LIDO aicina visus Latvijas iedzīvotājus un viesus piedalīties svinībās par godu uzņēmuma 35 gadu jubilejai, kas notiks LIDO Atpūtas centrā, Krasta ielā 76 šajā nedēļas nogalē. Svētku pasākumu cikls sāksies jau šo ceturtdien, 24. novembrī, ar krāšņās Ziemassvētku egles atklāšanu, dziedātāja Jāņa Stībeļa koncertu, uzņēmuma vēstures fotogrāfiju izstādi un citām aktivitātēm visai ģimenei.

LIDO Atpūtas centra egle jau vairākus gadus ir viens no Rīgas Ziemassvētku simboliem. Arī šogad uzņēmums sadarbībā ar multimediju mākslinieku Māri Kalvi ir sagatavojis pārsteigumu rīdziniekiem un pilsētas viesiem.

“Katru gadu LIDO Ziemassvētku egles dizaina radīšana ir īpašs notikums. Pati egle ir veidota no vairāk kā 1300 egļu zariem, kas sagādāti mežu kopšanas rezultātā, tādejādi taupot dabas resursus un domājot ilgtspējīgi, taču īpaši unikālam baudījumam egle ir papildināta ar vairāk nekā 100 000 diožu un 200 LED līniju, padarot šo egli par īpaši unikālas formas digitālu ekrānu. Šī gada motīvs LIDO egles projekcijās ir pasaku stāsti bērniem, kurus organiski papildinās LIDO 35 simbolika, godinot uzņēmuma jubilejas gadu. Man ir patiess prieks jau atkal veidot šo unikālo multimediju darbu, kas priecēs gan Latvijas iedzīvotājus un ārvalstu viesus, gan LIDO darbiniekus, apvienojot sevī apsveikumu Ziemassvētkos un uzņēmuma jubilejā,” uzsver Māris Kalve.

Ar Ziemassvētku egles atklāšanu LIDO aizsāks uzņēmuma īpašo jubilejas nedēļas nogali, kuras garumā svinību viesi varēs baudīt dažādas izklaides, koncertus, gardo jubilejas kūku un citus pārsteigumus.

24. novembrī jau no plkst. 18.00 LIDO Atpūtas centra viesi varēs laimēt balvas Laimes rata aktivitātē, aplūkot uzņēmuma vēstures fotogrāfiju izstādi, mazos viesus priecēs LIDO talismani. No plkst. 19.00 līdz 20.00 gaidāma oficiālā pasākuma programma ar Jāņa Stībeļa koncertu, LIDO dibinātāja Gunāra Ķirsona uzrunu, konkursiem un balvām, kā arī svinīgā Ziemassvētku egles atklāšana.

Svinības ilgs visu nedēļas nogali. No 25. līdz 27. novembrim ik dienu plkst. 11.00 pirmie simts LIDO Atpūtas centra apmeklētāji saņems bezmaksas jubilejas kūku. Tiks organizēti dažādi izklaides pasākumi – piektdien no plkst. 17.00 līdz 19.00, savukārt sestdien un svētdien no plkst. 13.00 līdz 15.00 viesi varēs baudīt mūziku un iegūt balvas Laimes rata aktivitātē, kā arī turpināsies LIDO vēstures mirkļu izstāde. Īpaša programma iecerēta ģimenēm ar bērniem.

Pasākumu laikā LIDO Atpūtas centrs darbosies ierastajā režīmā un piedāvās viesiem iecienītos ēdienus un dzērienus. Plašāka informācija www.lido.lv.

Par uzņēmumu:

Uzņēmums LIDO ir dibināts 1987. gadā un tas specializējas sabiedriskās ēdināšanas jomā. Uzņēmumam LIDO ir unikāla koncepcija ar tam raksturīgu ēdienkarti un interjera un mēbeļu dizainu. AS LIDO ir lielākais ēdināšanas uzņēmums Latvijā, klienti ir iecienījuši un augstu novērtē LIDO zīmolu un aptaujā “TOP darba devējs” uzņēmums jau 6. gadu pēc kārtas atzīts par labāko darba devēju sabiedriskās ēdināšanas sektorā. Uzņēmumā LIDO strādā turpat 900 darbinieku.

LIDO uzņēmumu grupā ietilpst 13 restorāni un 4 veikali Latvijā (Rīgā un Ādažos), 3 restorāni Igaunijā (Tallinā), gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava un konditoreja Rīgā. LIDO nodrošina arī ēdienu piegādi Rīgā un tās apkārtnē.

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas vakarā un naktī uz...

Šefpavārs Tannis ar mīļoto Ilonu iepazinušies pavisam nejauši – VIDEO

  Elmārs Tannis un viņa mīļotā sieviete Ilona ir iepazinušies neapzināti, noskaidrojis raidījums "Iečeko slavenību". Kabatā saspiedies...

Ar burvīgu ziņu klajā nācis veikalu tīkls “Lidl”

  Nepilnu četru mēnešu laikā Latvijas Samariešu apvienības un mazumtirgotāja “Lidl” kopīgi uzsāktajā labdarības projektā “Lai...
Foto:Pexels.com/CC

Diemžēl liela nelaime notikusi Vidzemes pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. janvāra plkst. 6.30 līdz 27. janvāra plkst. 6.30, Valsts...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. janvāris

  Daži kļūst nepacietīgi un tas stimulēs negatīvas emocijas. Kāds kļūs dusmīgs un viegli aizkaitināms, citam...
Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Kopējā atmosfēra šodien solās būt visai labvēlīga. Ir jācenšās ļauties savām radošajām izpausmēm.     Auns Šodien visas darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Šodien vari atļaut sev kādas paviršības. Saglabā piesardzību un neiesaisties tur, kur tas nav nepieciešams.     Auns ...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

  Šajā dienā tavas sajūtas būs tādā kā svētku atmosfērā, taču neaizmirsti, ka līdz vakaram ir...
Foto:Unsplash.com/Jaanus Jagomagi/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris

  Šodien ir risks zaudēt mīļoto emocionālas nestabilitātes dēļ. Lai tas nenotiktu, paturi savas īgnās piezīmes...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas vakarā un naktī uz...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šīs nedēļas izskaņā būtiski nokrišņi nav gaidāmi, taču jaunnedēļ, vairākām nokrišņu zonām šķērsojot Latvijas teritoriju,...