Pēc 2025. gadā izdotā albuma “22” un  notikušā pirmā solo koncerta “DENISS: 10 gadi repā”, reperis Deniss šķir jaunu lappusi savā karjerā un izsludina nākamo koncertu “Plejādes”, kas notiks 2026. gada 18. aprīlī “Palladium”. Deniss ar “Plejādēm” atgriežas “Palladium”

Savā pirmajā koncertā Deniss pārsteidza ar ko līdz šim nebijušu uz “Palladium” skatuves – viņš priekšnesuma laikā dega ar atklātu liesmu, kas raisīja lielu ažiotāžu un kļuva par vēsturisku momentu. Pēc izpārdotā koncerta vasara tika aizvadīta pasākumos pilsētas svētkos, festivālos un citos koncertos, taču ar to nekas nebeidzas – tapis jauns minialbums “Plejādes”, kas jau 2026. gada pavasarī pārtaps par koncertu, lai uz “Palladium” skatuves radītu jaunu ažiotāžu.  

Albums “Plejādes” ātri vien kļuva par lielāko sensāciju Latvijas repa aprindās un mūzikā kopumā, nepilna mēneša laikā sasniedzot miljonu klausījumu, savukārt dziesma “Pasēdēt”, kas tapusi kopā ar Sudrabu Sirdi un Silraq, šajā pašā laikā sasniegusi jau teju pusmiljonu un uzreiz ierindojusies pirmajā vietā Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) Latvijā straumētāko singlu oficiālajā dziesmu topā gan starp pašmāju mūziķiem, gan vispasaules māksliniekiem. Savukārt par albuma “22” dziesmu “Lidojam tik augstu” Deniss un Sudrabu Sirds saņēma LaIPA zelta sertifikātu, ko pasniedz ierakstiem, kas sasnieguši vairāk kā divus miljonus straumju.

Koncertā būs dzirdamas jau zināmas dziesmas no Denisa repa pirmsākumiem un albuma “22”, gan jaunais minialbums “Plejādes”, būs arī viesmākslinieki, kuri piedalījušies albuma tapšanā un Denisa muzikālajā ceļā, kā arī tiks gatavots jauns šovs, kas būs ne tikai turpinājums viņa līdzšinējam stāstam, bet arī solis tālāk. Koncerts “Plejādes” 2026. gada 18. aprīlī būs vakars, kurā Deniss parādīs, ka ir gatavs doties pretī vēl lielākām skatuvēm.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un mājaslapā ŠEIT

Deniss ar “Plejādēm” atgriežas “Palladium”

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsJaunā nedēļa nesusi pagalam traģiskas vēstis
Nākamais rakstsDrīzumā parādīsies vēl neredzēti “Omniva” pakomāti