Laimests piepildīs sapni par ceļojumu uz Dubaiju, vēsta Latvijas Loto.

Momentloterijā Medus rīdzinieks Jānis laimēja 55 000 eiro, laimīgā loterijas biļete iegādāta Latvijas Loto tirdzniecības vietā, Meistaru ielā 19, Rīgā.

“Mēdzu piedalīties SuperBingo, iegādājoties gan kvītis, gan iesūtot tās komplektā ar momentloterijām. Ar sievu gribējām iesūtīt komplektus uz SuperBingo Medus spēli, tāpēc iegādājāmies sešas momentloterijas Medus biļetes,” stāsta laimētājs, “un vienā no tām atklāju lielo laimestu.”

“Laimests loterijā bija necerēta veiksme, kas ierakstīta zvaigznēs. Mirklis, kad uzzināju, ka esmu laimējis 55 000 eiro, bija skaists un patīkams, turklāt tas ir mans pirmais vērtīgais laimests,” saka veiksminieks.

“Ar sievu ilgi domājām, kā tērēt laimestu – iegādāties jaunu automašīnu vai piepildīt sapni par ceļojumu. Nolēmām par labu ceļojumam uz Dubaiju, tur arī nosvinēsim šo veiksmīgo notikumu – laimestu loterijā,” atklāj Jānis.

“Veiksmei patīk pacietīgi cilvēki, tāpēc pacietīgi turpināšu cerēt, ka man izdosies laimēt arī automašīnu,” ar smaidu atzīst vīrietis.

Iepriekšējais raksts“Neticēja pat tuvākie – abas biļetes bija veiksmīgas!” – latgalietis laimē milzīgu naudu
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 15.-21. janvāris