Saņemot analīžu rezultātus, sirmo kundzi sagaidīja pamatīgs šoks! Kas notika?

Sirmā vecvecmāmiņa saņēma savus analīžu rezultātus, kas skaidri un gaiši pavēstīja, ka viņa ir stāvoklī, vēsta ārvalstu mediji.

 

Dorisa Ailinga komentēja šo situāciju: „ Man ir trīs bērni un divdesmit mazmazbērni, kā gan es varu būt stāvoklī savā vecumā? Man ir jau gandrīz simts gadu!’’

 

ad_175895524

 

Deviņdesmit deviņus gadus vecā kundze jutās patiesi apstulbusi, kad izlasīja, kas rakstīts viņas analīžu pavadvēstulē. Viņa tajā tika aicināta nodot papildu urīna paraugu, lai noteiktu grūtniecības ilgumu un mazuļa aptuveno dzimšanas laiku.

 

Sieviete rūpīgi pārbaudīja vai ar viņas vārdu un uzvārdu analīzes nepieder kādai citai sievietei, taču uz veidlapas bija visi viņas dati, nekas neliecināja par šāda veida kļūdu.

 

Protams, neviens no viņas trim bērniem, kuri – starp citu paši jau ir pensionāri, drīzumā nekļūs par vēl vienu ģimenes locekli bagātāki.

 

Portsmutas slimnīcas Nacionālā veselības aizsardzības dienesta darbinieki Apvienotajā Karalistē, Anglijā atvainojās savai klientei un viņas ģimenei par šo pārpratumu, atzīstot, ka šāds misēklis esot administratīva rakstura kļūda.

 

 

Dzīvē gadās arī tā!

Iepriekšējais rakstsAtsvaidzinoši vasaras laša salāti DŽEIMIJA OLIVERA gaumē
Nākamais raksts5 stilīgi veidi, kā tērpties ŠORTOS šajā vasarā