Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 114 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši seši cilvēki un viens gājis bojā, vēsta Valsts policija.

Vakar, 26. maijā, ap pulksten 12.20 Babītes novadā, Salas pagastā, uz autoceļa Rīga – Ventspils (36.km) notika sadursme starp automašīnu Audi un smago automašīnu Mercedes Benz. Ceļu staiksmes negadījumā notikuma vietā no gūtajām traumām mira automašīnas Audi vadītājs. Kā viens no avārijā iesaistītajiem šoferiem stāstīja TV3 raidījumam “Degpunktā”, bojāgājušais pirms avārijas veicis vairākus pārgalvīgus apdzīšanas manevrus.

Pēc abu automašīnu sadursmes ar metāla, stikla un plastmasas lauskām tika bojātas automašīnas Subaru un Volvo, kā arī pēc sadursmes smagā automašīna Mercedes Benz uztriecās metāla nožogojumam un automašīnai Mercedes Benz. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 403 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 146 par ātruma pārsniegšanu, septiņi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un viens par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā.

Iepriekšējais rakstsAzartspēļu un Kazino Nozares Pārmaiņas un Tendences 2021. Gadā
Nākamais rakstsDzīvā krustojumā Rīgā par mata tiesu no lielas nelaimes – VIDEO