Svētdien, 30. jūnijā, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis saņēma informāciju, ka Viļānos divi 2004. gadā dzimuši vīrieši vardarbīgā veidā, izvelkot ārā no automašīnas 2003. un 2008. gadā dzimušas personas, nolaupīja VW passat markas transportlīdzekli. Divi jauni vīrieši Latgalē pieņem stulbāko lēmumu savā dzīvē

Laupīšanas laikā automašīnas vadītājam tika nodarīti miesas bojājumi. Viens no uzbrucējiem aizturēts uzreiz pēc notikuma. Savukārt otrs uzbrucējs nākamajā dienā pats ieradās Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknī atzīties par nodarīto.

Šobrīd viena no personām atrodas īslaicīgās aizturēšanas vietā, savukārt otra pēc nopratināšanas palaista mājās. Tāpat vakar tika atgūts nolaupītais VW passat markas transportlīdzeklis.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas par laupīšanu grupā pēc iepriekšējas vienošanas. Krimināllikums nosaka, ka sods par šo noziedzīgo nodarījumu ir brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKādēļ steidzami jārīkojas, ja tava tuvinieka uzvedība pēkšņi mainījusies?
Nākamais rakstsTikai 5% spēj šo atrisināt! Vai esi starp tiem?