Kā vēstīts iepriekš, karaliskā ģimene apstiprinājusi, ka karaliene Elizabete II cīnījās ar vēzi. Tieši tāpēc šobrīd tiek runāts par to, ka Harijam un Meganai ir bijusi ļoti liela ietekme uz karalienes veselības pasliktināšanos, jo pāris radījis ne tikai viņai, bet visai ģimenei daudz stresa, vēsta britu mediji.

Ne tikai aiziešana no karaliskās ģimenes un pārcelšanās uz dzīvi ASV, bet arī, piemēram, “lielais sprādziens” – intervijas ar Opru Vinfriju, kamēr princis Filips atradās slimnīcā.

Karaliene Elizabete II jutās sagrauta, apjukusi un vīlusies par Saseksas hercoga un hercogienes uzvedību, apgalvojušas vairākas karaliskajai ģimenei pietuvinātas personas. Harijs un Megana parādījās intervijās ar ASV televīzijas vadītāju Opru Vinfriju pagājušā gada martā, kamēr nelaiķes karalienes vīrs atradās slimnīcā. Arī pašai Elizabetei tolaik jau bija izteiktas veselības problēmas.

Kāds karaliskais insaiders, kurš citēts Džila Brandreta Elizabetes II biogrāfijā, sacīja: “Karaliene ne tikai zināja, ka hercoga veselība ir slikta, bet arī viņas pašas veselība ir ļoti pasliktinājusies. Kļuva skaidrs, ka viņiem abiem vairs nav atvēlēts daudz laika. Tas padarīja Saseksas hercogpāra uzvedību divtik grūti izturamu. Laiks nevarēja būt nepiemērotāks.”

Toreiz, atbildot uz Harija un Meganas apgalvojumiem par karalisko ģimeni, karaliene savā paziņojumā sacīja, ka dažādu cilvēku atmiņas var atšķirties, uzsverot, ka Saseksas hercogpāris joprojām ir ļoti mīlēti ģimenes locekļi. Bet saskaņā ar “The Telegraph” citētajiem pils iekšējiem avotiem, karaliene patiesībā jutās sagrauta, apjukusi un vīlusies.

Jau iepriekš daudz ticis runāts par to, ka arvien, arvien vairāk Saseksas hercogpāris radījuši plaisu attiecībās ar ģimeni un grāvuši karalienes uzticību ar aizvien jauniem izteikumiem un savu rīcību, kā arī liedzot iespēju ģimenei tikties ar saviem bērniem – Ārčiju un Lilibetu.

Kļūst skaidrs, ka karalienei nācās cīnīties ne vien ar to, ka vīra veselība karājas mata galā un savu veselību, kas, kā izrādās, jau tolaik bija likusi saprast, ka dzīve vairs nebūs ilga, bet arī ciest no Saseksas hercogpāra pāridarījumiem. Ģimenei pietuvināti avoti neslēpj, ka uzskata, ka tas viss ir novedis karalieni līdz kapam vēl krietni ātrāk, nekā to būtu paveikusi slimība vien.

Nu gaidāms nākamais pavērsiens – vai tas ir uz labu? Karaliskie eksperti spriež, ka nekas labs tomēr nav gaidāms, ka karaliskās ģimenes reputācija varētu tikt iedragāta atkārtoti, jo Harijs un Megana izdod savu dokumentālo filmu sēriju, kas tiks pārraidīta “Netflix”, un reklāmas rullītis jau ir aplūkojams.

Sabiedrība

Pēc ģimenes traģēdijas saņem spēkus un piedzīvo neticamo

  42 gadus vecā Sandra no Ogres nesen piedzīvojusi milzīgu traģēdiju. Pāragri mūžībā devies viņas mīļotais...

Nopietni brīdina par šovakar gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par pirmdienas vakarā gaidāmo laiku. 30.01.2023. tuvāko 1-3...

Vecāku acu priekšā mirst zīdainis; tālākais pārsteidza visus

26 gadus vecā Ebija Hesija sacīja, ka viņa "gatavojās ļaunākajam", kad viņas meita Bella, kurai...

Bijušais princeses Diānas sulainis nācis klajā ar sirdi plosošu atzīšanos

Princeses Diānas bijušais sulainis Pols Burels (64) dalījās savās sirds sāpēs par prostatas vēža diagnozi...

Mirusi Venzdijas lomas atveidotāja no pasaulslavenā seriāla “Adamsu ģimene”

Šobrīd lielu popularitāti iemantojis seriāls “Venzdija” (“Wednesday”), kur galvenā varone ir Adamsu ģimenes meita. Pamats...

Ar jaunām ziņām par turpmāko ziemu klajā nācis sinoptiķis Bricis

  Brīvdienās ziņās jau izskanējis, ka šoziem noturīgs un ilgstošs sals Latvijā vairs nav gaidāms, arī...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Princess Lodges/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. janvāris

  Trīsdesmit pirmajā janvārī būs jūtama spriedze. Ieteicams sekot savai intuīcijai un iepazīt labāk savus kolēģus.   Auns Šodien...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. janvāris

  Galvenais, ka šodien jādara - jāvadās pēc saviem instinktiem, pēc savas sirdsbalss. Ir jāieklausās sevī...

Horoskopa zīmes, kurām FEBRUĀRIS būs īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. janvāris

  Daži kļūst nepacietīgi un tas stimulēs negatīvas emocijas. Kāds kļūs dusmīgs un viegli aizkaitināms, citam...
Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Kopējā atmosfēra šodien solās būt visai labvēlīga. Ir jācenšās ļauties savām radošajām izpausmēm.     Auns Šodien visas darbības...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par šovakar gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par pirmdienas vakarā gaidāmo laiku. 30.01.2023. tuvāko 1-3...

Ar jaunām ziņām par turpmāko ziemu klajā nācis sinoptiķis Bricis

  Brīvdienās ziņās jau izskanējis, ka šoziem noturīgs un ilgstošs sals Latvijā vairs nav gaidāms, arī...

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku svētdienas vakarā un naktī uz...