Mūsdienu datorizētajā laikmetā cilvēkiem aizvien mazāk laika atliek rūpēm par sevi. Nereti, uzsākam par sevi rūpes tad, kad esam jau nopietni sajutuši kādu vainu. Lūk, aplūko, kur un kā parūpēties par savu veselību un labsajūtu laikus!

 

Sevis lutināšana! Tā nav ekstra! Tā ir mūsu katra nepieciešamība. Fiziskā darbā nodarbinātam cilvēkam tā vairāk būs vispārēja atpūta, relaksācija, garīgā darba darītāji zinās teikt, cik ļoti nogurst mugura, spranda. Lai gan mūsdienās tas aizvien tiek dēvēts par “grāmatveža sindromu”. Lieliska atpūta, kas vienlaicīgi ir arī rūpes par fizisko veselību, ir masāža un dažāda veida SPA procedūras, taču iegaumē – tikai tad, ja to veic profesionāļi. Šoreiz vēlamies tev pastāstīt par vienu no tiem – VSpa.

 

VSpa ir komanda, kuru iedvesmo dabas spēks un tās ārstnieciskais potenciāls. “Apvienojot mūsu augsti kvalificēto meistaru zināšanas par cilvēka organismu ar dabas dziedinošajiem produktiem, kā skuju ekstrakts, dūņas un māli, spējam palīdzēt gan tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama medicīniska palīdzība, gan arī tiem, kuri vēlas relaksēties pēc grūtas darba dienas,” informē VSpa.

 

VSpa raksturo: 

  • profesionalitāte, 
  • precizitāte,
  • elastība. 

 

Pēc sarunas ar VSpa speciālistu tev tiks ieteikta atbilstošākā procedūra un veicamo procedūru skaits, lai tu atkal justos lieliski!

 

Trīs iemesli, kādēļ savu veselību un labsajūtu uzticēt VSpa:

1

 

Turklāt salonā varēsi ne tikai gūt labsajūtu procedūru laikā un atgūt fizisko veselību, bet arī iegādāties dažādus kvalitatīvus ķermeņa kopšanas produktus, vairāk vari aplūkot ŠEIT!

 

Lai gan VSpa piedāvā ļoti plašu pakalpojumu klāstu, kas tiek iedalīts: ārstnieciskās procedūras veselībai; SPA rituāli labsajūtai; manikīrs un pedikīrs, tomēr īpaši jāuzsver muguras un apkakles zonas masāžas nozīmība cilvēka veselībai un labsajūtai. Masāža veicina organisma atjaunošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes, uzlabo asins un limfas apriti, labvēlīgi iedarbojas uz ādas stāvokli un centrālo nervu sistēmu. Masāža kā profilaktisks līdzeklis palīdz organismam cīnīties ar apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi un vīrusiem. Muguras masāža ir ļoti labvēlīga jūsu veselībai, jo tā atslābina saspringtos muskuļus, veicina labu asinsriti, vielmaiņu, paplašina asinsvadus. Turklāt pozitīva ietekme uz visiem orgāniem. Apkakles zonas masāža – lai gan masējamais laiks šķiet visai neliels, tomēr tur koncentrējas daudzi cilvēka labsajūtai svarīgi punkti. Ja spranda un apkakles zona būs kārtībā, cilvēks pats jutīsies gan fiziski, gan garīgi labāk. Šāda masāža ir īpaši ieteicama cilvēkiem, kuri jau izjūt sāpes plecu un sprandas daļā, kuriem mēdz būt džingstoņa ausīs un galvassāpes, sāpes rokās vai pat jau kakla daļas osteohondroze, taču vēlama arī profilaktiski ikvienam, jo īpaši sēdoša darba darītājiem.

 

Plašāku VSpa piedāvājumu un pakalpojumu izcenojumus vari aplūkot mājas lapā: www.vspa.lv

Vairāk informācijas un iespēja sazināties ar VSpa arī Facebook ŠEIT!

Iepriekšējais rakstsSatraucoši notikumi Liepājā; policija rīkojas nekavējoties
Nākamais rakstsMeklē ideālo dāvanu? Lūk – lieliska iespēja!