Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā – norisinājās pērnā gada nogalē mūžībā aizgājušā dziedātāja, ilggadīgā grupas «Opus Pro» solista un neatkārtojamās balss īpašnieka ALEX (1962–2021) piemiņai veltītais koncerts «Zvaigznes ceļš». 

Koncertā piedalījās grupas «Opus Pro» zelta sastāvs, dziedātāja un ALEX meita Aija Andrejeva, ģitārists un daudzu grupas hitu autors Harijs Zariņš, komponists Zigmars Liepiņš, mūziķis Uldis Marhilevičs, dziedātāji Jānis Aišpurs, Dināra Rudāne, Olga Rajecka, Ainars Virga, Atis Ieviņš, grupas «Dagamba», «Credo», «Colt», «Very Cool People», «Laime pilnīga», «Laika suns»,  ģitārists Armands Alksnis, Muravejs, Antra Stafecka u.c.

Pēc koncerta Andrejeva nākusi klajā ar emocionālu vēstījumu savā Instagram kontā: “Mīļie,Draugi. Kopā mēs uzcēlām skaistāko un lielāko pieminekli manam vecajam rokerim, tētim Alexim. Šis piemineklis ir pilns ar cilvēkmīlestību, prieku, asarām, to maģisko elektrību, ko sauc par rokenrolu un siltu,siltu gaismu! Jāatzīst, vārdos ir grūti ietērpt visu to emociju gammu, kas manī mutuļo. Liela pateicība katram un ik vienam, kurš bija uz skatuves, aiz skatuves un skatītājos. 🙌🏻
Sagriežu savu sirsniņu gabaliņos un katram no Jums to dāvāju. ♥️”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aija Andrejeva (@aija_andrejeva)

Iepriekšējais rakstsTikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO
Nākamais rakstsPolicija Rīgā sastop bērnu un piedzērušos vecākus; sākas negaidīts jandāliņš