Ziemīgais mēnesis – decembris – tepat aiz stūra, vai tas būs sniegoti balts? Kamēr gaidām ziemu un Ziemassvētkus, tikmēr ielūkosimies zvaigznēs, kāds šis mēnesis solās būt tieši tev!

 

 

auns_auns_aunsAuns

Šomēnes tavas profesionālās saistības un plāni būs diezgan nestabili to izpildes procesā, tāpēc vajadzēs tiem vairāk pievērst uzmanības. Iespējams, daudz kas būs atkarīgs no cilvēkiem, uz kuriem ne visai var paļauties vai tādiem, kuri galvenokārt meklē labumu sev. Īpaši uzmanies, ja esi uzņēmējs vai strādā saistībā ar preču ražošanu, vai tirgošanu. Nepatikšanas, kas var rasties šajā svētku mēnesī, jāmēģina neuztvert pārlieku emocionāli, citādi tas var ļoti slikti atsaukties uz tavu veselību. Centies izvairīties no konfliktiem un garīgās slodzes – dzīve turpināsies arī nākošajā mēnesī. Negaidīts prieks, atbalsts un palīdzība radīsies saistībā ar kādu cilvēku, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Tu tiksi iesaistīts svarīgos notikumos, kas saistīti ar mīlestību kāda zēna vai jaunekļa dzīvē. Iespējams, nāksies uzzināt par kādām kāzām, kas saistītas ar radinieku – vīrieti, vai pat saņemt ielūgumu uz tām. Meitenēm un jaunām sievietēm Auniem ir jābūt uzmanīgām ar finansēm šomēnes. Rīkojies gudri – netērē neapdomīgi. Iespējams, kāda neparasta tikšanās būs ap Ziemassvētku vai Jaungada laiku. Šomēnes būs arī kāda liktenīga tikšanās, kam būs diezgan simboliska nozīme šajā gadā. Iespējams, nāksies atbalstīt kādu meiteni vai jaunu sievieti, kura pati ar daudz ko nespēs tikt galā.

 

 

versis_versis_versisVērsis

Šis solās būt visi emocionāls mēnesis, kurā izjutīsi vajadzību pēc sev ļoti svarīgiem cilvēkiem. Tie, kuri būs tev apkārt, spēs radīt pozitīvas emocijas tevī, taču nespēs aizpildīt tukšumu, kas tevī radies. Kāds nozīmīgs notikums saistīsies ar cilvēku, kurš dzimis Ūdensvīra, Svaru vai Dvīņu zīmē – tas varētu likt tev raudāt vai rīkoties ļoti emocionāli.  Iespējams, saņemsi vai izdosi naudu saistībā ar bērnu vai mazbērnu. Jaunumi, ielūgumi vai norādījumi no kāda cilvēka var dot iemeslu nopietnām pārdomām. Solās būt arī kāds svarīgs notikums, kas saistīts ar kādu ballīti, kas saistīta ar Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē dzimušu cilvēku. Dažos gadījumos tieši šis notikums spēcīgi ietekmēs arī tevi. Vīriešiem Vēršiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs nepieciešams pieņemt kādu ļoti svarīgu lēmumu. Būs grūtības realizēt savas vēlmes, kas saistītas ar personu, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Nāksies sastapties ar dažādiem šķēršļiem. Šomēnes var gadīties, ka  daudz ko aizmirsīsi, tāpēc centies darīt lietas ar lielu atbildību. Iespējams, nāksies doties ceļojumā, kurā tevi uzaicinās vai, kas būs saistīts ar kādu meiteni/sievieti. Iespējams, tevi apciemos kāda sieviete no tālienes.

