Kas gan var būt vēl brīnišķīgāk kā bērniņa ienākšana ģimenē? Lūk, šīs ģimenes aizgājušajā gadā ir guvušas šo lielo laimes mirkli – mazulīša dzimšanu. Atskatīsimies uz šīm laimīgajām ģimenēm un viņu bēbīšiem.

 

Janvāris

Dženeta Džeksone un Vissams Almana

Mūziķe, dejotāja un producente Dženeta Džeksone laidusi pasaulē savu pirmdzimto – dēlu Eissu 2017. gada 3. janvārī. Pāris apprecējās 2012. gadā. 2016. gada aprīlī Džeksone publiski paziņoja, ka kopā ar vīru plāno ģimenes pieaugumu un oktobrī viņa apstiprināja, ka ir gaidībās. 2017. gada aprīlī Džeksones preses pārstāvis paziņoja, ka pāris ir šķīries.

 

 

Mollija Simsa un Skots Stubers

Amerikāņu modele un aktrise Mollija Simsa un amerikāņu filmu producents Skots Stubers 10. janvārī sagaidīja pasaulē ierodamies savu trešo bērniņu – dēlu Greju Duglasu. Simsa un Stubers apprecējās 2011. gada 24. septembrī. 2012. gada 19. jūnijā piedzima pāra pirmdzimtais – Brūks Alans un 2015. gada 25. martā pasaulē nāca otrā atvase – meita Skārleta Meja. 2016. gada 9. augustā Simsa paziņoja, ka ģimenē tiek gaidīts trešais mazulis.

 

 

Mels Gibsons un Rosalinda Rosa

Amerikāņu aktieris un režisors Mels Gibsons, kuram jau ir kupls bērnu pulciņš, kļuvis par tēvu vēlreiz. 2014. gadā viņš iepazinās ar savu pašreizējo mīļoto (kura ir 35! gadus jaunāka par viņu) – bijušo čempioni jāšanas sportā un rakstnieci Rosalindu Rosu. 2017. gada 20. janvārī viņa Losandželosā dāvāja dzīvību viņu kopīgajam dēlam (Gibsona devītajam bērnam) Larsam Džerardam.

 

 

Farels Viljams un Helēna Lesičana

Amerikāņu dziedātājs, dziesmu autors, reperis, ierakstu producents, mūziķis un modes dizainers Farels Viljams un viņa sieva Helēna Lesičana 2017. gada janvārī sagaidīja pasaulē nākam trīnīšus. 2008. gadā pārim piedzima pirmdzimtais – dēls Rokets. 2013. gada 12. oktobrī Viljams un Lesičana apprecējās.

 

 

Februāris

Natālija Portmane un Bendžamins Milepīds

Oskarotā aktrise un bijušais Parīzes operas un baleta teātra dejotājs, deju režisors 22. februārī sagaidīja pasaulē ierodamies savu otro atvasi – meitiņu Amāliju. Pāris sāka satikties 2009. gadā. Viņi iepazinās laikā, kad Portmane filmējās filmai “Melnais gulbis”, kam Milepīds bija horeogrāfs. 2010. gada decembrī Portmane paziņoja par savu saderināšanos ar Milepīdu, kā arī par pirmo grūtniecību. 2011. gada jūnijā piedzima viņu dēls Alefs, un 2012. gada 4. augustā pāris apprecējās.

 

 

Marts

Torija Spelinga un Dīns Makdermots

Amerkāņu aktrises, TV personības, rakstnieces un kanādiešu-amerikāņu aktiera ģimenē 2. martā piedzima piektais mazulis – dēls Bjū Dīns. Jau pavisam neilgi pēc mazuļa dzimšanas, Spelinga savā Instagram kontā ievietoja bildi ar mazuļa roku savējā un pierakstīja emocionālas rindiņas: “Tas ir zēns! Mēs esam tik priecīgi paziņot par jaunākā Makdermotu ģimenes locekļa piedzimšanu. Lūdzu, pievienojieties mūsu sagaidīšanas priekam – Bjū DĪns Makdermots. 2017. gada 2. marts plkst. 13:48.” Pāris apprecējās 2006. gada 7. maijā. un 2010. gada 8. maijā atjaunoja savus laulību solījumus. 2007. gada 13. martā piedzima viņu pirmdzimtais – dēls Liams Ārons, 2008. gada 9. jūnijā pasaulē nāca abu pirmā meita – Stella Dorīna un 2011. gada 10. oktobrī otrā meita – Hetija Margareta. Ceturtais bērns – dēls Finns Deivijs piedzima 2012. gada 30. augustā.

