“Mums bija patiess prieks nodot Mercedes Benz GLB200 Andreja Vorpa gādīgajās rokās. Andrejs ir kungs ar 40 gadu darba stāžu autobusa šofera amatā Smiltenes autoparkā. Saņēmis automašīnu, viņš pamāja Latvijas Loto sveicienu un devās ceļā uz Smilteni,” vēsta Latvijas Loto.

Šāda auto cena pie “Mercedes” tirgotāja “Domenikss” ir aptuveni no nepilniem 45 000 eiro līdz pat teju 57 000 eiro, atkarībā no krāsas un komplektācijas.

Taču pirms tam pastāstīja, ka veiksmīgo SuperBingo biļeti viņam sieva uzdāvināja vārda dienā. Pēc SuperBingo izlozes, kurā nebija sakritis neviens skaitlis, Andrejs nodomājis, ka tā bijusi vējā izmesta nauda, tāpēc liels bijis pārsteigums, kad savas kvīts numuru viņš ieraudzījis papildspēles Mercedes-Benz SuperBingo spēlētājiem finālāSavukārt pirms fināla Andrejs bija ieplānojis vērt laimestu lauciņu Nr. 2, bet, tā kā pirmais finālists jau atvēra Nr. 2, tad ātri pārdomājis par labu lauciņam Nr. 4 – jo arī pāra skaitlis! Šis lauciņš Andrejam atnesa Mercedes Benz GLB200 automašīnu.

Lai labi ripo!

Iepriekšējais rakstsBeidzot izskan plašāka informācija par smago mediķu specbrigādes avāriju Latgalē
Nākamais rakstsRīgā šodien pazudušais jaunietis ar veselības sarežģījumiem atgriezies mājās