Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22. novembra plkst. 6.30 līdz 23. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 48 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz meža ugunsgrēka dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet desmit izsaukumi bija maldinājumi.

Trijos pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Mārupes novada Mārupes pagastu, kur, izmantojot vinču, no dīķa izvilka vieglo automašīnu. Automašīnā atradās bojāgājis cilvēks, kurš tika nodots Valsts policijas amatpersonām. Sešos vakarā darbs notikumā noslēdzās.

Šonakt un šorīt ugunsdzēsēji glābēji saņēma sešus izsaukumus, kuros bija nepieciešama ugunsdzēsēju glābēju palīdzība, lai ceļa braucamo daļu atbrīvotu no nolūzušiem kokiem. Lielākoties izsaukumi saņemti Kurzemē.

Šorīt, plkst. 07.52, saņemts izsaukums uz Bauskas novada Codes pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīta vieglā un kravas automašīna. Ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību no vieglās automašīnas atbrīvoja vienu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Plkst. 05.26 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Zeiferta ielu Olainē, kur piecstāvu dzīvojamās mājas piektā stāva dzīvoklī dega matracis 1 m2 platībā un sadzīves mantas 1 m2 platībā. No ēkas tika evakuēti pieci cilvēki. Plkst. 06.53 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Plkst. 17.53 VUGD saņēma izsaukumu uz Rītausmas ielu Rīgā, kur dega garāža un vieglā automašīna 80 m2 platībā, kā arī blakus esošā atkritumu kaudze 20 m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots NMPD mediķiem. Plkst. 19.11 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 17.49 saņemts izsaukums uz Kalnciema ielu Rīgā, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas 5 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot trīsposmu izbīdāmās kāpnes, no otrā stāva izglāba trīs cilvēkus un divus mājdzīvniekus. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 19.48.

Vakar plkst. 08.48 VUGD saņēma informāciju, ka Pērnavas ielā Rīgā piecstāvu dzīvojamās mājas ceturtā stāva logā redzami melni dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg ceturtā stāva dzīvoklis un vairākos logos cilvēki sauc pēc palīdzības. Ugunsdzēsēji glābēji no sadūmotās un degošās ēkas izglāba 15 cilvēkus, bet vēl desmit cilvēki evakuēti. Kopumā desmit cilvēki nodoti NMPD mediķiem. Ceturtā stāva dzīvoklī dega istaba 20 m2 un gaitenis 10 m2 platībā. Notikuma vietā strādāja 25 ugunsdzēsēji glābēji. Plkst. 11.40 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega sodrēji trīs ēku dūmvados, apkures katls, pārvietojamais dzīvojamais vagoniņš, kravas automašīna, vieglā automašīna, elektrības stabs, sadzīves mantas, papīri, putekļi traktora motortelpā un četros gadījumos atkritumi.

Iepriekšējais rakstsHoroskops ceturtdienai, 23. novembrim
Nākamais raksts“Lidl” izplata patīkamu ziņu esošajiem un topošajiem darbiniekiem