Turpinot un paplašinot šī gada janvārī uzsākto iedzīvotāju ilgtermiņa atbalsta programmu, Rimi no 24. oktobra ir samazinājis regulāro cenu jau vairāk nekā 700 pieprasītākajiem ikdienas produktiem. Tā kā šī nav akcija, bet gan ilgtermiņa programma, tā sniegs jūtamu atbalstu klientiem, palīdzot samazināt ikdienas tēriņus līdz ar apkures sezonas iestāšanos.

Reaģējot uz pircēju paradumiem un pieprasījumu, programma ir pārskatīta un tajā iekļauti 340 jauni produkti. Tajā iekļauti vairāk produktu tādās ikdienas pamatproduktu kategorijās kā, piemēram, maize, konditoreja un svaigā pārtika – olas, piens, sviests, krējums u.c. Kopumā programmā iekļauti teju 300 svaigās pārtikas produktu, no kuriem teju 100 ir piena produkti, 70 – svaigās un pārstrādātās gaļas produkti, 60 – graudaugu produkti. Tāpat ņemti vērā pircēju ieteikumi paplašināt higiēnas un mājas uzkopšanas produktu klāstu, arī tiem nodrošinot, iespējams, zemāko regulāro cenu tirgū.

“Diendienā redzam, ka pircēju paradumi mainās – cilvēki iepērkas biežāk, sekojot līdzi izdevīgākajiem svaigās pārtikas piedāvājumiem. Tāpēc esam paplašinājuši piedāvājumu vairākās kategorijās, kā arī pielāgojuši līdzšinējo zemās cenas piedāvājumu, lai pircējiem turpmāk būtu pieejami vairāk nekā 700 ikdienas produkti par īpaši izdevīgām regulārajām cenām – lētāki vai par tādu pašu cenu kā citos lielākajos veikalu tīklos,” skaidro Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.  

Iepriekš pircēji no programmā piedāvātajām precēm īpaši iecienījuši tādus produktus kā banāni, vistas gaļa un dārzeņi, piemēram, tomāti, burkāni un paprika, kas noder vienkāršu maltīšu pagatavošanai. No piena produktiem pieprasītākā ir bijusi majonēze, populārāko pārtikas produktu augšgalā ir arī olas, piens, ka arī siera salāti ar ķiplokiem.

“Zemas cenas piedāvājums ikdienā iecienītākajiem produktiem ir labs atbalsts ikdienas izdevumu plānošanā, jo pircēji var rēķināties ar paredzamām regulārajām cenām sev aktuālākajiem produktiem. Joprojām katru nedēļu papildus šai programmai veikalos tiek piedāvāti arī vairāk nekā 2500 dažādu akcijas produktu, tādējādi rūpējamies par vērtīgu atbalstu saviem klientiem ziemas sezonā,” papildina Valdis Turlais.

Iepriekšējais raksts9 speciālistes ieteikumi, lai nepieļautu kļūdas antidepresantu lietošanā
Nākamais rakstsKas katram jāzina par ieguldījumiem un kāpēc?