Naktī uz svētdienu Līvānos notikusi ļoti smaga avārija, kurā iesaistīts pavecs BMW 7. sērija spēkrats. Lūk, kā notikušo vietnē “Sadursme” apraksta aculiecinieki! (saglabāta oriģinālrakstība).

“BMW brauca no Jēkabpils puses uz Līvāniem, tuvojoties apdzīvotajai vietai, autovadītājs nolēma attīstīt ātrumu līdz 215 km/h. Iebraucot Līvānos, A6 šoseja sadalās un tai pa vidu ir saliņa. Šoferis nesavaldīja spēkratu un aizķēra saliņu, kā rezultātā transportlīdzeklis avarēja. Negadījums noticis sestdienas vakarā netālu no degvielas uzpildes stacijas “Astarte”. Aculiecinieki stāsta, ka automašīnā kopumā bijuši 5 cilvēki – 3 meitenes un divi puiši. Spēkrata vadītājs ticis cauri bez lielām traumām, otram puisim bijusi sasista roka un galva. Divas no meitenēm ar ļoti smagām traumām nogādātas slimnīcā, bet trešā brīnumainā kārtā tikusi cauri sveikā un traumas nav guvusi.”

“Naktī uz svētdienu, plkst. 03.49, ugunsdzēsēji glābēji devās uz Rīgas ielu Līvānos, kur grāvī atradās vieglā automašīna. Ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja trīs vieglajā automašīnā iespiestus cilvēkus, bet vēl divi no tās izkļuva paši saviem spēkiem. Pēc tam sakārtota ceļa braucamā daļa,” informē glābēji.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadursme (@sadursme)

Iepriekšējais rakstsDramatiska dzimstības lejupslīde Latvijā turpinās
Nākamais rakstsŠovasar telefonkrāpnieki no iedzīvotājiem izkrāpuši prātam neaptveramas naudas summas