Jau vēstīts par traģēdiju, kas piektdienas vakarā notika Kurzemes pusē. Kuldīgas novada Raņķu pagastā uz ceļa Kuldīga – Skrunda – Embūte sadūrās divas “Audi” markas automašīnas, dzīvību zaudējot visiem tajās esošajiem cilvēkiem – abiem vadītājiem un abām pasažierēm, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Aptuveni pirms gada šis ceļa posms ieguvis jaunu asfaltu un marķējumu. Liktenīgajā vakarā 19 gadus vecs “Audi A4” vadītājs un 17 gadus veca pasažiere tuvojās no Kuldīgas puses un iebrauca līkumā, kuram tuvojās arī “Audi A6” ar precētu pāri mazliet pēc 30 gadu vecuma tajā. Notika smaga sadursme, pēc kuras A4 apgāzās, bet palika uz ceļa, savukārt A6 atradās grāvī.

Kā stāsta vietējais iedzīvotājs, pēc avārijas cilvēkiem vairs nevarēja nekādi palīdzēt. Glābēji no vrakiem izgrieza visu četru mirstīgās atliekas. Apkārtējie spriež, ka ātrums bijis milzīgs.

Policija ekspertīzēs skaidros notikušā apstākļus, braukšanas ātrumu un to, vai kāds no vadītājiem nav bijis apreibinošu vielu ietekmē. Tiek meklēti aculiecinieki.

 

Iepriekšējais raksts5 padomi svara zaudēšanai pēc svētku izēšanās
Nākamais rakstsLieli jaunumi par populāro grupu “Dzelzs vilks”