Ekskluzīvs ādas kopšanas līdzeklis nodrošina ādai dziļu mitrināšanu augstākā līmenī

 

Iedvesmojoties no akvaporīnu atklāšanas, par ko savulaik piešķirta Nobela prēmija, Amway izmantojis šo lielo atklājumu ādas kopšanas zinātnē un izveidojis ARTISTRY™ zīmola produktu – kolekciju ARTISTRY Hydra-V™, kas nodrošina ādas kopšanu augstākā līmenī, to dziļi mitrinot.

 

Ūdens ir ļoti svarīgs ķermenim, tas ir dziedējošs dzīvības spēks veselībai. Cilvēka lielākajam ķermeņa orgānam – ādai – ir nepieciešama bagātīga, sabalansēta mitrināšana, lai tā būtu starojoša, veselīga un izturīga pret apkārtējās vides un citiem ikdienas stresa izraisītājiem, kas rosina ādas atūdeņošanos. Neatkarīgi no ādas tipa vai gadalaika jebkurai ādai ir nepieciešama mitrināšana. Taču pētījumi rāda – miljoniem patērētāju visā pasaulē cieš no ādas atūdeņošanās un šis process sākas jau divdesmit gadu vecumā.

 

ARTISTRY HYDRA-V™ kolekcijā ir vairākas formulas, kas ir pielāgotas katram ādas tipam. ARTISTRY HYDRA-V™ kolekcija ir radīta dziļai ādas mitrināšanai, ko tā sniedz jebkuram ādas tipam. Tā veidota gados jauniem cilvēkiem, kas vēl neuztraucas par novecošanās pazīmēm, taču tajā pašā laikā interesējas par nopietnu ādas kopšanu. Sievietēm, kuras ir jaunākas par 35 gadiem, nepieciešama sabalansēta ādas mitrināšana.

 

Ūdens iedvesta, atklājumu iedvesmota

ARTISTRY HYDRA-V™ rada ādā barjeru, palīdzot ieslēgt ūdeni un izveidot stiprāko sienu ar patentētā Hydra kompleksa palīdzību, kurā ietilpst retas un vērtīgas sastāvdaļas, par kurām ir zināms, ka tās:

 

  • atjauno: tīrs Norvēģijas fjordu ūdens dziļi mitrina ādas virsmas šūnas;

 

  • papildina: ar uzturvielām bagātie Himalaju rozā iežu minerāli kopj ādu, uzlabojot ūdens transportēšanu un saglabāšanu;

 

  • atdzīvina: barojošais Havaju acai ekstrakts patur ūdeni ilgākai mitrināšanai un rada spēcīgu ādas mitruma barjeru.

 

„Kolekcija ARTISTRY HYDRA-V™ balstīta ādas zinātnes pieredzē un radīta, lai uzlabotu ādas dabisko stāvokli un mitrināšanas procesu,” stāsta Andžejs Savickis (Andrzej Sawicki), ARTISTRY™ pārstāvis. „Produktu lietošana nodrošina pārliecinošākos mitrināšanas rezultātus – ūdens sastāvs ādā palielinās tūlītēji par 270%, radot noturīgu, 24 stundu ilgu mitrināšanu.”*

 

Svarīgi atzīmēt atšķirību starp sausu ādu, kas ir ādas tips, ko izraisa ģenētika, hroniskas slimības, novecošana un citi apstākļi, un atūdeņotu ādu, kas ir ādas stāvoklis, kas rodas, ja ādas visdziļākajos slāņos nav pietiekami daudz ūdens. Abos gadījumos ir nepieciešama dziļa mitrināšana, ko sniedz ARTISTRY HYDRA-V™.

 

ARTISTRY™ zinātnieki ir atklājuši, ka dziļa, noturīga mitrināšana prasa rūpīgu pieeju – nepietiek ādu samitrināt ūdenī.  Atklājumi ir vērsti uz ādas dabiskā mitrināšanas procesa atbalstīšanu un uzlabošanu, pārvaldot ādas šūnas. Lai gan aktuālā ādas kopšana sniedz labvēlīgu ietekmi, tā var būt īslaicīga, ja vien sastāvdaļas netiek ieslēgtas ādā.

