Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 3. aprīļa plkst. 6.30 līdz 4. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 32 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi. Diemžēl ceturtdienas rīts nesis ļoti skumjas ziņas

Vakar astoņos no rīta ugunsdzēsēji glābēji Andrejostas ielā Rīgā no ūdenstilpes izcēla bojāgājušo un nodeva Valsts policijas amatpersonām.

Plkst. 18.03 saņemts izsaukums uz Augšdaugavas novada Kalkūnes pagastu, kur ugunsdzēsēji glābēji no dīķa izcēla bojājušu cilvēku un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Šogad no ūdens izcelti 16 miruši cilvēki, bet ugunsnelaimes prasījušas 24 dzīvības.

Plkst. 15.19 ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Valmieras novada Valmieras pagastā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums – no ceļa braucamās daļas bija nobraukusi kravas automašīna un apgāzusies uz sāniem. No transportlīdzekļa kabīnes tika izglābts cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Notikuma vietā atvienotas automašīnas akumulatora klemmes.

Plkst. 14.29 saņemts izsaukums uz Krustpils ielu Rīgā, kur bija notikusi četru kravas automašīnu sadursme. Izmantojot hidrauliskos instrumentus, no vienas automašīnas tika atbrīvots cilvēks, kurš nodots NMPD mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnu akumulatoru klemmes, sakārtoja ceļa braucamo daļu un darbu notikumā noslēdza.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega sodrēji ēkas dūmvadā, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, divas vieglās automašīnas, elektrības stabs, papīrs un divos gadījumos atkritumi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsRīgas līcī konstatē lielu apjomu invazīvo Atlantijas maktrgliemeņu
Nākamais rakstsPopulārā dziedātāja DIONA publiski atzinusies mīlestībā