Megana Mārkla ir atklājusi, ka viņi abi ar vīru princi Hariju ir saviļņoti, ka gaida meitu un atklāja, ka nedzimušais bērns viņus ir iedvesmojis sniegt sievietēm visā pasaulē spēku un atbalstu virzīties uz priekšu, vēsta britu mediji.

Saseksas hercogiene runāja par savu nedzimušo bērnu virtuālās uzrunas laikā globālajā VAX Live: The Concert to Reunite the World. Tā bija pirmā reize, kad Meana publiski runāja par savu gaidāmo meitiņu, kopš intervijas ar Opru pirms diviem mēnešiem. Toreiz viņa teica, ka mazulis gaidāms vasarā, un Harijs atklāja gaidāmā bērniņa dzimumu, taču nesniedza sīkāku informāciju par precīzāku laiku. Nu beidzot noskaidrota detalizēta informācija gan par plānoto dzemdību laiku, gan iespējamo vārdu un nākotnes plāniem attiecībā uz vēlamo mazuļu skaitu ģimenē.

Savā pēdējā uzrunā Megana aicināja nodrošināt vienlīdzīgu piekļuvi Covid vakcīnām visām pasaules valstīm. Un viņa sacīja, ka viņu meitiņa, kurai plānots ierasties šajā pasaulē jau jūnija sākumā, bija motivējusi viņu un Hariju pastiprināt centienus palīdzēt sievietēm. Megana sacīja: “Mēs ar vīru esam saviļņoti, ka drīz sagaidīsim meitu. Tā ir prieka sajūta, kurā mēs dalāmies ar miljoniem citu ģimeņu visā pasaulē. Domājot par viņu, mēs domājam par visām jaunajām sievietēm un meitenēm visā pasaulē, kurām piemīt spējas un atbalsts mūs virzīt uz priekšu. Viņu un arī mūsu turpmākā dzīve ir atkarīga no lēmumiem, ko mēs pieņemam, un darbībām, kuras mēs tagad veicam, lai kaut ko sasniegtu un sagatavotu mūs visus veiksmīgai, taisnīgai, līdzjūtīgai rītdienai. Mēs vēlamies pārliecināties, ka, atgūstoties, mēs atjaunojamies stiprāk. Ka, palīdzot citiem, mēs atjaunojamies kopā.”

Tāpat britu medijiem atklāts arī tas, ka Megana un Harijs jau domājuši par vārdu un vēlas, lai tas būtu ar īpašu nozīmi, un vairāki vārdi jau ir izvēlēti. Tikmēr fani apsvēruši, kādas varētu būt pāra idejas par gaidāmās meitiņas vārdu, sakot, ka tas droši vien nebūs Diāna. Lai gan par godu Harija mirušajai mātei, tas būtu jauks žests, tomēr, redzot, kā Harijs un Megana cīnās ar paparaci interesi, viņi neliktu šādu slogu savam bērnam. Tomēr ir fanu teorija, ka Megana un Harijs varētu nosaukt savu meitu par Liliju – saīsinātu karalienes Elizabetes vārda Lilibeta versiju. Šis ir vārds, kādā prinča Harija nelaiķa vectēvs princis Filips mēdza uzrunāt sievu – tādēļ, ja pāris patiešām izvēlētos vārdu Lilija, tas būtu jauks veids, kā godināt abus vecvecākus.

Iepriekš intervijās abi atklājuši arī to, ka vēlētos ģimenē audzināt divus bērnus. Arī intervijā ar Opru šī gada martā Megana un Harijs to apstiprināja. “Zēns un pēc tam meitene – ko vēl var vēlēties? Tagad mēs esam visa ģimene. Mēs esam četri, mums ir divi suņi. Gatavs,” sacīja Harijs. “Gatavs – divi un viss?” Opra pārjautāja. “Divi un viss,” atbildēja Megana.

Mazulis būs vienpadsmitais karalienes Elizabetes II mazmazbērns un piektais prinča Čārlza mazbērns.

 

Iepriekšējais rakstsSvarīgs paziņojums populārā “SuperBingo” spēlētājiem
Nākamais rakstsPamatīgs skandāls britu karaļnamā