – šīs lietas noteikti tev ir jāzina par savu visintīmāko vietiņu.

 

Šī vieta ir ļoti jutīga, arī ātri iekaistoša, tāpēc tev būtu jāzina, ka prezervatīvs tomēr nav 100% drošs, lai pasargātu no STS. Vislabākā aizsardzība ir sargāt sevi pašai un neielaisties vienas nakts sakaros ar pilnīgi nezināmiem cilvēkiem.

 

 

Jo retāk tu nodarbojies ar seksu, jo sāpīgāks šis process kļūst. Maksts audi ar laiku kļūst trausli, pat saraujas, līdz ar to sekss pēc ilgāka laika var kļūt sāpīgs. Tas ir jūtams ikvienā vecumā, taču īpaši izteiktas šīs sajūtas ir pēc menopauzes iestāšanās. 

 

 

Lai gan pietiekami jūtīga zona, tomēr liela daļa sieviešu nespēj gūt orgasmu parasta dzimumakta laikā, bet tikai tad, ja šī īpašā vietiņa saņem papildu stimulāciju.

 

 

Iemācies atrast un izmantot savu G punktu (un atceries, ka tas nav tas pats, kas klitors). Tas ir dziļāk un visbiežāk ar pirmo reizi to atrast neizdodas, taču, ja veltīsi tam laiku un izzināsi pati savu ķermeni, arī vīrietim kļūs vieglāk tevi  seksuāli apmierināt.

 

 

Šai vietai nav jāsmaržo pēc rozēm. Lai gan ir daudz dažādu atsvaidzinošu līdzekļu, atceries, ka vislabākais šīs zonas veselībai ir vienkārša higiēnas ievērošana, mazgāšana ar tai piemērotām ziepēm. Tāpēc papildus aromatizēšana nav nepieciešama, tādējādi tikai tiek bojāta dabiskā mikroflora.

 

 

Neaizmirsti par regulārām pārbaudēm pie ginekologa, tas nav tikai mīts un ieteikums, lai sponsorētu ārstus, bet tas ir tavas veselības labā. Ir svarīgi pārbaudīt, vai nerodas iekaisums, vai neveidojas dzemdes kakla vēzis. Ja būsi uzmanīga pret sevi, viss būs kārtībā un tu neiedzīvosies liekās nepatikšanās un pārdzīvojumos.

 

 

Ja seksa laikā nepieciešams lubrikants – tas nav nekas paranormāls. Tas uzreiz nenozīmē, ka kaut kas kait šīs vietiņas veselībai. 

 

 

Ir vēl viena lieta, kas, domājams, nav ērta apspriešanai, tā ir gāzveida skaņa, kas reizēm mēdz iznākt no maksts. Visticamāk, esi to dzirdējusi seksa laikā, īpaši, ja nodarbojaties ar to sunīšu stilā. Tas nav nekas neparasts, tā rodas, jo gaiss ieplūst, un līdz ar dzimumlocekļa kustībām tas atkal nāk uz āru. Par to nav jāsatraucas un par to nav jākaunas. 

 

 

Lai tev laba veselība!

Iepriekšējais raksts5 apslēptie dārgumi, ko iespējams atrast vēl mūsdienās
Nākamais rakstsTavs ziedu HOROSKOPS. Uzzini, kas esi!