Kā vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”, ugunsgrēkā Jēkabpils pusē kāda ģimene zaudējusi saimniecības ēku, kurā atradusies ražotne un tehnika. Īpašums nebija apdrošināts un zaudējumi sasniedz vairākus desmitus tūkstošus eiro. Deviņu bērnu tēvs Jēkabpils pusē zaudējis vienīgo ienākumu avotu

Ugunsgrēks izplatījās tik strauji, ka neko glābt no angāra vairs nav bijis iespējams. Labi, ka izdevies nosargāt ģimenes māju. 

Ziedoņa dēls pirms pāris gadiem angārā ierīkoja ražotavu un uzsāka biznesu. Ģimene kopīgi sakasīja pēdējos līdzekļus, lai iegādātos tehniku garšvielu apstrādei. Taču Ziedonis būvdarbu procesā pieļāva izšķirošu kļūdu.

Organizācija “Pēc ugunsgrēka” Ziedoņa ģimenes atbalstam ir atvērusi ziedojuma kontu. Zvanot uz numuru 90203909 angāra atjaunošanas darbu uzsākšanai tiks novirzīts 1,50 eiro centi, savukārt zvans uz tālruni 90006860 ieskaitīs 4,27 eiro.

Savukārt, ja kādam pieder neizmantoti būvmateriāli, kurus ir iespējams uzdāvināt Ziedonim, zvaniet ģimenes galvai pa tālruņa numuru 28718031.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

 

Iepriekšējais rakstsJauns pavērsiens dziedātāja Moiseja karjerā
Nākamais rakstsUz ceļiem 99 negadījumos vairāki cietušie; pieķerti 10 apreibinājušies šoferi