Ceturtdien laika apstākļus Latvijā nosaka plašs ciklons, un ar to saistīta nokrišņu zona, kas naktī valsts rietumu daļā, bet dienā arī citviet atnesa stipru snigšanu un putināšanu, un vietām sniega segas biezums palielinājās par 9-13 cm. Sniega sega gan daudzviet nebūs noturīga, jo  Kurzemē jau no rīta, bet dienas laikā arī citviet sniegu nomaina slapjš sniegs un lietus. Naktī uz ceturtdienu pieņēmās spēkā dienvidu, dienvidrietumu vējš, brāzmās sasniedzot 15-19 m/s, jūras piekrastē pat līdz 27-30 m/s, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Piektdien laika apstākļus turpinās noteikt ciklona darbība. Kaut debesis lielākoties aizklās mākoņi, tomēr valsts rietumos starp mākoņiem uzspīdēs arī kāds saules stars. Daudzviet palaikam gaidāms lietus un slapjš sniegs, bet austrumos arī sniegs. Pastāv risks, ka naktī uz piektdienu rietumos lokāli var tikt novērots arī pērkona negaiss. Atsevišķos posmos ceļi būs slideni un nokrišņu laikā redzamība būs pasliktināta! Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs rietumu puses vējš, piekrastē pastiprinoties brāzmās līdz 15-18 m/s, bet naktī jūras piekrastē arī līdz 22 m/s. Gan naktī, gan dienā gaisa temperatūra būs -1…+4° robežās. 

Nedēļas nogalē Latvijā ieplūdīs aukstāks gaiss un gaidāmi ziemai raksturīgi laika apstākļi. Mākoņu debesīs joprojām būs daudz, taču vietām starp tiem izsprauksies saules stari, nesot gaišumu šajā pelēcīgajā laikā. Daudzviet Latvijā brīžiem gaidāms sniegs, piekrastē arī slapjš sniegs. Dominēs lēns līdz mērens ziemeļu puses vējš. Naktīs gaiss atdzisīs līdz -2…-9°, vien Kurzemes piekrastē būs par dažiem grādiem siltāk. Diennakts gaišajās stundās maksimālā gaisa temperatūra būs +1…-5° robežās. Gaisa temperatūrai esot ap 0° vai negatīvai, uz ceļiem var veidoties apledojums, kas var apgrūtināt braukšanas apstākļus.

Nākamajā nedēļā visā Latvijā pieturēsies sals, kā arī pastāv varbūtība, ka nākamās nedēļas sākumā Latviju no dienvidaustrumiem sasniegs jauns ciklons, kas nesīs snigšanu visā valstī, kā arī brāzmainu ziemeļu vēju. Šis ciklons var atnest stipru, vietām pat ļoti stipru snigšanu un sniega segas pieaugumu par 10-15 centimetriem. Arī nedēļas turpinājumā snigšana gaidāma katru dienu kādā no Latvijas daļām. Gaisa temperatūra gan diennakts tumšajā, gan gaišajā laikā būs -3…-9° robežās, vienīgi par kādu grādu būs siltāks piekrastē. 

Iepriekšējais rakstsDerības par panākumiem: iGaming pasaulē: Kā pārvaldīt savas finanses?
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. novembris