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Decembrī satiksi sen neredzētu bērnu vai mazbērnu Ziemassvētku un Jaungada brīvdienu vai kāda cita iemesla dēļ. Būs kāds nozīmīgs notikums, kas saistīts ar bērnu vai jaunieti, kurš dzimis Dvīņu, Ūdensvīra vai svaru zīmē un dzīvo diezgan tālu no tevis. Radīsies nepatīkama situācija, kas saistīta ar meiteni vai jaunu sievieti – var gadīties daudz domstarpību, argumentu un pārpratumu.faktiski šī situācija tevi nepārsteigs, jo tas būs kaut kas, ko jau gaidīji, kam gatavojies vai par ko kāds tevi jau brīdināja. Šis mēnesis var būt diezgan graujošs laiks tavā dzīvē. Pievērsies tam, lai tas nebūtu vien parasts mēnesis, bet arī gada noslēgums, tāpēc domā, ko vari darīt, lai atstātu aiz muguras dažādas rūpes, problēmas un nesaskaņas. Tikai tad šī gada beigas un nākamā sākums tev izdosies tāds, kādu to vēlies, caurvijot vairāk pozitīvā un sniedzot labākas iespējas. Veiksme pavērs ceļu uz panākumiem, ko tu, visticamāk, varēsi īstenot nākamajā gadā. Izvairies no konfliktiem, kas saistīti ar naudu, tu nespēsi tajos uzvarēt. Un, ja kaut ko zaudēsi – to vairs neatgūsi. Visam, kas notiek, ir savi iemesli, tāpēc saglabā savu filozofisko skatījumu uz dzīvi. Iespējams, saņemsi naudu, dāvanu vai kādu citu nozīmīgu lietu no cilvēka, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē un dzīvo tālu no tevis. Iespējams, saņemsi ziņas no tālienes, par ko nāksies uztraukties, it īpaši, ja tas kaut kādā veidā ir saistīts ar ceļojumu uz to pusi, no kuras būs šīs ziņas. Būs negaidīta tikšanās ar draugiem.

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Šis mēnesis būs laiks, kad beidzot varēsi gūt skaidrību par attiecībām ar kādu personu, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Radīsies iespējas veidot jaunas pazīšanās un sastapties ar nākotnē ļoti nozīmīgiem cilvēkiem. Saņemsi ielūgumu uz kādām ģimeniskām svinībām un tev būs nepieciešams izvēlēties – kur, kad un ar ko. Iespējams, tevi pārsteigs ziņas par saderināšanos vai kāzām vai kādu citu ļoti nozīmīgu pasākumu/notikumu. Prieku varētu radīt cilvēks, kurš dzimis Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē. Lielākā daļa Vēžu vīriešu, kuri vecāki par 35 gadiem, šī gada beigās varēs pakavēties atmiņās par pēdējos mēnešos paveikto un izjust apmierinātību. Solās būt arī kāds svarīgs pasākums, kas saistīts ar vīriešu dzimtes radinieku. Decembris nebūs piemērotākais laiks, lai tu sastrādātos ar jauniem cilvēkiem. Var gadīties neparedzētas situācijas, kas liks mainīt darba grafiku. Dažādas nepatikšanas vai problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu, var rasties Vēžu sievietēm šī gada beigās. Vairumā gadījumu šī situācija būs radusies kādas citas sievietes kļūdas, ļaunprātības vai neizpildītu saistību, solījumu izpildes rezultātā. Vēžu sievietēm būs nepieciešams pievērst uzmanību dāvanām un to saņēmējiem. Pat mazākā kļūda vai neuzmanība varētu radīt ļoti nepatīkamu situāciju. Lai nu kā, taču decembrī tev solās būt labi ienākumi, taču daudz nāksies ieguldīt ģimenes budžetā.

