Jaunās “Četri uz koferiem” šova sezonas otrā ceļojuma galamērķis – Indija! Braucienā dodas kolorīta kompānija – multimākslinieks Kašers, uzņēmēja un TV seja Katrīne Vasiļevska, mūziķis Mārcis Auziņš un aktrise, uzņēmēja Agnese Zeltiņa! “Brīžiem sajūta nav patīkama..” Kādēļ vietējie Indijā tik ļoti alkst nofotografēties ar latviešu slavenībām?

Par ceļojuma pirmo daļu atbildību un grupas vadītāja lomu uzņemas Kašers. Četrotnes piedzīvojumi sākās jau Rīgas lidostā, kad Katrīne aizmirst kafejnīcā nupat nopirkto lādētāju, līdz ar to viņi ir pēdējie, kas iekāpj lidmašīnā. Lidojums līdz Deli notiek pa nakti, ceļotāji Indijas galvaspilsētā ieradās agri no rīta.

Neskatoties uz to, ka īsti nav gulēts, Kašers ir paredzējis dažādas aktivitātes, kuras ieplānotas minūti minūtē. Izkāpjot pie apskates objektiem, ceļotājus aplenc vietējie – kāds kaut ko tirgo, kāds vienkārši prasa naudu, taču liela daļa grib nofotografēties. Agnese Zeltiņa atzīst, ka tas ir neparasti un brīžiem sajūta ir pat nepatīkama.

Izbaudījuši Deli eksotiku un nogaršojuši arī vietējo ēdienu vairākās ēstuvēs, nākamajā ceļojuma dienā “Četri uz koferiem” dodas uz vienu no pasaules brīnumiem – Taj-Mahal mauzoleju. Pa ceļam Kašers visus vēl ieved “Ziloņu centrā”. Tur dzīvo ziloņi, kurus Indijas valdība konfiscējusi to īpašniekiem par briesmīgu izturēšanos pret šiem dzīvniekiem. Tā Indijā ir liela problēma, ar šādu centru palīdzību tiek izglītota sabiedrība par to ļaunumu, kas tiek nodarīts ziloņiem, ja tos tur nebrīvē.

Vai grupas vadītājam izdosies īstenot apjomīgo programmu kā sākotnēji bija plānots? Un kādi starpgadījumi piemeklēs grupu?

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTā vairs nevar turpināties! Latvijā strauji pieaug agresija pret ārstiem
Nākamais rakstsNo šodienas kļūs vēsāks, pirmdien vietām snigs. Stāsta sinoptiķis Bricis!