Dziedātājs Dons svētdien, 5. maijā piedalījās Eirovīzijas dziesmu konkursa atklāšanas ceremonijā, kas norisinājās Malmes koncertzālē. Dons ceturtdien, 9. maijā pārstāvēs Latviju 68. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Dons šarmē medijus Eirovīzijas dziesmu konkursa atklāšanas ceremonijā

Par dziedātāja izvēlēto tērpu komentārus sniedza Latvijas delegācijas stilists Kaspars Blūms-Blūmanis: “Dona Eirovīzijas tērpu izstrādē kā vienojošā koncepta vadlīnija tika izvēlēta dziesmas “Hollow” videoklipa zilā krāsa, kas caurvijas visos dziedātāja tērpos un kostīmos. Karaliski zilā krāsa izstaro pārliecību, simbolizē uzticību, iekšējo mieru un brīvību, kas ir galvenais virziens, kurā vēlamies iet. Tirkīzzilā paklāja tērps tika veidots no dubultā zīda, piegrieznēs ieturējām minimālismu, formu konkrētību un eleganci. Dona tērps lieliski izcēlās un to novērtēja gan mediji, gan citi konkursa dalībnieki.”

Arī pats mākslinieks Dons par atklāšanas ceremoniju izteicās atzinīgi: “Šī bija laba iespēja sniegt intervijas Eiropas lielākajiem medijiem un parādīt sevi no labākās puses, kas, manuprāt, veiksmīgi arī tika izdarīts. Paldies visiem, kuri tur īkšķus Latvijā un aicinu ceturtdien darīt visu, kas mūsu spēkos, lai Latvija nonāktu lielajā finālā!”

The artists of the 68th Eurovision Song Contest walk the Turquoise Carpet at Malmö Live

Dziedātājs Dons ar dziesmu “Hollow” 10. februārī tiešraidē kļuva par Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2024” uzvarētāju, iegūstot iespēju pārstāvēt Latviju 68. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Mūziķis uzstāsies otrajā pusfinālā 9. maijā, kur piedalīsies arī Malta, Albānija, Grieķija, Šveice, Čehija, Dānija, Austrija, Armēnija, Sanmarīno, Gruzija, Beļģija, Igaunija, Izraēla, Norvēģija un Nīderlande. Eirovīzijas pirmais pusfināls notiks 7. maijā, fināls – 11. maijā.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsDiemžēl laika prognozes kļuvušas vēl nepatīkamākas
Nākamais rakstsValsts policija konfiscējusi no agresorvalsts iebraukušu “žiguli”