Par godu vietējā ”top!” 20 gadu jubilejai organizētajā loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Škoda Kamiq. Uzvarētājs ir Tālivaldis Zīle no Tukuma novada, kura reģistrētais čeks nesa vērienīgo laimestu. Laimīgais pirkums tika veikts veikalā “top!”, Tukumā, Eksporta ielā 6. Papildus tam vēl ir tikušas izlozētas 120 dāvanu kartes 20 eiro vērtībā. Pilnais uzvarētāju saraksts atrodams www.toploterija.lv

“Pirmās sajūtas par laimestu godīgi sakot bija šoks! Pārsteigums bija milzīgs, un, protams, priecājos. Tik liels laimests kā automašīna nekad agrāk manā mūžā nav bijis. Ir iegūti mazāki laimesti dažādās televīzijas pārraidēs, taču nekas nestāv klāt šim pārsteigumam no vietējā veikala “top!”. Loterijā patiesībā piedalījos neko daudz nedomādams un necerēdams. Parasti čekus pat nesaglabāju, taču pamanīju internetā, ka ir šāda loterija un nodomāju, ka jāievada vien ir. Ievadīju gan savu, gan sievas pirkuma čeku un jāsaka, ka labi vien, ka tā izdarīju. Novēlu arī citiem piedalīties un nenoslinkot, jo nekad nevar zināt, kad tā laime uzspīdēs,” uzsver laimīgais jaunās automašīnas ieguvējs Tālivaldis Zīle.

“Tālajā 2000. gadā pirmo veikalu “top!” atvēra Liepājā, Vītolu ielā 30. Esam gandarīti, ka vietējā veikalu tīkla “top!” 20 gadu jubilejā iepriecinājām 121 pircēju. Tas noteikti vairo arī kolektīva prieku, veikalu tīklam svinot savu 20 pastāvēšanas gadu. Šo gadu laikā no padsmit veikaliem dažās Latvijas pilsētās esam izauguši līdz spēcīgam reģionālam veikalu tīklam ar 200 veikaliem. Piedzīvoti dažādi laiki – gan ekonomikas straujā attīstība, gan finanšu krīze, valūtas maiņa un pielāgošanās jaunajai kārtībai, ko paredzēja iestāšanās Eiropas savienībā, dažādu jaunu tirgus dalībnieku ienākšana, straujā tehnoloģiju attīstība un pircēju paradumu maiņas. Šodien, atskatoties uz aizvadīto laiku, vēlamies pateikt paldies ikvienam, kas atbalsta vietējo uzņēmējdarbību un iemīļojis vietējos veikalus “top!” ikdienas pirkumiem. Pateicība arī visiem par ieteikumiem mainīties un attīstīties, lai ik dienu varam kļūt arvien labāki. Vietējais atbalsta vietējo!” pauž Ilze Priedīte, veikalu tīkla “top!” Mārketinga direktore un valdes locekle.

No 2020. gada 19. novembra līdz 2021. gada 6. janvārim ikvienam bija iespēja laimēt kādu no 120 dāvanu kartēm 20 eiro vērtībā, kā arī galveno balvu Škoda Kamiq. Lai piedalītos loterijā, bija jāveic savi ikdienas pirkumi veikalā “top!” vismaz 10 eiro vērtībā, jāreģistrē savs pirkuma čeks www.toploterija.lv un tas jāsaglabā, lai uzvaras gadījumā to var uzrādīt. Loterijas atļaujas numurs 6525.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 200 pārtikas veikali, no tiem 119 “top!” un 81 “mini top!”, kuri pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Rūpējoties par Latvijas ekonomiku, kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu vietējiem iedzīvotājiem, atbalstām vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Iepriekšējais rakstsĀrkārtējās situācijas laikā tirgotājs “Maxima Latvija” nāk klajā ar jaunu informāciju
Nākamais rakstsSmaga avārija vakar vakarā notikusi uz Bauskas šosejas pirms Iecavas – VIDEO