Septembrī turpinās šogad aizsāktais BENU veselības un skaistuma akadēmijas semināru cikls. Šomēnes visi interesenti aicināti noklausīties speciālistu bezmaksas* lekcijas par sejas ādas kopšanu, kā arī plaušu veselību, HOPS un astmu.

 

Šā mēneša pirmais seminārs norisināsies 20. septembrī un būs veltīts tematam „Problemātiskas sejas ādas kopšana”. Par sejas ādas pareizu kopšanu, pievēršoties arī biežāk sastopamām problēmām (psoriāze, akne, atopija u.c.), stāstīs regulārajiem semināra apmeklētājiem jau pazīstamas lektores – ārste dermatoloģe, veneroloģe Ilze Jākobsone un „BENU Aptieka” farmaceite un kosmētiķe Jeļena Gribanova. Būs iespēja iepazīties arī ar Francijas zīmola „La Roche-Posay” dermatoloģisko kosmētiku.

 

Savukārt, lai pievērstu uzmanību tik būtiskai problēmai kā plaušu veselība, 22. septembrī noritēs seminārs par tēmu „Astma un HOPS”. Seminārā piedalīsies alergologs, pulmonologs Māris Bukovskis, kurš klausītājus izglītos par HOPS jeb hroniski obstruktīvo plaušu slimību un astmu. Viņš pastāstīs par šo slimību simptomiem, cēloņiem un ārstēšanas iespējām. Par farmaceitisko aprūpi šo nopietno saslimšanu gadījumā aicināts runāt „BENU Aptieka” farmaceits Vitālijs Mitrohins.

 

Abu semināru norises vieta būs viesnīca „Monika” Rīgā, Elizabetes ielā 21. Seminārs 20. septembrī noritēs no plkst.18.00 līdz 21.00, bet 22. septembrī – no plkst.17.00 līdz 19.15. Interesenti aicināti savu dalību semināram pieteikt, zvanot pa tālruni 67067850.

 

*BENU veselības un skaistuma akadēmijas bezmaksas seminārus bez maksas aicināts noklausīties ikviens interesents, kura īpašumā ir BENU lojalitātes karte. Savukārt, tiem, kuriem kartes vēl nav, iespējams bez maksas to saņemt pirms semināra. Plašāka informācija par gaidāmajiem semināriem meklējama šeit: www.benu.lv/benuakademija.

 

Bezmaksas lekciju cikls „BENU veselības un skaistuma akadēmija” ir daļa no plašāk īstenota BENU aptieku projekta „BENU akadēmija”. Tā ietvaros tiek uzsākta arī programma „BENU veiksmes akadēmija”, kuras mērķis ir BENU aptieku farmaceitiem sniegt iespēju celt savu profesionālo kvalifikāciju un farmaceitisko aprūpi kopumā, kā arī programma „BENU nākotnes akadēmija”, kas izveidota, lai popularizētu farmaceita profesiju skolēnu un topošo farmaceitu vidū.

Iepriekšējais raksts3 kokteiļi vitamīnu devai un enerģijai rudenī
Nākamais rakstsNEDĒĻAS PLĀNS: labvēlīgās dienas tavam skaistumam un labsajūtai 19. – 25. septembris