Donalds Tramps laikrakstam “Daily Express US” sacījis, ka karaliskā ģimene ir bijusi pārāk žēlīga pret princi Hariju, un viņš viņu neaizsargās, kā to darījis Džo Baidens Savienotajās Valstīs. Donalds Tramps izteicis brīdinājumu princim Harijam

Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps ir devis mājienu, ka varētu deportēt princi Hariju, ja viņš tiks atkārtoti ievēlēts, brīdinot Saseksas hercogu, ka viņš neaizsargās viņu tāpat kā to dara Džo Baidens.

Bijušais prezidents runāja tikai ar “Daily Express US” CPAC konferencē Vašingtonā, mirkli pirms uzstāšanās pārpildītās konservatīvo auditorijas priekšā, kas viņu gaidīja stundām ilgi.

Viņa komentāri izskanēja 24 stundas pēc tam, kad princis Harijs bija ieradies tiesā par to, vai viņš savos ASV imigrācijas dokumentos ir melojis par narkotiku lietošanu, kurā viņš atzinās savā grāmatā “Spare”.

Juridisko apstrīdēšanu ir izvirzījis “Heritage Foundation” pret Baidena Iekšlietu drošības departamentu. Viņi apgalvo, ka saskaņā ar ASV imigrācijas tiesību aktiem pierādījumus par agrāku narkotiku lietošanu var izmantot par pamatu vīzas pieteikuma noraidīšanai.

Tramps sacīja, ka ir nikns uz Džo Baidena administrāciju par to, ka tie aizsargā Hariju, saglabājot viņa imigrācijas pieteikuma konfidencialitāti.

Viņš teica “Daily Express US”: “Es viņu neaizsargātu. Viņš nodeva karalieni. Tas ir nepiedodami. Viņš būtu viens pats, ja tas būtu atkarīgs no manis.”

Tramps arī uzskata, ka karaliskā ģimene bija pārāk žēlsirdīga pret Hariju pēc visa viņa paveiktā.

Tas notika pēc tam, kad Harijs telekanāla ABC raidījumam “Good Morning America” teica, ka viņš arī ir apsvēris ideju kļūt par ASV pilsoni.

Donalds Tramps izteicis brīdinājumu princim Harijam

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsTV zvaigzne zaudējusi darbu teātrī
Nākamais raksts“Balss maskā” eksperts kļuvis lieks