Kāds Meganas draugs atklājis medijiem, ka vēl laikā, kad viņa tikai uzsāka attiecības ar princi Hariju, viņa apgalvojusi, ka par savu lielāko vēlēšanos un mērķi uzskata kļūšanu par ASV prezidenti, vēsta britu mediji.

Megana Mārkla (39) kopā ar vīru princi Hariju (36) atkāpās no Lielbritānijas karaliskās ģimenes pienākumu pildīšanas un pagājušajā gadā kopā ar dēlu Ārčiju (1) pārcēlās uz dzīvi Losandželosā, ASV. Kopš tā laika abi parakstījuši vairākus līgumus, noslēguši dažādus darījumus, cenšoties gūt finansiālo neatkarību no karaliskās ģimenes. Taču karaliskais komentētājs Ričards Edens sacīja, ka Meganai aizvien padomā ir vēlme kļūt par ASV prezidenti, ka tas nekur nav zudis, un viņa par to aktīvi domā. Edens apgalvojis, ka šī doma nekad nav pametusi Meganas prātu.

Intervijā vietnei “MailPlus” Edens sacīja: “Kāds ļoti uzticams avots atklāja, ka vēl pēc tam, kad Megana jau bija uzsākusi attiecības ar princi Hariju, viņa turpināja apgalvot, ka viņas galvenais mērķis dzīvē ir kļūt par prezidenti. Un šobrīd tas šķiet vēl ticamāks mērķis un vēl lielākas viņas izredzes to īstenot.”

Karaliskā komentētāja Viktorija Mērfija piebilda: “Tas būtu absolūti neparasti, ja tas patiešām notiktu un būtu kas iepriekš nekad nepiedzīvots. Es nekad neteiktu nekad, taču es neteiktu, ka tas ir kas tāds, kas varētu piepildīties tuvākajā nākotnē. Jau šobrīd viņiem kā pārim liels izaicinājums ir censties radīt citas asociācijas, lai nebūtu mūžīgās sasaistes ar karalisko ģimeni. It visā, ko viņi dara, viņu identitāti veido karaliskā ģimene, un es neredzu, kā tas jebkad varētu mainīties. Ja viņa kļūtu par prezidenti, viņu mantojums būtu pavisam cits.”

Karaliskais eksperts Ričards Ficviljams apgalvoja, ka Megana, kura ir ASV pilsone, varētu veidot politisko karjeru.

Runājot ar izdevumu “Express” Ficviljamss sacīja: “Megana ir ļoti izteikta aktīviste. Viņa to sāka jau tad, kad bija maza un gadu gaitā ir paveikusi ļoti daudz. Tas liek aizdomāties. Turklāt arī Harijs ir iesaistījies dažādās lielās labdarības organizācijās.

Nav šaubu, ka turpmākajos gados Megana varētu uzsākt politisko karjeru vai karjeru ar politisku ievirzi, jo viņa ir Amerikas pilsone. Mēs vienkārši šobrīd precīzi nezinām. Tas, ko mēs zinām, ir tas, ka “Netflix” darījums ir ļoti ienesīgs un nesīs noteiktu labumu arī nākotnē. Mēs zinām arī to, ka ASV šis pāris jūtas ļoti laimīgs.”

Iepriekšējais rakstsKā tagad klājas Rasmas kundzei, kurai pirms gada transplantēja sirdi? – VIDEO
Nākamais rakstsPēdējā mirklī izvairās no autokatastrofas uz Daugavpils šosejas – VIDEO