“Sanāk, ka līdz 123 000 eiro mani aizveda kolorado vaboles”, smejas 50 gadus vecais aizputnieks, kurš laimējis Sporta loterijas lielo laimestu.

Šogad mazdārziņā esot tik daudz nevēlamo kaitēkļu, ka nācies doties uz Liepāju meklēt, ar ko tos apkarot. Netālu no dārza preču veikaliņa Liepājas tirgū atrodas “Latvijas Loto” kiosks, tur arī tikusi nopirkta Sporta loterijas biļete. Pirmajā dienā nemaz nesanācis laika to nokasīt, to izdarījis otrā dienā pēc biļetes iegādes. “Nokasīju un biju šokā – 123 000 eiro!”, stāsta veiksminieks. Pirms zvanīt sievai un pavēstīt priecīgo ziņu, viņš vispirms rūpīgi izlasījis spēles noteikumus, nespējot noticēt veiksmei. “Sievai vispirms ieteicu apsēsties” tā laimētājs. Abi tagad varēšot īstenot sen lolotu sapni, kādu – to laimētājs neatklāj.

Sporta loterijā katrā sērijā ar 1 miljons biļetēm ir četri 123 000 eiro laimesti, un šobrīd ir laimēti divi no tiem, kā arī ir laimēti pieci no divdesmit 5000 eiro laimestiem. Sporta loterijas laimestiem netiek piemērots iedzīvotāju ienākuma nodoklis (INN).

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. jūlijs
Nākamais rakstsNofilmē vājprātīgu apdzīšanu uz Liepājas šosejas – nu tur vajag dūšu! – VIDEO