Francijas pilsētas Grenobles slimnīcas ārsti aizvien nezina, kad modinās mākslīgajā komā esošo septiņkārtējo F-1 pasaules čempionu Mihaēlu Šūmaheru, piektdien ziņo Vācijas prese. Sportista glābšanai tik dārgais laiks strauji rit…

 

Ārsti turpina cīnīties par leģendārā sportista dzīvību – kopš 29.decembra negadījuma Francijas Alpos, kad vācietis slēpojot ar galvu ietriecās klintī, pagājušas jau teju četras nedēļas, bet Šūmahers aizvien tiek turēts mākslīgi izraisītā komā. Viņa stāvoklis tiek raksturots kā stabils, tomēr aizvien ir smags. Pēc negadījuma viņu slimnīcā nogādāja ar helikopteru un tobrīd Šumahers vēl bijis pie samaņas, bet šoka stāvoklī. Viņš guvis smagu galvas traumu un smadzeņu bojājumus.

 

šūmahers

Medicīnas speciālisti klāsta, ka, jo ilgāk cilvēks tiek turēts šādā komas stāvoklī, jo mazākas izredzes uz pilnīgu atlabšanu. Austrijas profesors Andreass Švarcs uzskata, ka sportista atmiņa varētu būt nopietni cietusi vai pat zudusi, pat ja izdosies viņu pamodināt. Daži eksperti savos izteikumos ir vēl skarbāki un uzskata, ka leģendārais braucējs šādā veģetatīvā stāvoklī varētu palikt visu atlikušo dzīvi.

 

Sportista ģimene – sieva Korinna, meita Džina Marija un dēls Miks – aizvien cer uz brīnumu. Pasaule ir kopā ar viņiem!

šūmahers ar sievu

Mihaēls Šūmahers ar sievu Korinnu. Foto: Vebidoo.de

 

Šūmahers F-1 čempionātā uzvarējis kopumā septiņas reizes (1994,1995, 2000-2004), kas ir visu laiku labākais sasniegums. Tāpat viņam pieder daudzi citi F-1 rekordi.

Iepriekšējais rakstsHoroskopa zīmju erotiskās saderības horoskops
Nākamais rakstsUzzini, kā patiesībā sauc Eltonu Džonu un citus pasaulslavenos