Pirmdien Rīgā risinājušies traģiski notikumi – stāvlaukumā pie kāda veikala Ķengaragā piegādes mikroautobuss notriecis kundzi gados, kura no gūtajām traumām mirusi, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā.”

Notikušajam bijis daudz aculiecinieku. Noprotams, ka mikroautobuss lēni braucis atpakaļgaitā, bet vadītājs nav gājēju redzējis, jo viņa atradusies tā dēvētajā “aklajā zonā”. Visticamāk, kundzes galamērķis bijis tieši Rušonu ielā esošais veikals, bet ceļu uz to viņa mēroja pa stāvvietas teritoriju.

“Es ieraudzīju jau tad, kad sieviete gulēja zem automašīnas. Zem busiņa. Viņu saspieda ar riteni. Ar rezerves riteni, kas busiņam piestiprināts apakšā. Acīmredzot, kad viņš brauca, augšējā ritošā daļa aizgāja pāri, bet tas rezerves ritenis viņu aizķēra. Viņu nevarēja izvilkt ārā. Pats vadītājs – jauns puisis, apmēram 22-27 gadus vecs. Viņš kopā ar strādniekiem ar domkrata palīdzību pacēla pusi mašīnas,” raidījumam stāsta blakus esošās stāvvietas apsargs.

Cietusī nomira notikuma vietā, apstākļus un autovadītāja vainas pakāpi notikušajā skaidros policija.

Iepriekšējais rakstsVairāku cilvēku nāve hostelī Rīgā: Pēc laika atklājas vēl kādi nepatīkami fakti
Nākamais rakstsNokrītot no 12 stāvu nama jumta, Rīgā dzīvību zaudējusi meitene. Vietējiem ir ticama versija par notikušo