Reičela Makintaira no Edinburgas ir viena no Apvienotās Karalistes jaunākajām vecmāmiņām un saka, ka cilvēki uz viņu skatās “šokēti”, kad , esot kopā ar meitu, viņa atklāj, ka tā nav viņas māsa, bet gan miesīgs bērns, vēsta britu mediji.

Sieviete, kura ir kļuvusi par vienu no Apvienotās Karalistes jaunākajām vecmāmiņām tikai 34 gadu vecumā, ir pastāstījusi, ka viņai joprojām tiek prasīti personu apliecinoši dokumenti, kad viņa ir ārpus mājas, piemēram, iepērkoties un pērkot alkoholiskus dzērienus.

Reičela Makintaira no Edinburgas jūlija beigās sagaidīja savu pirmo mazbērnu un dalījās ar priecīgajām ziņām sociālajos medijos, kur lietotāji apgalvoja, ka viņa izskatās pārāk jauna, lai kļūtu par vecmāmiņu, un citi apsveica viņu ar, viņuprāt, viņas pašas jaundzimušo.

34 gadus vecā sieviete pirmo reizi palika stāvoklī, kad viņai bija tikai 15 gadu, un, kad viņa atklāja, ka viņas tobrīd 17 gadus vecā meita ir stāvoklī pagājušajā gadā, viņai bija zināmi iebildumi pret to, ka būs jauna vecmāmiņa, jo viņa zina, cik grūti ir būt tik jaunai pilna laika mammai.

Reičela, kura ir lepna par to, ka ir “OnlyFans” modele un svingere, sacīja: “Manai meitai tikai tikko apritēja 18 gadi, un es biju ļoti satriekta, kad uzzināju, ka viņa ir stāvoklī. Bet, kad apradu ar šo domu, es sāku aizrauties. Es zināju, ka es noteikti viņu atbalstīšu, kā vien spēšu. Cilvēki pat netic, ka esmu savas meitas mamma. Viņi skatās uz mani pilnīgā šokā, kad es viņiem to saku. Viņi saka: “Pagaidiet, vai jūs neesat māsas?” Kad es saku, ka esmu arī vecmāmiņa, tas ir vēl lielāks šoks. Man vienmēr prasa personu apliecinošu dokumentu, jo es izskatos tik jauna. Tas ir kaitinoši, bet arī nedaudz kompliments.”

@rachelmcintyre6♬ original sound – Rachelmcintyre

Kamēr Reičela izbauda iejušanos jaunajā vecmāmiņas lomā pēc mazmeitiņas piedzimšanas 25. jūlijā, viņa atzina, ka bija saspringti skatīties, kā viņas meita dzemdē. Divu bērnu māmiņa, kurai ir arī vēl viena meita )10 gadi) piebilda: “Bija diezgan traumējoši redzēt, ka meita 17 gadu vecumā pārdzīvo kaut ko tādu. Dzemdības bija nedaudz šausminošas, bet par laimi mana mazmeita ir tik lielisks mazulis. Viņa īsti neraud. Viņa tikai trokšņo, kad ir izsalkusi, tad paēd un guļ.” Reičela, kura nevar sagaidīt, kad varēs atgriezties sporta zālē pēc nesen veiktās vēdera operācijas Turcijā, sacīja, ka lielākā priekšrocība, ka viņa ir jauna vecmāmiņa, ir tā, ka viņa būs pietiekami jauna un piemērota tam, lai kopā ar mazmeitu darītu daudzas lietas.

“OnlyFans” modele sacīja: “Es ar nepacietību gaidu iespēju doties uz sporta zāli, lai mans ķermenis izskatītos pēc iespējas labāk, kā jebkad bijis. Lielākais pluss esot tik jaunai vecmāmiņai ir tas, ka man ir daudz vairāk enerģijas. Kad mana mazmeita būs nedaudz vecāka, es varēšu viņu vest uz dažādām vietām un nebūšu tik nogurusi kā vecākas vecmāmiņas. Es nedomāju, ka 34 gadu vecumā būt par vecmāmiņu ir kaut kas ļoti negatīvs. Man tas netraucē. Mūsdienās cilvēki kritizēs jebko. Dzīvē ir svarīgi būt laimīgam, un, kamēr tu būsi laimīgs, tu tiksi tālu.”

Reičela, kura kļuva par mammu 16 gadu vecumā, sacīja, ka, neskatoties uz to, ka viņa vairāk līdzinās mazmeitas mammai, nevis vecmāmiņai, viņa nekad nevēlētos, lai viņu sauktu citādi. Viņa atklāja: “Es gribu, lai mani sauc par vecmāmiņu. Es nekad negribētu, lai mani sauc tikai Reičela. Viņa ir mans eņģelis.”

Iepriekšējais rakstsKrusā smagi cietis arī operdziedātājas un aktiera ģimenes īpašums Jaunpils pusē
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. augusts