Otrdien, 26. martā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Pārdaugavas pārvaldes likumsargi aizdomās par nomas automašīnas aizdedzināšanu Rīgā, Ziepniekkalna mikrorajonā, aizturēja kādu vīrieti. Jāpiemin, ka, cenšoties izvairīties no aizturēšanas, minētais vīrietis bija izlēcis pa daudzdzīvokļa nama piektā stāva logu, pēc kā mēģinājis aizbēgt. Auto dedzinātājs Rīgā izvēlas pašu stulbāko bēgšanas veidu

26. martā Rīgā Valsts policija saņēma izsaukumu saistībā ar degušu nomas automašīnu.

Valsts policijas Rīgas Pārdaugavas pārvaldes likumsargi uzsāka notikušā izmeklēšanu un noskaidroja iespējamo vainīgo vīrieti. Tajā pašā dienā ierodoties vīrieša dzīvesvietā, Rīgā, Ziepniekkalna mikrorajonā, policisti netika ielaisti mājoklī, un aizdomās turētais izlēca pa piektā stāva dzīvokļa logu.

Neskatoties uz to, ka krītot vīrietis guva savainojumus, viņš mēģināja aizbēgt no likumsargiem, taču uzreiz tika aizturēts.

Mediķi cietušo vīrieti ar traumām nogādāja ārstniecības iestādē.

Izmeklēšanas laikā iegūta informācija liecina, ka aizdedzināto nomas automašīnu lietojusi aizdomās turētā vīrieša bijusī dzīvesbiedre.

Jāpiemin, ka aizturētais 1989. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš sodīts par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas – par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Trešdien, 27. martā, tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsDiemžēl vēl viens pazudušais atrasts miris
Nākamais rakstsGaršīgi ieteikumi bērzu sulas baudītājiem