Trešdienas, 12. augusta vakarā, pašā Vecrīgas sirdī “Doma dārzā” skanīgi un koši aizritēja dziedātāja Aivo Oska jaunās dziesmas “Laiku pa laikam” prezentācijas pasākums. Tas tika aizvadīts ar koncertu, kurā uzstājās ne vien pats Aivo, bet arī Didzis Melderis, Katrīna Dimanta, Nikolajs Puzikovs, Denijs Grieze un Rihards Bērziņš.

“Laiku pa laikam” galvenā doma ir vēlēšanās un spēja izbaudīt mirkli, nedomājot un lieki nebaidoties par to, kas notiks nākotnē.

Dziesma tika ierakstīta “Labo ierakstu studijā”, sadarbojoties ar Lotaru Lodziņu un Jāni Kalvi. Singla vārdus rakstījis Valdis Čirksts, bet savu artavu pielikuši arī Aivo Oskis un Diona Liepiņa. Basģitāras partijas iespēlējis Ingars Viļums. “Vēlējāmies radīt ko ļoti vasarīgu un ritmisku. Domāju – kopīgiem spēkiem mums  tas izdevās, esmu ļoti priecīgs par rezultātu,” atklāj Aivo.

Dziesmas videoklips tapa, realizējot Aivo izsapņotas lietas, jo viņam jau ilgāku laiku prātā bija doma, ka gribētos klipu, kurā piedalās daudz dejotāju, kā arī vēlme izveidot sadarbību ar horeogrāfi, deju studijas PRO-X vadītāju Ievu Bitenieci. Šajā videoklipā izdevās apvienot abus. “Pašizolācijas laikā piereģistrējos sociālajā platformā “TikTok”, redzēju tur vairākas interesantas dejas, un tas pamudināja izveidot ko līdzīgu dziesmas “Laiku pa laikam” videoklipam. Ieva Biteniece izdomāja horeogrāfiju piedziedājumam un aicinājām “TikTok” lietotājus iemācīties šo deju. Labākos dejotājus uzaicinājām piedalīties videoklipā. Biju patiesi priecīgs un pārsteigts par lielo atsaucību. Mums bija grūti izvēlēties labākos dejotājus. Esmu ļoti pateicīgs ikvienam, kurš iemācījās deju,” stāsta Aivo.

Videoklipa filmēšana notika uz AB dambja, kas ir brīnišķīga vieta ar ļoti skaistu apkārtni. Lai viss izdotos, talkā nāca arī Rīgas dome, atbalstot klipa tapšanas ieceri un ļaujot pulcēties AB dambī. Filmēšanā piedalījās dejotāji no “TikTok” un profesionāļi – deju studija PRO-X, TDK “Skabardzēni”, baletdejotāja Annija Glaudāne, kā arī sporta deju dejotāji – Katrīna Paula Maksimova un Mareks Ozols. “Katrs cilvēks mūziku izjūt citādāk, taču tajā pašā laikā ar tās palīdzību ir iespējams paust savu identitāti. Mēs sanācām kopā, lai parādītu, cik esam dažādi, bet uzsvērtu to, ka mūzika mūs visus vieno. Katrs deju kolektīvs šeit veido savu identitāti, tāpat arī “TikTok” dejotāji. Mēs esam tik dažādi, bet vienoti mūzikā,” uzsver Aivo.

“Laiku pa laikam” prezentācijas pasākumā, kas notika trešdien, 12. augustā, “Doma dārzā”, Vecrīgā, kopā sanāca gan videoklipa dalībnieki, gan radošā komanda, gan citi Aivo draugi, lai nosvinētu šo notikumu. Un arī šajā pasākumā deja neizpalika. Publikai skaļi lūdzot Aivo atkārtoti nodziedāt jauno dziesmu, uz skatuves tika aicināti dejotāji, kuri apgūto deju izdejoja arī šeit. Tas bija kā skaists punkts uz “i” prezentācijas pasākuma izskaņā.

Aivo vēlreiz izsaka pateicību ikvienam, kurš piedalījās šīs dziesmas un tās videoklipa tapšanā.

 

Sabiedrība

Šis vīrs apturējis jau vairākus dzērājšoferus! Arests gan viņiem vairs netiek piemērots – VIDEO

  Kāds acīgs un drosmīgs autobraucējs šorīt Rīgā aizturēja kārtējo dzērājšoferi. Viņa izelpā bija vairāk nekā...

Diemžēl ir slikta ziņa no “Tallink”

  Ņemot vērā, ka Latvijas Slimību un profilakses kontroles centrs paplašināja to valstu sarakstu, kuros 14 dienu...

Mūrniece publiski atklāj faktus, kuri plašāk vēl nebija izskanējuši – VIDEO

  Bijusī politiķe un tagad uzņēmēja Linda Mūrniece gana daudz un atklāti sociālajos tīklos stāsta par...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs enerģijas piepildīta diena ikvienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus...
flicr/PROJames Jordan

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos un arvien vairāk gaisā jaušams – jā, ir...

Mājai un Dārzam

Nākamās nedēļas sākumā laiks krasi mainīsies

  Anticiklona ietekmē iepriekšējās dienās Latvijā bija saulains un silts laiks un daudzviet tika laboti maksimālās...

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...