Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vīrs Princis Filips (99) pēdējā laikā nav manīts sabiedrībā, tāpēc tas raisījis dažādas cilvēku pārdomas par viņa veselības stāvokli. Nesen tika ziņots, ka viņš hospitalizēts un nu Beikingemas pils atklāj, ka Filipam veikta sirds operācija.

Princim Filipam sirds operācija tika veikta Londonā, Svētā Bārta slimnīcā, kur viņš tika nogādāts šīs nedēļas sākumā. Bekingemas pils paziņojumā teikts: “Vakar Edinburgas hercogam Svētā Bartolomeva  slimnīcā tika veikta veiksmīga sirds operācija. Viņa karaliskā augstība vairākas dienas paliks slimnīcā ārstēties, atpūsties un atveseļoties.”

Sākotnēji Filips tika ievietots privātajā karaļa Edvarda VII slimnīcā 16. februārī. Tas tika darīts kā piesardzības pasākums pēc tam, kad viņš sūdzējies par sliktu pašsajūtu.

Pēc tam viņš pirmdien tika pārcelts uz Svētā Bārta starptautiski slaveno slimnīcu – Barts Heart Center, kas ir Eiropas lielākais specializētais kardiovaskulārais centrs. No sabiedrības acīm Filips tika pasargāts ar lietussargu palīdzību.

Kornvolas hercogiene – Kamilla Pārkere-Boulza, uzstājoties trešdien, sacīja, ka Filips “jūtas jau nedaudz labāk”, piebilstot: “Mēs šodien dzirdējām, ka viņa stāvoklis ir uzlabojies. Tātad, tās ir ļoti labas ziņas. Mēs turēsim īkšķus.”

Hercogs savas un ģimenes drošības nolūkos lielāko daļu pandēmijas lokdauna ir pavadījis, uzturoties Vindzoras pilī kopā ar karalieni, kā arī samazinātu skaitu personāla. Viņam un karalienei ir veikta pirmā Covid vakcīna.

Iepriekšējais rakstsBalvu un Gulbenes slimnīcu apvienība ceļ trauksmi par Covid-19 trešā viļņa atnākšanu – VIDEO
Nākamais rakstsPirms 40 gadiem par izvarošanu notiesāts kurzemnieks aizskāris savu mazmeitu