Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1.jūlija plkst. 06.30 līdz 2.jūlija plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 57 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, 26 uz glābšanas darbiem, bet 15 izsaukumi bija maldinājumi.

Vakar Ogres novadā no upes tika izcelts bojāgājis cilvēks un nodots Valsts policijas darbiniekiem. Kā liecina VUGD statistika, šogad no ūdens izcelts 51 miris cilvēks, bet 68 gājuši bojā ugunsgrēkos. Noslīkušo statistikā gan atspoguļoti tikai tie gadījumi, kuros bijusi nepieciešama VUGD glābēju iesaiste.

VUGD atgādina: ievērojiet piesardzību atpūtā pie un uz ūdenstilpēm! Šogad kopš 15.maija, kad tika atklāta oficiālā peldsezona, VUGD no ūdenstilpēm ir izcēlis 26 bojāgājušus cilvēkus. Pērn šajā laika posmā no ūdenstilpēm tika izcelti 30 bojāgājuši cilvēki. VUGD atgādina: ievērojiet piesardzību atpūtā pie un uz ūdenstilpēm!

Vakar plkst.17.25 tika saņemts izsaukums uz Koknesi, kur ar atklātu liesmu dega kokapstrādes divstāvu mūra angāra tipa ēka kopumā 1100m2 platībā un skaidas 30m3 apjomā. Skaidu pārkraušanai tika iesaistīta objekta traktortehnika. Plkst.21.09 ugunsgrēka izplatīšanās tika ierobežota un plkst.06.05 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts. Dzēšanas darbu laikā cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kur tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega sausā zāle, sodrēji sabiedriskas ēkas dūmvadā, garāža, piededzis ēdiens, divas vieglās automašīnas, atkritumi konteineros un neapsaimniekotā ēkā, šķūnis, sadzīves priekšmeti garāžā,

 

Iepriekšējais rakstsMagone savā 40. dzimšanas dienā spiesta doties uz tiesu
Nākamais rakstsVētrā cietis “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Magones īpašums – VIDEO