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Šomēnes tev būs jāapmeklē kāda svarīga sanāksme vai jāpiedalās svarīgā notikumā. Iespējams, nāksies apmeklēt kādu slimu radinieku vai pašam doties pie ārsta, visticamāk, zobārsta. Var rasties problēmas, kas saistītas ar radinieku vai draugu, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Vari apzināties, ka nepatikšanas, problēmas un raizes, kas radīsies decembrī, spēsi atrisināt bez pārlieku lielas piepūles. Uzticies savai intuīcijai – tā palīdzēs tev saprast, kā pareizi rīkoties un, kādus lēmumus būtu pareizāk pieņemt. Tevi atbalstīs kāds, kurš dzimis Ūdensvīra, Dvīņu vai Svaru zīmē. Iespējams, radīsies panākumi lietās vai situācijās, kas līdz šim tev saistījušies ar problēmām vai dažāda veida nepatikšanām attiecībās. Šomēnes iespējama naudas iegūšana no kādas sievietes. Lauvu sievietēm, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, var gadīties neplānoti ienākumi, iespējams, tas pat varētu būt kredīts vai parāda atgūšana. Var rasties izdevumi, kas saistīti ar svarīgiem notikumiem ģimenē un kādu meiteni vai jaunu sievieti. Var rasties dažādas ne visai patīkamas izmaiņas saistībā ar ceļojumiem vai cilvēkiem, kuri dzīvo tālumā. Ja plāno doties kādā ceļojumā, uzmanies – noteikti pārbaudi ceļu, pa kuru dosies un esi lietas kursā par laika prognozēm. Lauvu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, vajadzētu uzmanīties no jauniegūtiem paziņām personīgajā vai profesionālajā jomā.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šis solās būt mēnesis, kurā tērēsi daudz naudas bērniem, mazbērniem, ģimenei, labdarībai vai, lai palīdzētu vēl kādam, kurš tev ir patiesi svarīgs. Iespējams, kopā ar kādiem tuviem cilvēkiem tevi saistīs kāds finansiālas dabas pasākums. Decembris sola arī jaunas iespējas. Var gadīties, ka atgūsi ko tādu, ko šķietami biji šogad zaudējis, ko nebiji ieguvis, bet biji ļoti uz to cerējis, vēlējies. Sargi savus ieguvumus un dāvanas no ziņkārīgo acīm, tādējādi spēsi izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem un neērtām situācijām. Gaidi svarīgu notikumu, kas saistīts ar zēnu vai jaunekli, kurš dzimis Lauvas, Strēlnieka vai Auna zīmē. Var nākties saņemt sliktas ziņas par kādu incidentu, kurā iesaistīts tev zināms cilvēks. Var rasties negaidītas iepazīšanās, iespējams, būs jauni kaimiņi vai tevi apciemos sen neredzēti radi. Brīvdienās iespējami dažādi pārsteigumi no tuviem un tāliem radiem un draugiem. Iespējams, šomēnes nāksies iesaistīties kādā ne visai patīkamā sarunā, taču jāraugās arī notikumos, jo tie, iespējams, liks saprast, ka šāda saruna ir lieka. Ja kāds tevi apvaino, izmanto laiku, padomā, izmanto pret viņu to, ko viņš pateicis tev, jo, iespējams, tev ir noklusēta svarīga patiesība. Iespējams, radīsies papildu ienākumi. Šī gada nogalē, iespējams, pavīdēs iespēja mainīt darbu vai pakāpties pa karjeras kāpnēm šajā pašā.

 

 

svari_svari_svariSvari

Svaru sievietēm, kuras vecākas par 35 gadiem, šomēnes, iespējams, īstenosies finansiāla rakstura cerības, var gadīties arī kādi patīkami pārsteigumi šajā jomā. Iespējams, iegūsi naudu no savai ģimenei tuvas sievietes. Var gadīties, ka atgūsi aizdevumu, saņemsi piemaksu vai prēmiju vai gūsi papildu iespējas nopelnīt. Iespējams, saņemsi sliktas ziņas, kas saistītas ar personu, kura dzimusi Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē. Šomēnes, iespējams, saņemsi ziņas, kas saistītas ar grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Iespējams, saņemsi ielūgumu vai arī sagaidīsi bērna vai kāda cita tuva radinieka apciemojumu. Šomēnes var nākties parakstīt kādu ļoti svarīgu dokumentu, kas nākotnē var tikt saistīts ar taviem bērniem vai pat mazbērniem. Svaru jauniešiem, kam ir partneris, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē, radīsies negaidīti strīdi, pat konflikti vai līdzīgas situācijas, kas saistītas ar nesaderīgām rakstura iezīmēm vai kādas nepiederošas personas iejaukšanos. Taču kopumā šomēnes būs dažādas romantiskas tikšanās, izklaides un piedzīvojumu. Mīlestība atradīs veidu, kā tevi iepriecināt, sniedzot pozitīvas emocijas. Ja šobrīd esi viens, iespējams, šajā mēnesī viss mainīsies. Iespējamas problēmas, kas saistītas ar svešiniekiem ceļojuma laikā. Problēmas var attīstīties arī ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālu prom no tevis un dzimuši Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmē.