 

 

Bredlijs Kūpers un Irina Šaika

Amerikāņu aktieris un producents 2015. gada aprīlī uzsāka attiecības ar krievu modeli Irinu Šaiku, kura tā paša gada sākumā bija šķīrusies no sava ilggadējā drauga, portugāļu futbolista Krištianu Ronaldo. 21. martā Losandželosā piedzima Kūpera un Šaikas pirmdzimtā – meita Lea de Seine.

 

 

Liams Peins un Šerila Kola

Angļu dziedātājs un dziesmu autors, grupas “One Direction” dalībnieks Liams Peins un viņa mīļotā sieviete – angļu dziedātāja un TV personība Šerika Kola, sagaidījuši ierodamies pasaulē savu pirmdzimto – dēlu Bearu 22. martā.

 

 

Amanda Seifrīda un Tomass Sadoskis

Amerikāņu aktrise, dziedātāja, dziesmu autore un viņas vīrs, amerikāņu aktieris Tomass Sadovskis Sadoskis pēc slepenām kāzām 2017. gada martā, 24. martā paziņoja par sava pirmdzimtā nākšanu pasaulē. Meitiņas vārds gan vēl aizvien nav atklāts, kā arī viņu pašu vecāki nav vēl publiski parādījuši.

 

 

Aprīlis

Ciara un Rasels Vilsons

Amerikāņu dziedātāja aktrise un modele ar savu pašreizējo vīru – amerikāņu futbolistu, “Seattle Seahawks” spēlētāju iepazinās 2015. gada sākumā un par savu saderināšanos paziņoja 2016. gada 11. martā. Tā paša gada 16. jūlijā pāris apprecējās Pekfortonas pilī Češīrā, Anglijā. 2017. gada aprīlī pāris sagaidīja pasaulē ierodamies savu pirmdzimto – meitiņu Sjennu. Ciarai ir arī dēls, kurš dzimis iepriekšējās attiecībās (2014. gada maijā) ar reperi Future.

 

 

Maijs

Zoī Dešanela un Džeikobs Pečeniks

Amerikāņu aktrise, modele, dziedātāja, dziesmu autore un mūziķe un viņas vīrs Džeikobs Pečeniks kļuvuši par vecākiem otram bērniņam – dēlam Čārlijam Volfam 2017. gada maija sākumā. 2015. gada 21. jūnijā pāris apprecējās un jau mēnesi vēlāk Dešanela laida pasaulē abu pirmdzimto – meitiņu Elsiju Otteri.

 

 

Jūnijs

Bejonse un Jay-Z

Mūziķu pāris apprecējās 2008. gada 4. aprīlī privātā pasākumā. 2011. gada aprīlī pāris ceļoja uz Parīzi, lai izveidotu Bejonses albuma “4” vāku un neplānoti šī ceļojuma laikā iestājās grūtniecība. Augustā pāris apmeklēja MTV balvu pasniegšanas ceremoniju, kur Bejonse uzstājās ar dziesmu “Love on Top” un beidza priekšnesumu ar publisku paziņojumu, ka ir gaidībās. Šī ceremonija kļuva par visskatītāko pārraidi MTV vēsturē, to noskatījās vairāk nekā 12 miljoni cilvēku. Šis paziņojums iekļuva Ginesa pasaules rekordos kā visvairāk vietnē “Twitter” tvītu sekundē ieguvušais mirklis kāda pasākuma ietvaros, saņemot 8,868 tvītus sekundē. 2012. gada 7. janvārī viņa dāvāja dzīvību meitiņai Blū Īvijai Kārterei Lenokshilas slimnīcā, Ņujorkā. 2017. gada 1. februārī Bejonse savā Instagram kontā ar ļoti ziediem piepildītu foto paziņoja, ka gaida dvīņus. Viņas paziņojums saņēma 63335571 “laikus” astoņu stundu laikā, uzstādot jaunu pasaules rekordu kā visvairāk “patīk” saņēmusī bilde internetā. 14. jūlijā Bejonse savā Instagram kontā ievietoja foto ar dvīņiem rokās, ierakstot, ka tieši šodien viņiem aprit mēnesis – Rumija un Sirs piedzima 2017. gada 14. jūnijā.

 

 

Džordžs Klūnijs un Amala Alamudina (Klūnija)

Populārais amerikāņu aktieris un britu-libāņu cilvēktiesību advokāte par savu saderināšanos paziņoja 2014. gada 28. aprīlī un tā paša gada 27. septembrī viņi oficiāli apprecējās. 2017. gada 9. februārī CBS sarunu šovā “The Talk” tika paziņots, ka Alamudina ir stāvoklī un gaida dvīņus. 2017. gada 6. jūnijā viņa dāvāja dzīvību dvīņiem – Ellai un Aleksandram.