 

Akvaporīni ir apūdeņošanas sistēmai līdzīgi kanāli ādas šūnās, tie transportē ūdeni caur šūnu membrānām. Tādā veidā tie kontrolē ūdens saturu, regulēšanu un uzglabāšanu un palīdz piegādāt uzturvielas. Šis atklājums lika ARTISTRY™ zinātniekiem izstrādāt Hydra Complex tehnoloģiju kā atslēgu sabalansētas mitrināšanas noslēpumam, kas ir atrodams tikai ARTISTRY HYDRA-V™ Vital Skin seruma koncentrātā.

 

Vienkārša lietošana, satriecoši rezultāti

ARTISTRY HYDRA-V™ kolekcijā ietilpst septiņi produkti, kurus var pielāgot lietošanai, lai atjaunotu, papildinātu un atdzīvinātu ādu, ļaujot tai pieplūst ar dzīves sparu. Āda izskatās un jūtas gludāka, maigāka un vingrāka, un tas viss ir panākams tikai ar trīs soļiem.

 

Pirmais solis: sagatavošana

  • Svaigs putojošs tīrītājs
  • Svaigs toneris

 

Otrais solis: piepildīšana

  • Vital Skin seruma koncentrāts

 

Trešais solis: mitrināšana

  • Seja (izvēlieties vienu, kas ir piemērots ādas tipam):

– Atsvaidzinošs gels (jauktai un taukainai ādai)
– Barojošs želejveida krēms (VISIEM ādas tipiem)
– Papildinošs mitrinošs krēms (normālai un sausai ādai)

  • Acis:

– Atsvaidzinošs želejveida krēms acu zonai

 

Maksimālu mitrināšanu var iegūt ar trīs pielāgotiem ARTISTRY HYDRA-V™ Power System komplektiem, kuru trīs spēcīgākās formulas nodrošina spēcīgāku efektu. Katrs Power System komplekts satur Vital Skin seruma koncentrātu, atsvaidzinošu želejveida krēmu acu zonai un mitrinātāju, kas ir pielāgots katram no trim ādas tipiem.

 

ARTISTRY HYDRA-V™ kolekcija Eiropā pieejama jau no šī gada septembra.

 Hydra-V product line up

Par ARTISTRY™

ARTISTRY™ ir viens no pieciem visvairāk pārdotajiem Premium klases ādas kopšanas zīmoliem** pasaulē. 1958. gadā to izveidoja uzņēmēji – vīrs un sieva. Artistry™ piedāvājumā ietilpst progresīvi ādas kopšanas līdzekļi, kas izstrādāti no patentētām augu sastāvdaļām, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Tie iedarbojas uz bioloģiskām un apkārtējās vides izraisītām novecošanās pazīmēm gan vīriešiem, gan sievietēm. Piedāvājumā ir arī klasiskas un sezonālas dekoratīvās kosmētikas kolekcijas sejai, acīm un lūpām. Labākās formulas radītas pēc globālajiem pētījumiem, ko veic vairāk nekā 900 zinātnieku tīkls un vada zinātnieku un akadēmisko padomdevēju padome, nodrošinot attīstību un kvalitāti. Komanda darbojas, attīstot un paplašinot skaistuma robežas.

 

 

Par Amway

Amway ir viena no pasaulē lielākajām pārdošanas kompānijām, kas kā ģimenes uzņēmums dibināts ASV un tā pārdošanas apjomi mērāmi 10,8 miljardos ASV dolāru. Kopumā uzņēmums piedāvā vairāk nekā 450 skaistumkopšanas, atveseļošanās un mājas uzkopšanas produktu. Pārdotākie zīmoli ir Nutrilite™ vitamīnu, minerālu un diētiskās piedevas, Artistry™ ādas kopšanas un kosmētiskie līdzekļi un eSpring ūdens apstrādes sistēmas. 2013. gada pārdošanas rādītāji ierindoja Amway tiešās pārdošanas uzņēmumu topa pirmajā vietā, ko veido Direct Selling News “Global 100”. Kompānijas jaunumus iespējams uzzināt mājaslapā globalnews.amway.com.

 

Par uzņēmuma jaunumiem lasiet šeit:  https://www.amway-latvia.com 

 

# # #

 

*Lietojot Vital seruma koncentrātu un barojošo želejveida krēmu.

**Avots: Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims.

Iepriekšējais rakstsNEDĒĻAS PLĀNS: labvēlīgās dienas tavam skaistumam un labsajūtai 23. – 29. novembris
Nākamais rakstsPrinceses Diānas sulainis izpaudis viņas sirdi plosošos pēdējos vārdus