Lai ikviens savus Ziemassvētku sūtījumus saņemtu laikus, Omniva aicina iedzīvotājus visas dāvanas nosūtīt pēc iespējas drīzāk, bet ne vēlāk kā līdz šī gada 17. decembrim. Līdztekus, padarot sūtījumu izņemšanu ērtāku un operatīvāku, Omniva ieviesusi jaunumu, kas ļauj vienam sūtījumu saņēmējam visas sev adresētās paciņas izņemt vienā pakomāta nodalījumā. Paralēli noris arī aktīva Omniva pakomātu tīkla paplašināšana, palielinot to gandrīz par trešdaļu.

“Kaut gan jau pērn saskārāmies ar milzīgu sūtījumu apjoma kāpumu, šā gada dati rāda, ka salīdzinājumā ar pagājušā gada decembri šobrīd tie palielinājušies vēl par 50%. No vienas puses, tā ir pozitīva tendence, jo norāda, ka aizvien aug to cilvēku skaits, kas priekšroku dod pirkumiem tiešsaistē. No otras puses, tā kā šobrīd nodrošinām plašāko pakomātu tīklu visā Latvijas teritorijā, prognozējam, ka saskarsimies ar sarežģījumiem piegādāt Ziemassvētku sūtījumus savlaicīgi, jo pakomātu ietilpība ir ierobežota,” skaidro Omniva Pārdošanas nodaļas vadītājs Latvijā Māris Kuļikovskis, uzsverot, ka iekšzemes sūtījumu piegādi adresātiem līdz svētkiem Omniva šogad varēs garantēt tām paciņām, kas būs saņemtas līdz 17. decembrim.

Ņemot vērā aizvien augošo sūtījumu skaitu un lielo pakomātu noslodzi, Omniva meklē dažādas alternatīvas ātrākai sūtījumu piegādei. Viens no jaunumiem, kas nupat ieviests, ir vienam saņēmējam adresētu sūtījumu ievietošana vienā skapītī. Šis pakalpojums turpmāk tiks nodrošināta gadījumos, kad kurjers konstatēs, ka konkrētajā pakomātā jau atrodas šim tālruņa numuram adresēts neizņemts sūtījums. Tas attieksies uz visiem sūtījumiem – gan tiem, par kuriem apmaksa jau veikta, gan arī tiem, kam izvēlēta pēcapmaksa.

Šādā gadījumā paciņu saņēmējiem par katru sūtījumu tiks nosūtīta atsevišķa īsziņa, taču durvju atvēršanas kods būs viens un tas pats. Ievadot kodu, saņēmējs ekrānā redzēs sūtījumu skaitu, kas ievietoti skapītī. Skapītis tiks atvērts tikai pēc tam, kad paciņu saņēmējs apstiprinās, ka ir iepazinies ar informāciju par nodalījumā ievietoto sūtījumu daudzumu.

I.Kuļikovskis stāsta: “Sistēmu pielāgošana un pārprogrammēšana, lai ieviestu šo klientiem ērto pakalpojumu, bija garš un laikietilpīgs process. Mums bija ļoti būtiski izvērtēt un izslēgt tiešām visus riskus, lai pārliecinātos, ka ikviena paciņa sasniegs adresātu. Tāpēc aicinu visus sūtījumu saņēmējus ikreiz būt vērīgiem un rūpīgi iepazīties ar informāciju pakomāta ekrānā, un pārliecināties, ka izņemtas patiesi visas paciņas arī no skapīšiem, kas nav tiešā acu augstumā.”

Jau ziņots, ka novembra beigās ir uzsākts arī ļoti intensīvs un aktīvs darbs pie Omniva pakomātu tīkla paplašināšanas, palielinot to skaitu līdz 300 līdzšinējo 208 vietā.

Jaunās iekārtas plānots izvietot kā lielajās Latvijas pilsētās, tā arī mazāk apdzīvotās vietās, kur pakomāti iepriekš nav bijuši vai esošo pakomātu noslodze bijusi īpaši intensīva. Tāpat paredzēts būtiski palielināt ietilpību virknei jau esošo pakomātu, pievienojot jaunus nodalījumus.

Šobrīd jauni pakomāti jau uzstādīti Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā, Nīcā, Ogrē, Salaspilī, Mārupē un Rīgā, bet esošie pakomāti Rojā, Siguldā, Kandavā, Lielvārdē, Balvos, Viļakā ir paplašināti, pievienojot jaunus skapīšus.

Omniva tīkla paplašināšanu plānots noslēgt nākamā gada februārī, un tās rezultātā visā Latvijas teritorijā tiks izvietoti 92 jauni pakomāti, no tiem vismaz 25 būs tādās apdzīvotās vietās, kur līdz šim to nav bijis.

Noslēdzoties šim paplašināšanas posmam kopējais Omniva pakomātu skaits Latvijā sasniegs 300, savukārt kopējais sūtījumu saņemšanas vietu kopskaits (t.sk. Narvesen tirdzniecības punktos) – 448 vietas. Kopumā tīklā būs pieejami 40 285 skapīši.

Sabiedrība

Nopietnas veselības likstas piemeklējušas dziedātāju Marku Rivu

Dziedātājs Markus Riva izdevumam “Privātā Dzīve” atklājis, ka pēdējā laikā jutis izteiktāku sagurumu un sāpes...

Policija Rīgā sastop bērnu un piedzērušos vecākus; sākas negaidīts jandāliņš

  Otrdien, 9. augustā, neilgi pēc pulksten 21.30, patrulējot Čiekurkalna apkaimē, Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes...

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. augusts

Šī nudien būs saspringta diena. Attiecībās šajā dienā kļūs dziļākas, stabilākas un nopietnākas. Jutīsi enerģijas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....