 

 

Septembris

Serēna Viljamsa un Aleksis Ohanians

Tenisiste 2016. gada 29. decembrī paziņoja par savu saderināšanos ar populārās aplikācijas “Snapchat” līdzdibinātāju Aleksi Ohanianu un 2017. aprīlī viņas preses pārstāvis pavēstīja, ka abi gaida savu pirmdzimto. Izrādījās, ka janvārī, kad sportiste uzvarēja “Australian Open”, viņa jau 8 nedēļas nēsāja bērniņu zem sirds. Meitenīte Aleksa Olimpja piedzima Vestpalmā, Floridā 2017. gada 1. septembrī. 13. septembrī Viljamsa savā Instagram kontā ievietojapirmo foto kopā ar meitiņu. 16. novembrī Viljamsa un Ohanians apprecējās.

 

 

Oktobris

Džeisons Bigss un Dženija Mollena

Amerikāņu aktieris, kurš visplašāk pazīstams ar Džima Levenšteina lomu filmas “Amerikāņu pīrāgs” pirmajās trīs daļās un “Amerikāņu pīrāgs: Salidojums” un viņa sieva, amerikāņu aktrise, “New York Times” vispārdotākā autore Dženija Mollena 2. oktobrī Ņujorkas  Lenokshilas slimnīcā sagaidīja pasaulē ierodamies savu otro mazuli – puisēnu Lazlo. “Arī mamma, tētis un lielais brālis Sids jūtas lieliski,” īsi pēc dzemdībām medijiem paziņoja ģimenei pietuvināts avots. Bigss pāris dienu vēlāk savā Instagram kontā ievietoja foto, kurā redzams kopā ar sievu un jaundzimušo, pierakstot: “Lazlo Bigss. Viņš ir brīnišķīgs un @jennyandteets2 ir mana varone. Sids un Lazlo, un es esam ļoti laimīgi, ka viņa ir mūsu mammīte/sieviņa.” 2008. gadā Bigss paziņoja par saderināšanos ar savu filmas “Mana labākā drauga meitene” kolēģi Dženiju Mollenu un jau tā paša gada 23. aprīlī pāris svinēja kāzas.

 

 

Džeimija Preslija un Hamzi Hijazi

Amerikāņu aktrise un modele Džeimija Preslija dāvāja dzīvību dvīņu puikām, kuru tēvs ir viņas ilggadējais draugs Hamzi Hijazi. 26. oktobrī Preslija savā Instagram kontā ievietoja dvīņu fotogrāfiju un rakstīja: “Viņi ir klāt! Iepazīstieties ar mūsu jaunajiem ģimenes locekļiem – Leo un Lenonu, kuri piedzima 16. oktobrī. #DubultasNepatikšanas.”

 

 

Billijs Džoels un Aleksa Roderika

Amerikāņu mūziķis, pianists, dziedātājs, dziesmu autors un klasiskās mūzikas komponists, slavenās dziesmas “Uptown Girl” izpildītājs sagaidījis pasaulē ierodamies savu trešo bērnu 22. oktobrī. Meitiņa piedzima Ņujorkas Universitātes slimnīcā 19:50 un svēra 3,3 kg. Pāris dienu vēlāk Džoels savā Instagram kontā ievietoja bildi, kur redzams kopā ar jaundzimušo mazulīti. Meitiņa Remija Anna ir otrais kopīgais bērns ar sievu Aleksu Roderiku, ģimenē aug arī 2015. gada 12. augustā dzimusī Della Roza. Džoelam ir arī meita Aleksa Reja no otrās laulības, kura dzimusi 1985. gada 29. decembrī un ir amerikāņu dziedātāja, dziesmu autore un pianiste. Džoels un Roderika apprecējās 2015. gada 4. jūlijā, un šī ir vīrieša ceturtā laulība.

 

 

Novembris

Endijs Marejs un Kima Sīrsa

Slavenais tenisists, bijušais ATP ranga līderis Endijs Marejs ar sievu Kimu Sīrsu šogad sagaidīja pasaulē ierodamies savu otro atvasi. 1987. gada 15. maijā dzimušais sportists uzsāka attiecības ar Sīrsu 2005. gadā. 2014. gada novembrī pāris paziņoja par savu saderināšanos un 2015. gada 11. aprīlī viņi apprecējās. 2016. gada 7. februārī ģimenē piedzima pirmais bērniņš – meitiņa Sofija. 2017. gada 8. novembrī oficiāli tika paziņots, ka pārim pasaulē nākusi otra meitiņa.

 

 

Krištianu Ronaldu un Džordžina Rodrigesa

Sieviešu mīlulis, futbolists Ronaldu ir oficiāli tēvs četriem bērniem. Trīs no viņiem ir surogātmātes iznēsāti un dzemdēti. Jaunākā – 12. novembrī dzimusī Alana Martina ir Ronaldu un viņa draudzenes Džordžinas Rodrigesas pirmais kopīgais mazulis. Sportists priecīgo vēsti paziņoja arī savos sociālo tīklu kontos, apstiprinot, ka visi jūtas labi un ir laimīgi. Turklāt – 2017. gadā Ronaldu par tēvu kļuva divreiz, jo arī surogātmātes dzemdētie dvīņi piedzima 2017. gadā un Ronaldu 4. jūlijā savā Instagram kontā ievietoja pirmo foto ar viņiem un vecāko dēlu, kurš dzimis 2010. gadā.

