Starptautiskajā sieviešu dienā, 8. martā, dziedātāja Samanta Tīna dāvā sajūtu videoklipu, kas tapis Marokā, Atlantijas okeāna krastā, albuma “Vēstule Tev” singlam “Spēka dziesma” un ziņo, ka arī šogad turpinās ceļojumu pie saviem klausītājiem akustiskajā koncerttūrē “Vēstule Tev”, kuru aizsāka 2023. gada nogalē ar pilnībā izpārdotiem koncertiem. Burvīgi notikumi risinājušies populārās dziedātājas Samantas Tīnas dzīvē

Samanta nākusi klajā ar albumā “Vēstule Tev” iekļautā singla “Spēka dziesma” sajūtu videoklipu, kas tapis maģiskajā Marokā – Atlantijas okeāna apskalotajā pilsētā Esuveirā. Latviešu tautasdziesmas mūzikas autors ir Rihards Zaļupe. “Šajā tik ļoti sarežģītajā laikā vēlos šo Spēka dziesmu izcelt tieši šobrīd un atgādināt, ka visa pamatā ir ticība sev un augstākam spēkam, kurš mūs vada, sargā un atgādina, ka nekad neesam vieni! Spēka dziesma mani mudina ticēt sev un ļauties arī dzīves sarežģītākām situācijām, pieņemot tās kā dzīves mācības. Tāpēc vēlos šo spēka vēstījumu dāvāt ikvienam šajos svētkos. Īpaša pateicība Dinārai Rudānei par sava mīluļa – zirga Taj Mahal uzticēšanu man filmēšanas procesā, kā arī vietējam marokāņu zirgu trenerim Sufjenam no “Spirit Riders Essaouira”, kurš iejutās profesionāla operatora lomā,” saka Samanta.

 

Līdz ar šo spēcinošo vēstījumu, pēc pilnībā izpārdotiem koncertiem pērnā gada izskaņā, Samanta ielūdz uz akustiskās koncerttūres “Vēstule Tev” turpinājumu un atgādina: “Šajā akustiskajā tūrē vēlos vest klausītāju sava veida ceļojumā, dzīves pieredzē, daloties ar saviem piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, nodevību, kāpumiem un kritumiem, bet tādā veidā vēloties motivēt, iedvesmojot, ka viss ir pārvarams, un galvenais ir ticība sev un savai būtībai. Tā būs kā saruna ar klausītāju.”

“Dalīšos gan Indijas, gan attiecību pieredzē, ko esmu mācījusies no smagām un sāpīgām pieredzēm, kas manī atstājušas ļoti dziļas un sāpīgas rētas, dalīšos arī ar Eirovīzijas pārdzīvojumiem, kritumiem, sevis kritizēšanu un perfekcionismu, kā tas mani ietekmējis, ko man mācījis, kādas atziņas esmu guvusi, lai varētu saņemties iet uz priekšu, iedvesmojot un motivējot citus,” atklāj mūziķe.

Koncerti tiks veidoti ļoti romantiski, atklāti, privāti, sveču gaismā. Tie būs ļoti uz “Tu” vērsti koncertstāsti, ko Samanta divatā ar pianistu Haraldu Stenclavu nodos klausītājiem. Rīgas noslēguma koncertu papildinās īpašais viesis Rihards Zaļupe un Gongu skaņu ceļojumā dosimies ar Nilu Raumani.

 

Koncertu datumi:

19.10. – Mazmežotnes muiža

26.10. – Koncertzāle “Valmiera”

27.10. – Lūznavas muiža, Rēzekne

02.11. – Alūksnes KC, Alūksne

23.11. – Pārventas bibliotēka, Ventspils

30.11. – Krustpils pils

7.12. – Koncertzāle “Klavins Piano”, Kuldīga

27.12. – “Splendid Palace”, Rīga

Links uz biļešu iegādi: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/samanta-tina-vestule-tev-90394/

Links uz “Spēka dziesma” video YouTube: https://youtu.be/xbHo_2IUrXc

Links uz albumu “Vēstule Tev” Spotify: https://open.spotify.com/album/37kKMiAYFrD0L5WhlAko9r

Seko aktuālajai informācijai:

http://www.samantatina.com

https://www.facebook.com/SamantaTina

https://www.instagram.com/samantatina/

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsKriminālpolicijas darbinieki veic apšaubāmas darbības pret kādu privātpersonu – VIDEO
Nākamais rakstsKā nieres transplantācija Samantai atdeva dzīvi