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Šis mēnesis solās būt produktīvs tavā darba jomā un sniegt dažādas iespējas gūt sasniegumus, veidot jaunus darījumus un uzsākt arī ko jaunu. Iespējams, pateicoties jau izveidotiem draudzīgiem sakariem vai sadarbībām, varēsi mainīt darba vietu. Vīriešiem Skorpioniem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs nepieciešams pieņemt kādu svarīgu lēmumu, kas saistīts ar īpašumu. Iespējams, nāksies sazināties ar ļoti augsta ranga cilvēkiem, bankām vai citām iestādēm. Iespējams, šī problēma skars kādu tev tuvu cilvēku vairāk nekā tevi, tāpēc esi ļoti uzmanīgs it visā, ko saki, raksti, jautā un apgalvo. Iespējams kāds nelaimes gadījums vai nodarījums, ko kāds mēģinās no tevis slēpt. Var gadīties, ka kāda tev tuva cilvēka rīcība vai vārdi tevi saniknos vai apbēdinās, var gadīties – uzzināsi, ka esi izmantots, ka ar tevi kāds manipulējis ļaunprātīgos nolūkos. Tas liks tev justies ļoti neērti. Iespējams, piedzīvosi zādzību vai zaudējumu, kas radies tavas nolaidības vai kontroles trūkuma dēļ. Lai arī maz ticams, ka gūsi progresu privātajās attiecībās, būs ļoti svarīgi, lai ar gaišām domām tu raudzītos nākamajā gadā. To nedrīkst noniecināt un sev iegalvot, ka nekā laba nebūs. Jebkura kavēšanās, kaut kā atlikšana vai aizmiršana būtu jācenšas pārtraukt, būtu jācenšas nopietnāk pievērsties tam, kas ir jādara, nopietnāk jādomā par savu ieguldījumu tajā, ar ko ikdienā nodarbojies. Jebkurš konflikts radīs virkni citu problēmu un nepatīkamu situāciju, tāpēc mēģini rast laiku, lai visu “saliktu pa plauktiņiem”. Esi piesardzīgs gatavojot, apspriežot vai parakstot svarīgus dokumentus, kam ir finansiāla nozīme.

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Šomēnes esi gatavs sagatavot, parakstīt vai pārtraukt kādu svarīgu līgumu vai jebkādu saistību/sadarbības aktu. Nebūs labs mēnesis nekam, kas saistīts ar tiesvedību. Iespējams, nāksies izjust skumjas vai pat vilšanos saistībā ar bērnu vai mazbērnu, jo viņš nespēs saprast tavas cerības un solījumus, kas saistīti ar svētkiem, iespējams, nevarēsiet doties kaut kur vai kādas brīvdienas pavadīsiet ne tā, kā viņš iztēlojies. Var gadīties, ka sagaidīsi kāda cilvēka rīcību vai ietekmi, kas gan šajā mēnesī gan nākamgad radīs tev lieliskas izdevības. Vīriešiem Strēlniekiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem radīsies labas iespējas saistībā ar māju, kur viņi dzīvo. Meitenēm un jaunām Strēlnieku sievietēm, iespējams, būs kāds ilgi plānots ceļojums. Lieliskas emocijas sagādās kāda tikšanās ar sievieti, kura dzimusi Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Diemžēl, var rasties problēmas mājās, kā arī ar automašīnu vai kādu tehniku darba vietā. Ja dodies iepirkties, pirms ko iegādājies, pārliecinies par garantiju, kvalitāti un painteresējies par ražotāju. Iespējams, saņemsi ziņas par saderināšanos, kāzām vai citu sirsnīgu pasākumu/notikumu, ko varbūt tev arī nāksies apmeklēt. Šomēnes viss solās būt dažādību pilns – pat svētki solās būt neparastāki un atšķirīgāki no citiem.

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Šomēnes nāksies risināt mīlestības un emocionāla rakstura problēmas. Uzmanies no cilvēkiem, kuri vēlas ar tevi būt kopā tikai tad, kad tev veicas, kad ko iegūsti vai vēlies ar kādu dalīties priekā. Esi uzmanīgs par to, ko saki, ko soli, kam uzticies un ar ko kopā pavadi savu laiku. Iespējams kāds konflikts par naudu ar sievieti, kura uzskata, ka viņai ir tiesības kontrolēt šo dzīves daļu arī tavā dzīvē. Nepaļaujies uz finansiālu atbalstu no kāda cita. Jauniem vīriešiem Mežāžiem var rasties veselības traucējumi, kas izrietēs no pašu kļūdām vai bezdarbības. Ciest var kā fiziskā, tā garīgā veselība. Kāda zādzība, kas līdz šim tika uzskatīta par labi slēptu, var beidzot tikt atklāta un radīt daudz problēmu. Saņemsi piedāvājumu vai ielūgumu no cilvēka, kurš dzimis Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmē, un ar kuru jau sen esi vēlējies satikties. Šī var būt tava iespēja rīkoties un progresēt ceļā uz izaugsmi. Būs nepieciešams arī atrisināt dažādas problēmas, tāpēc rīkojies gudri, neiesaistoties liekos konfliktos. Būs pietiekami daudz prieka mirkļu kopā ar draugiem, un radīsies arī jaunas iepazīšanās, galvenokārt, ar cilvēkiem, kuriem ir tādas pašas intereses un mērķi kā tev. būs jauka tikšanās ar cilvēku, kurš dzimis Ūdensvīra, Dvīņu vai Svaru zīmē. Šomēnes varēsi pabeigt kādu iesāktu darbu, pēc kā beigām būsi pelnījis atpūtu, atvaļinājumu vai pat labāku darbu. Profesionālā ziņā kopumā decembris nesola visai lielu stabilitāti.