 

 

Decembris

Džeimss Kordens un Džūlija Kereja

Populārais amerikāņu šova “The Late Late Show” un “Carpool Karaoke” vadītājs Džeimss Kordens kļuvis par tēvu trešajai atvasei. 12. decembrī piedzima meitiņa, un Kordens to paziņoja savā Twitter kontā.

Harijs Stails, aizvietojot Kordenu šovā, paziņo par viņaģimenes pieaugumu.

 

Enrike Iglesiass un Anna Kurņikova

Pārsteigums! Dziedātājs Enrike Iglesiass un tenisiste Anna Kurņikova 16. decembrī ir kļuvuši par vecākiem – dvīņiem Nikolasam un Lusijai. 2001. gadā abi sāka tikties un 2013. gada oktobrī izšķīrās, vēlāk atkal atjaunojot savas attiecības. Pāris rūpīgi slēpa Annas grūtniecību.

 

 

Nikija Hiltone un Džeimss Rotšīlds

Hiltonu ģimene kļuvusi vēl plašāka. Parisas Hiltones māsa – Nikija 20. decembrī dāvāja dzīvību savam otrajam mazulim – meitiņai Tedijai Merilinai. 2015. gada 10. jūlijā pāris apprecējās oranžērijā Kensingtonas pils dārzos, Londonā, Anglijā. Gadu vēlāk abi kļuva par vecākiem pirmdzimtajai – Lilijai Greisai Viktorijai.

 

 

Lai vecākiem un mazuļiem stipra veselība!

Sabiedrība

Paziņojumu pircējiem izplatījis veikalu tīkls “Maxima”

  Turpinot attīstīt un ieviest vienoto konceptu “Maxima” veikalos visā Latvijā un izvēršot to arī lielāka...

Gaismā nāk divu sirmgalvju pagātnē pastrādātie šausmu darbi; Valsts policija rīkojas nekavējoties

Šā gada 19. maijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtīja...

Glābēji nāk klajā ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 7. jūnija plkst. 6.30 līdz 8. jūnija plkst. 6.30, Valsts...

Ceturtdienas rītā traģiskas vēstis saņemtas no Vidzemes puses

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 125 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 16 personas un viena gājusi...

Rindā jāgaida par vairākas dienas! Latgalē tapis, iespējams, neparastākais autoserviss Latvijā – VIDEO

  Pašam veikt sava auto apskati un remontdarbus – šāda iespēja ir Dekšāres pagasta iedzīvotājiem Latgalē....

“Latvijas Pastam” ir vēl viena slikta ziņa

Esi uzmanīgs – krāpnieki turpina atrast jaunus veidus, mēģinot apkrāpt Latvijas Pasta klientus, un turpina izsūtīt viltus...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. jūnijs

  Šī būs diezgan labvēlīga un piesātināta diena. Iespējamas spēcīgas emocionālas reakcijas uz kādiem notikumiem. Ļoti...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. jūnijs

  Dienas pirmajā pusē nevajadzētu pieņemt lielus lēmumus, kā arī vajadzētu izvairīties no dažādiem negatīvismiem. Atliec...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. jūnijs

  Šī solās būt labvēlīga diena. No rīta atklāsi, ka cilvēki cenšas novirzīt tavus mēģinājumus uzsākt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. jūnijs

  Planētu stāvoklis ir nelabvēlīgs izbraucieniem, īpaši dienas pirmajā pusē. Arī komunikācija šodien nebūs visveiksmīgākā. Tā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. jūnijs

  Auns Agrs rīts ir labākais laiks uzdevumiem, kas prasa daudz uzmanības un precizitātes. Tie var būt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. jūnijs

  Šodien tu jutīsies enerģijas pārpilns un gatavs darbam. Tomēr mēģini virzīt savu enerģiju radošajā virzienā...

Mājai un Dārzam

Kāds būs laiks brīvdienās un nākamnedēļ? Pilnīgi jaunas prognozes 7 dienām!

Saglabājoties anticiklona darbībai, Latvijā turpinās sausuma periods. Nedēļas izskaņā laiks būs lielākoties saulains, arī būtiski...

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem līdz piektdienai

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti pagarinājuši brīdinājumus par augstu ugunsbīstamību mežos. Tagad tie...

Sinoptiķim Bricim diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku šonedēļ un vasaras turpinājumā

  Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis pirmdienas rītā raidījumā "Rīta panorāma" pastāstījis par šonedēļ...