Mazumtirgotājs “Lidl” turpina samazināt regulārās cenas dažādās produktu kategorijās. No šīs nedēļas zemāka pamatcena noteikta arī plašam gaļas izstrādājumu klāstam, atsevišķām precēm kļūstot līdz pat 25% lētākām. Šis cenu kritums ir daļa no ilgtermiņa iniciatīvas, ko “Lidl” īsteno jau kopš pagājušā gada nogales, pakāpeniski nodrošinot zemākas ikdienas cenas arvien plašākam produktu klāstam. Būtisku vēsti saņēmuši “Lidl” pircēji

Turpmāk par zemākām regulārajām cenām būs pieejami vairāki pircēju iecienīti “Pikok” un “Dulano” gaļas izstrādājumi, tostarp auksti un karsti kūpināts bekons, cūkgaļas desiņas, vārītās desas, servelāde, tītara gaļas cīsiņi “Pirates”, salami šķēlēs un Švarcvaldes šķiņķis, kā arī citi produkti.

Bekons, šķiņķis, desas un citi gaļas izstrādājumi ir viena no biežāk izvēlētajām produktu kategorijām ikdienas maltītēm, jo tie ir ērti izmantojami gan sviestmaizēs un uzkodās, gan dažādu silto ēdienu pagatavošanā. Tādēļ regulāro cenu samazinājums ļauj pircējiem ikdienā iepirkties vēl izdevīgāk.

“Lidl” ilgtermiņā mērķtiecīgi strādā pie tā, lai klientiem nodrošinātu kvalitatīvus produktus par pieejamām cenām ik dienu. Regulāro cenu samazinājumi dažādās produktu kategorijās papildina uzņēmuma ikdienas zemo cenu politiku un ļauj pircējiem ietaupīt ne tikai akciju laikā, bet arī ikdienas iepirkumos. To apliecina arī jaunākie tirgus pētījumu uzņēmuma “SeeNext” dati. Jūlijā veiktajā cenu salīdzinājumā secināts, ka 28 ikdienas pārtikas produktu grozs par zemāko cenu bija iegādājams tieši “Lidl” veikalos.

Jau ziņots, ka “Lidl” ir ievērojami samazinājis cenas dažādām produktu kategorijām, tostarp saldētiem produktiem, piena produktiem, maizei, augļiem un dārzeņiem, saldējumam, kā arī dažādiem ilgstošas uzglabāšanas produktiem un sadzīves precēm. Cenu samazināšana ir daļa no uzņēmuma stratēģijas nodrošināt pircējiem augstu kvalitāti par iespējami zemākām cenām ilgtermiņā.

Par “Lidl”

“Lidl” kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group” ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 900 veikaliem un 230 loģistikas centriem “Lidl” pašlaik strādā 31 valstī, nodarbinot aptuveni 395 000 cilvēku. “Lidl” 2025. finanšu gadā pārdošanas apjomi sasniedza 140,2 miljardus eiro.

“Lidl” saviem klientiem piedāvā kvalitatīvus produktus un preces par labāko cenu. Ikdienu veikalos, loģistikas centros un birojos raksturo vienkāršība un orientēšanās uz noteiktiem procesiem. Savā ikdienas darbībā “Lidl” uzņemas atbildību par cilvēkiem, sabiedrību un vidi. Mums ilgtspēja nozīmē arī to, ka katru dienu apliecinām ar darbiem savu solījumu par kvalitātes standartiem.

SIA “Lidl Latvija” izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021. gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” tīklā ir 39 veikali 16 Latvijas pilsētās. Pēc 2024. gada Lursoft datiem “Lidl Latvija” ir 13. lielākais uzņēmums Latvijā; trešais lielākais mazumtirgotājs pēc apgrozījuma un lielākais nodokļu maksātājs mazumtirdzniecībā. SIA “Lidl Latvija” ilgtspējas ziņojums apliecina apņemšanos veicināt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā un vidē: Ilgtspējas ziņojums – Lidl Latvija.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais raksts“Mere” veikalu slēgšana radījusi arī visai nepatīkamu situāciju