Lai izbaudītu īstu zaļumballes gaisotni, satiktu klātienē daudzus Latvijā mīlētus mūziķus un grupas, nebūt nav jābrauc uz otru Latvijas galu – to visu būs iespējams piedzīvot tepat – tikai dažu minūšu braucienā no Rīgas – Stopiņu novada Līgo parka estrādē jau 4. augustā, plkst. 19.00!

 

Nu jau par tradicionālo kļuvušais, Līgo parka Šlāgermūzikas FESTIVĀLS rada iespēju klātienē baudīt labu mūziku, izlocīt kājas lustīgāko dziesmu pavadījumā ne tikai uzticamajiem Latvijas vasaras festivālu apmeklētājiem, bet arī tiem rīdziniekiem – mūzikas mīļiem, kuriem nav iespējas mērot tālus kilometrus, lai klātienē satiktu iecienītākos latviešu mūziķus un baudītu īstas zaļumballes atmosfēru. Līdz Līgo parka estrādei ir iespējams nokļūt arī ar sabiedrisko transportu (51. autobuss līdz pieturai Brasliņas), bet ar personīgo auto tas aizņems tikai dažas minūtes.

 

Līgo parks iepriecinās savus viesus ne tikai ar lielisku koncertu, labu mūziku, bet arī ar interesantām skulptūrām – tēlnieka Ulda Sterģa veidotajiem laukakmeņiem, kuros iekaltas latviešu spēka zīmes.

 

Pasākuma konferansjē lomā šogad allaž lieliskais aktieris Andris Bērziņš, kuram pēc vārda kabatā nav jāmeklē un kurš var uzdziedāt arī kādu lustīgu meldiņu! Bet ar savu labāko mūziku apmeklētājus priecēs grupas GALAKTIKA, APVEDCEĻŠ, DAKOTA, KANTORIS 04, ZEĻĻI, ZVAIGŽŅU LIETUS un LINGA. Pēc pusnakts pie Dj pults ROBERTS LEJASMEIJERS, kurš rūpēsies, lai šī nakts būtu patiešām karsta!

Kā jau ierasts, festivāla apmeklētāju ērtībām arī gardākie ēdieni, spirdzinošākie dzērieni un krāsainākie suvenīri!

 

Nenokavē, jo biļetes uz šo lielisko vasaras piedzīvojumu iepriekšpārdošanā ir lētākas – 7 eiro! Biļetes var iegādāties visās Biļešu paradīzes kasēs, kā arī Ziedu veikalā pie Lata Institūta ielā 3. Festivāla dienā biļetes cena būs jau 10 eiro!

 

Uz tikšanos tepat, Rīgas pievārtē – sadziedāsimies un sadejosimies kopā ar lieliskākajiem latviešu mūziķiem un grupām līdz pat rīta gaismai!

 

Kā ierasts – vairāk informācijas iegūt, jaunumus uzzināt un pievienoties interesentu pulkam iespējams arī Saulkrastu šlāgerfestivāla sociālajos tīklos šeit:

 

KONKURSS!!!

Mēs piedāvājam biļetes arī laimēt! Kopumā izspēlēsim 10 biļetes. Konkursā būs pieci uzvarētāji – katrs no viņiem saņems divas biļetes uz šo pasākumu.

 

Kā un kur piedalīties?

Ļoti vienkārši, lai piedalītos konkursā un gūtu iespēju tapt izlozētam kā vienam no pieciem laimīgajiem biļešu ieguvējiem, spied uz zemāk redzamās bildes! Noteikumi atvērsies līdzi ar pašu konkursu! Lai veicas!

*Konkurss ir beidzies un uzvarētāji izlozēti – Sandra Jankovska, Inga Skuja, Iveta Liepa, Daļa Linde un Larisa Starodubova

Iepriekšējais rakstsPētījums: kāpēc daži cilvēki zaudē svaru vieglāk nekā citi?
Nākamais rakstsPsiholoģe: aiz slinkuma slēpjas bailes, ko var pārvarēt