Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 25.novembra plkst. 6.30 līdz 26.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 55 izsaukumus – 32 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem un seši izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 13.02 VUGD saņēma izsaukumu uz Liepāju, kur, kā liecināja sākotnējā informācija, deg dzīvojamā mājā dzīvoklis. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienā no ēkas dzīvokļiem deg sadzīves mantas 16m2 platībā, istabas griesti un bēniņu pārsegums 2m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās trīs cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Savukārt ugunsdzēsēji glābēji no ēkas evakuēja divus cilvēkus. Plkst. 16.13 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 13.31 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jūrmalā, kur ugunsgrēks bija izcēlies koka ēkā Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg ēka un tajā visticamāk, ka atrodas cilvēki. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās 11 cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots NMPD mediķiem, bet ugunsdzēsēji glābēji no sadūmotajām telpām iznesa vienu cilvēku, kuram mediķi konstatēja nāvi. Plkst. 19.15 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tajā ēka dega 200m2 platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, elektrības drošinātāji, elektrības rozete, sausā zāle, lampa, sadzīves mantas, bituma katls, divas vieglās automašīnas, kravas automašīna, nojume, ēkas bēniņu pārsegums, trīs dzīvojamās ēkas.

Pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 112 ceļu satiksmes negadījumi. Tajos cietuši deviņi cilvēki un viens gājis bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā sastādīti 446 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 167 par ātruma pārsniegšanu, deviņi par braukšanu alkohola reibumā, viens par braukšanu narkotisko vielu ietekmē un četri par agresīvo braukšanu.

CSNg ar bojā gājušajiem

25/11/2019 plkst.07:50, Mārupes nov. Auniņi, a/c A5, 27.km, a/m Hyundai uzbrauca velosipēdistam, kurš CSNg vietā gāja bojā. CSNg rezultātā cieta arī a/m Hyundai vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Šogad negadījumos uz ceļiem bojā gājuši 108 cilvēki, bet ugunsnelaimēs – 69, kopumā statistikai abos rādītājos nedaudz uzlabojoties.

Iepriekšējais rakstsMājdzemdībās mirusī jelgavniece: Latvija ierauga apsūdzētos – VIDEO
Nākamais rakstsUz Daugavgrīvas šosejas šorīt notikusi nelaime – VIDEO