Vai Centrāltirgū nedrīkst fotografēt? Šāds jautājums radās profesionālam fotogrāfam – iemūžinot paviljonus, apsargi pieskrēja un mēģināja sist pa fotoaparātu. Eksperimenta nolūkos “360TV Ziņneši” kopā ar šo fotogrāfu devās uz Centrāltirgu pārbaudīt, kā tad ir? Drīkst vai nedrīkst? Vai viņi piedzīvos apsargu uzbrukumu? Centrāltirgus apsargi cenšas sabojāt fotogrāfa kameru: Kāpēc tirgū aizliegts uzņemt foto?

Profesionāls fotogrāfs dalījās ar sašutumu par to, ka Centrāltirgū nedrīkst fotografēt bez saskaņotas atļaujas. Rīgas Centrāltirgus ir īpašs ar to, ka Eiropā tas ir vienīgais ar tādiem angāriem, tāpēc nav brīnums, ka jebkurš tūrists gribētu iemūžināt šo skaistumu. Bet vai to ļaus centrāltirgus apsargi? Ziņneši to dodas noskaidrot.

Paiet tieši divas minūtes un četras sekundes kopš fotogrāfiju uzņemšanas brīža, kad pie Ziņnešiem pienāk apsargs. “Labdien! Labdien! Nedrīkst filmēt. Ā, nedrīkst? Nē. Ar telefonu drīkst, ja nav atļaujas. Ja gribat atļauju, jāiet uz administrāciju. Sanāk, ka tikai ar šādiem nedrīkst, ja? Nē, tikai ar telefonu. Tikai ar telefoniem. Arī, ja kā tūrists? Nē! Pēc idejas, telefons tas pat vien ir. Nē, šī skaitās profesionālā. Skaidrs, sapratu, jā.”

Te rodas absurda situācija – mūsdienās ar telefonu var uzņemt vienlīdz izcilas fotogrāfijas kā ar profesionālo kameru. Un, ja kādam būtu ļauni nolūki, visticamāk, attēlus iegūtu tieši ar mobilo telefonu, lai lieki nepiesaistītu uzmanību. Jautājums gan ir – kāpēc nedrīkst fotografēt, ja tas ir vienkāršs tirgus? Atbildi meklē video!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. marts
Nākamais rakstsVai zaļumus audzēt mājās patiešām ir lētāk?