Dažādi, tiesa, savstarpēji pretrunīgi ziņojumi liecina, ka princis Harijs un Megana Mārkla, iespējams, zvanījuši karalim Čārlzam viņa dzimšanas dienā, ko daži uzskata kā iespējamu mierizlīguma sākumu, bet citi par cinisku soli šajā nu jau ieilgušajā attiecību juceklī, vēsta britu mediji.

Tomēr ir arī karaliskie eksperti, kuri to skaidro citādāk, ar slēptu motīvu: Saseksas hercogpāris meklē karaļa naudu.

Tiek ziņots, ka atsvešinātais Saseksas hercogpāris piezvanīja karaļa 75. dzimšanas dienā, un Megana monarham parādīja video, kurā redzams 4 gadus vecais princis Ārčijs un 2 gadus vecā princese Lilibeta, kuri dzied savam vectēvam “Happy Birthday” dziesmu.

Taču “Daily Mail Diary” redaktors Ričards Ēdens apgalvoja, ka zvans patiesībā bija izmisīgs mēģinājums atgriezties karaliskajā apritē, proti, runa ir par naudu, kas varētu sekot jebkuram izlīgumam.

Sarunā izdevumā “Mail’s Palace Confidential”, viņš piebilda: “Man šķiet, ka tas ir izmisums, ka Harijs un Megana vēlas atgriezties karaliskajā apritē. Mēs vairs neredzam videoklipus, kuros Megana sūta klipus savam tēvam, bet, runājot par karali, viņi to dara. Šķiet, ka viņi ļoti vēlas saglabāt savu karalisko saikni. Tas taču ir ienesīgi.”

Viņš norādīja uz telegrāfa ziņojumu, kurā tika apgalvots, ka ir saņemts detalizēts iespējamā zvana kopsavilkums, kurā teikts, ka princim Harijam un karalim Čārlzam nākamnedēļ jārunā vēlreiz.

Kopš Megana un Harijs atkāpās no karaliskās ģimenes, pāris ir parakstījuši vairāku miljonu darījumus ar “Netflix” un “Spotify”, no kuriem pēdējais sabruka vasarā.

Ceturtdien Megana runāja par atgriešanos Holivudā, atrodoties uz Sarkanā paklāja pasākumā “Variety’s Power of Women” Losandželosā. Viņa sacīja: “Mums ir tik daudz aizraujošu lietu. Es nevaru sagaidīt, kad varēsim par tām paziņot, bet es patiešām lepojos ar to, ko mēs radām.”

Iepriekšējais rakstsNedēļas horoskops: 20.-26. novembris
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. novembris