Piedāvājam palūkoties uz katru dienu no zodiakālā skata punkta. Tu vari izmantot dienas astroloģisko nozīmi, lai uzlabotu savu ikdienas pašsajūtu, darba kvalitāti un citas tev nozīmīgas lietas. 

Apzinoties ikdienas planētu īpašības, var uzlabot domu skaidrību, strādāt produktīvāk un justies labāk, izmantojot katras dienas svarīgākās nianses. Ir iespējams plānot savas dienas aktivitātes, vadoties pēc katras konkrētās dienas zodiakālās nozīmes. Piemēram, trešdiena ir lielisks laiks, lai padarītu papīrdarbus – sakārtotu dažādus dokumentus utt, jo šajā dienā valda Merkurs, kas apbrīnojami palīdz saglabāt domu skaidrību. 

Vienkāršāk runājot, zinot zodiakālo dienas nozīmi, tas ir teju kā slepenais ierocis, lai gūtu panākumus.

 

Pirmdiena: Mēness. Tieši mēness ietekmes dēļ šajā dienā ir sarīšana ar emocijām, noskaņu un intuīciju. Nereti cilvēki teikuši, ka pirmdiena ir nedēļas grūtākā diena. Nav brīnums, jo mēness sniedz cilvēkiem neparastu un reizēm pat pilnīgi neprognozējamu enerģiju. Ja zināsi, ka pirmdienās dominē mēness, būs vieglāk ar to sadzīvot, pieņemt savu, iespējams, ne tik labo omu. Tas nozīmē, ka tavs pirmdienas uzdevums ir: rast mieru sevī, censties relaksēties, atpūsties, neļauties liekām emocijām, atrast kaut ko, kas tevi patiesi iedvesmo un iepriecina, lai liktu to lietā šajās nedēļas dienās. 

 

Otrdiena: Marss. Šī diena ir nedēļas virzītājspēks, jo Marss tiek uzskatīta par diezgan agresīvu planētu. Šī diena saistās ar sajūtu ražīgumu, dažāda veida konkurenci, apņēmību, darbu efektivitāti un pabeigšanu. Līdz ar to šī diena ir lieliski piemērota tam, lai pabeigtu dažādus sen iesāktus darbus, kā arī, lai sāktu pilnīgi jaunus projektus. Par saviem otrdienas uzdevumiem tu varētu izvirzīt: dažādu stratēģiju izveidošanu darba jomā, apdomāt jaunas idejas, sākt virzīt jaunus projektus, veikt tīrīšanu mājās, lai uzlabotu ne vien skatu mājās, bet arī savu garīgo pasauli.

 

Trešdiena: Merkurs. Tas ir enerģijas vēstnesis no debesīm. Atvieglo skaidru komunikāciju, apgādājot mūs ar jaunu informāciju – to, kas mums ir nepieciešams. Trešdiena ir darba nedēļas vidus, kas nozīmē, ka tajā veidotā un radītā komunikācijas saite attiecas arī uz pārējām nedēļas dienām, ir ļoti svarīga, lai komunikācija labi raisītos arī pārējā nedēļā. Izvirzi par saviem trešdienas uzdevumiem: izmanto iespēju komunikācijai – telefona zvani, e-pasti, vēstules, faksi – jebkas; ir laba diena līgumu parakstīšanai. Ja ir paredzēti kādi izbraucieni (jebkādi, īpaši, ja saistīti ar darbu) – ieplāno tos trešdienā! 

 

Ceturtdiena: Jupiters. Šīs planētas ietekme ceturtdienu padara par visproduktīvāko dienu biznesa jomā. Nav brīnums, jo Jupiters sniedz apgaismi un sapratni par dažādām lietām. Šī planēta sniedz optimistisku un pozitīvu enerģiju, ko iespējams sajust pat visas dienas garumā, īpaši, ja mēs uz to noskaņojamies. Uzdevumi ceturtdienai: turpini iesākto komunikāciju, dodies iepirkties, plāno savus turpmākos izdevumus, skaiti, rēķini, improvizē.

 

Piektdiena: Venēra. Mēs visi zinām, kas ir Venēra – tā atbild par mīlestību, komfortu, jūtām, emocijām, jutekliskumu un kaisli. Kas var būt piemērotāks darba nedēļas izskaņai? Līdz ar to Venēra likusi piektdienai būt labsajūtu dienai, kas piepildīta ar enerģiju, draudzīgumu un laipnību. Turklāt tā ir arī visromantiskākā nedēļas diena (un nakts) – izmanto to! Labākie šīs dienas uzdevumi, ko ieviest savā dienas kārtībā: romantikas baudīšana, mīlestības izteiksmes, lieliska diena, lai kādu uzslavētu, kādam uzsmaidītu, vēl kādu iepriecinātu. Ir īpaši labi, ja vari atrasties vietā, kur jūties labi – novērtēta, mīlēta un saprasta, lieliska diena, lai palutinātu arī sevi, piemēram, SPA, friziera apmeklējums, iepirkšanās vai tamlīdzīgas lietas.  

 

Sestdiena: Saturns. Šī ir vēl viena produktīva nedēļas diena, jo arī sestdienās, kā izrādās, ir vērts pabeigt sen iesāktas lietas – tās izdosies, sola Saturns. Taču atšķirībā no darbīgās ceturtdienas, Saturns sestdienu neveido tik dzīvespriecīgu darba jomā, tādēļ nāksies vairāk koncentrēties. Šajā dienā vari apdomāt tuvākās nākotnes plānus, piemēram, saplānot savu nākamo nedēļu. Uzdevumi: lieliska diena mājas darbu veikšanai, sagatavojies nākamajai nedēļai, tuvākajiem gaidāmajiem notikumiem, izveido sev darāmo darbu sarakstu!

 

 

Svētdiena: Saule. Tik tiešām – svēta diena – atpūtas diena. Piemērota kultūrai, sajūtu labklājībai, izaugsmei un dzīvespriekam. Šī diena ir lieliski piemērota, lai to pavadītu kopā ar sev nozīmīgiem cilvēkiem – ģimeni, draugiem. Rodi iespēju atpūsties un relaksēties. Saule ir kā visuma mirdzums, kas sniegs tev labsajūtu un izaugsmi. Svētdienas uzdevumi: atpūties, relaksējies, pavadi laiku ar mīļajiem, vari izmantot laiku, lai paveiktu kādus vienkāršus dārza darbus, dodies iepirkties, pagatavo kādu gardu ēdienu.

 

Lai izdodas!

Iepriekšējais raksts4. – 10. septembra horoskops
Nākamais rakstsMaksims Galkins nāk klajā ar pārsteidzošu vēstījumu