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Decembrī būs nepieciešams izdarīt pareizo izvēli vai pieņemt pareizo lēmumu par lietām saistībā ar bērnu, mazbērnu vai kādu citu jaunieti tavā ģimenē. Situācija nebūs visai ērta nevienam no jums, taču būs jāspēj vienoties par kompromisu. Iespējams, nāksies piedalīties arī tiesas procesā, kas saistīts ar bērnu vai jaunieti. Iemesls varētu būt finansiāls atbalsts, aizgādniecība vai līdzīgas lietas. Īpaša uzmanība jāpievērš bērniem, kuri dzimuši Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē. Var rasties negaidīts konflikts, kam būs emocionāls pamats – greizsirdība, nolaidība kādā konkrētā situācijā, vēlmju vai mērķu ignorēšana, vai kaut kas līdzīgs. Profesionālajā jomā šis mēnesis būs pietiekami labvēlīgs tiem, kuri savā darbā iegulda daudz enerģijas un ambīciju. Nav izslēgts, ka ievērojami palielināsies tavi ienākumi vai saņemsi negaidītas uzslavas/bonusus par padarīto darbu. Un tā kā šis mēnesis kopumā solās tev būt ļoti veiksmīgs, tiem, kuri tevi apskauž vai kaut kādu iemeslu dēļ nicina, tas sagādās lielu spriedzi un stresu. Uzmanies no intrigām – šie cilvēki tādas mēģinās radīt, taču esi gudrāks – stāvi tam pāri. Saņemsi kādu ziņu, kas tevi sarūgtinās, no cilvēka, kurš dzimis Svaru, Dvīņu vai Ūdensvīra zīmē. Iespējams, saņemsi ziņas par kādas meitenes vai jaunas sievietes, kura dzīvo tālu no tevis, veselības problēmām. Sievietēm Ūdensvīriem, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem ir iespēja doties ceļojumā droši – bez jebkādām raizēm, trauksmes.

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Zivju vīriešiem šomēnes būs daudz cerību. Bērns no tevis gaidīs brīnumu, īpašu lietu, kas atgriezīs tevī ticību un pārliecību gan saviem spēkiem, gan tam, ka esi ļoti īpašs un nozīmīgs. Būs kāds svarīgs notikums vai tikšanās, kas saistīta ar jaunieti, kurš guvis ievērojamus panākumus, un tagad ir iemesls svinībām. Saņemsi ziņas par kāda puisīša nākšanu pasaulē. Īpaša loma šomēnes tava dzīvē būs sievietēm, jo īpaši tām, kuras ir tavu draugu lokā. Būsi pārsteigts, cik liela ietekme viņām var būt uz veiksmīgiem notikumu pavērsieniem tavā profesionālajā dzīvē. Daudzas lietas šomēnes spēs tevi patīkami pārsteigt. Šomēnes varēsi iegādāties lietas, kas sabojājušās, savu nokalpojušas vai pazaudētas šī gada laikā. Iespējams, radīsies lieliski finansiāli piedāvājumi saistībā ar kādu vīrieti tavu radu lokā. Labas izredzes pabeigt kādu svarīgu darījumu un gūt labumu no tā. Mīlestība radīs pavisam īpašus mirkļus, kas ļaus tev justies īpašam. Šie maiguma, uzmanības, laipnuma un siltuma pilnie brīži paliks spilgtā atmiņā un sildīs tavu sirdi, radot optimistisku noskaņojumu. Izbaudi tos. Tām Zivīm, kuras pašlaik ir vienas, šis mēnesis sola daudz, taču tas negarantē, ka satiktais partneris būs dzīvē pēdējais. Taču vismaz uz laiku viņš spēs radīt prieku, laimes sajūtu un pozitīvas emocijas. Problēmas var rasties ar kādiem svarīgiem dokumentiem, ja neizturēsies pret tiem pietiekami uzmanīgi.

 

 

Lai tev brīnišķīgs šis mēnesis!

 

 

Iepriekšējais rakstsLūk, iemesls, kādēļ princis Harijs un Megana Mārkla vēlētos atgriezties karaliskajā ģimenē
Nākamais rakstsValsts svētkos iekrituši daudzi dzērājšoferi; konfiscē virkni transportlīdzekļu