Meganai Mārklai varētu būt plāns “izolēt princi Hariju no viņa draugiem un ģimenes”, atklājis karaliskās ģimenes eksperts saistībā ar ziņām, ka Harijs izteicis vēlmi atgriezties Lielbritānijā.

Megana Mārkla ir izolējusi “vientuļo” princi Hariju un padarījusi viņu “atkarīgu no viņas”, domājot par pārcelšanos atpakaļ uz Lielbritāniju, apgalvojis karaliskais eksperts.

Viņš piebilda, ka tas varētu būt Saseksas hercogienes “plāns izolēt viņu no draugiem, kā arī no ģimenes”.

Karaliskais eksperts Fils Dampjērs sacīja, ka viņam, pamatojoties uz “labu autoritāti”, teikts, ka Harijs ir diezgan vientuļš.

Viņš teica “GB News”: “Man ir teikts, ka viņš ir diezgan vientuļš. Kalifornijā viņš ir diezgan izolēts. Es vienkārši nejūtu, ka viņam ir draugu grupa, ar ko iziet ārā, iedzert dažus alus, atpūsties un izklaidēties, kā arī runāt par savām sajūtām, idejām un tamlīdzīgi. Viņš ir kļuvis pilnībā atkarīgs no sievas savā sociālajā dzīvē, un tas ir labi redzams dažādos pasākumos, piemēram, Bejonses koncertā, basketbola spēlēs un Formula 1, kuros viņš piedalījās.”

Dampjērs atzīmēja, ka Harijs, šķiet, nekad nav draugu pulkā, taču viņš vienmēr ir blakus “korporatīvajiem tipiem, cilvēkiem, ar kuriem viņš strādā”.

Viņš teica: “Šķiet, ka viņš nav kopā ar draugiem, un es domāju, ka tas viņu ļoti ietekmē un… kad vēl iedomājamies, ka Ziemassvētki būs jau nākamajā mēnesī. Tie ir jau trešie Ziemassvētki, kad viņš nav kopā ar savu ģimeni. Es domāju, ka viņš jūtas diezgan vientuļš un diezgan izolēts. Man nav nekādas informācijas par to, ka viņš nopietni jau sagatavojies pārcelties atpakaļ uz šejieni [Lielbritāniju], bet es domāju, ka tas sāk ietekmēt viņu.”

Iepriekšējais rakstsHoroskopa zīmes, kurām NOVEMBRIS būs īpaši labvēlīgs
Nākamais rakstsPārim, kas apsūdzēts par vardarbību pret bērniem, tiek anulēts “Latvijas Lepnuma” apbalvojums