Trešdien, 6.septembrī, Latvijas mazumtirdzniecības tīkls ELVI atvēris šogad piekto jauno veikalu Rīgā, Vecāķos, Mangaļu prospektā 29. Veikala tirdzniecības zāle iekārtota gandrīz 200 m2 lielā platībā un tā sortiments veidots tā, lai Vecāķu iedzīvotāji savu māju tuvumā varētu iegādāties visu ģimenes ikdienai nepieciešamo – gan populārākos lielo zīmolu produktus, gan arī Latvijas ražotāju preces, kvalitatīvus kulinārijas izstrādājumus, svaigas smalkmaizītes un karstu kafija.

Domājot par patīkamu iepirkšanos un modernu darba vidi uzņēmumā strādājošajiem, veikalā veikts remonts, renovēta fasāde, labiekārtota vide, nobruģēts laukums pie veikala.

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “Esmu priecīga, ka šis gads veikalu tīklam ELVI ir ražīgs ar jauniem veikaliem, un nu atveram jau piekto jauno ELVI zīmola tirdzniecības vietu. Šis veikals var lepoties ar sakoptu ārieni, skaistām telpām un pārdomātu sortimentu. Tālab ceru, ka ELVI kļūs par iecienītu iepirkšanās vietu gan Vecāķu iedzīvotājiem, gan šīs apkaimes viesiem, kas dodas uz Vecāķu pludmali. Esam padomājuši par to, lai veikalā būtu izdevīgi cenu piedāvājumi ikdienā nepieciešamiem produktiem, svaigi ceptas smalkmaizītes, karsti dzērieni līdzņemšanai – esmu pārliecināta, ka pircēji to novērtēs un ELVI ātri kļūs par savējo arī Vecāķos!”

Jaunajā veikalā saimniekos ELVI franšīzes partneris SIA “Vita Mārkets”.

Iepriekšējais rakstsNāc! Arī tev ir iespēja piedalīties Ginesa rekorda sasniegšanā
Nākamais rakstsSinoptiķis Bricis nāk klajā ar prieka vēsti